Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, tak mám další otázku, poté co jsem brouzdal po internetu schánějíc různé informace o novém BF 3 jsem narazil na článek ve kterém bylo toto: ,,Tento 2 GB veliký HD balíček ale lze nainstalovat pouze na originální pevný disk konzole. Na žádná jiná paměťová média, ani do X360 se 4GB pamětí HD obsah nenainstalujete, což by prý měl později odemknout speciální patch.''

Tak by mě zajímalo, jestli z toho pro mě jako majitele Xboxu 4gb vyplývá, že si BF3 na svojem Xboxu nezahraju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám takový pro někoho asi stupidní dotaz. Jak to bude do budoucna s pálením? Budu muset opravdu kupovat novou mechaniku do počítače? Budou se stahovat hry zase jinak? A podaří se už vypálit 100% hry na disk? Poslední asi dva týdny jsem to moc nečetl tady a ztratil jsem se :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud chceš vypálit hru na 100% potřebuješ mechaniku liteon a do toho flashnou fw a pálit podle návodu, pokud ale nebudeš chodit na live stačí pálit postaru. U Forzy 4 je s tím problém neboť když hru vypálíš postaru, může ti padat, neboť obsahuje nějaký CIV - možná nová ochrana (někteří píší, že byla už v XGD2, takže je nějak asi pozměněna, nevím) takže se čeká zda i následující hry nebudou stejné jako forza, což by byl problém, protože by ti hry padaly a s novým DB, který výjde teďkom v listopadu můžou nastat další problémy, protože by mohl kontrolovat zda máš vypálené 100% hry a pokud né tak by jsi dostal ban a to i ofline - dále byti nešli updatovat následující DB, což by vedlo k tomu že by sis nezahrál novější hry v budoucnu, samozřejmě je všechno spekulace a uvidí se s novým DB v půli listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdárek

Mam takovej problém ,mam LT +2.0 ale když chci hrát vypalko MW2 nebo Black Ops napíše to Unrecognized Disc .. nevíte někdo jak to zpravit ?

Jo a blbě vypálený to není ,protože jsem to dřív na starším xku normálně hrával ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdárek

Mam takovej problém ,mam LT +2.0 ale když chci hrát vypalko MW2 nebo Black Ops napíše to Unrecognized Disc .. nevíte někdo jak to zpravit ? Jo a blbě vypálený to není ,protože jsem to dřív na starším xku normálně hrával ..

Musíš to znova opatchovat v ABGX a vypálit . Od té doby co jsi to měl vypálené jsi změnil flash a DB a to už nesouhlesí s patchem AP25 na tom tvém vypáleném DVD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měl jsi to projeté v ABGX a opatchované pro daný DB a flash, samozřejmě teď ty vypálené hry (jsou to hry s AP25) nerozjedeš. A teď ani nevím, jestli to vůbec rozjedeš (tím nemyslím tvoje staré vypálené hry -COD:MW a BO - ty už nerozjedeš, ale zda když je projedeš znova v ABGX tak je spustíš) - jestli vyšel v ABGX patch na AP25(6) na DB 13604, nebo zda se to už nemusí patchovat. Musí ti někdo poradit jiný.

Toro was faster.

To Toro: Jen tak pro zajímavost, nynější verze ABGX, flash LT2.0 a DB 13604 a rozjedeš tedy hry s AP25 (popřípadě si myslím, že se to změnilo na AP26)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dostal jsem se do následující situace ... mám slim flashnutý na LT+2.0 ale verzi DB 13146 (flasher mi update DB z neznámých důvodů neudělal) ... když teď budu chtít udělat ten update zůstane xbox flashnutý nebo ne?

Samozřejmě zůstane .

1. Máš už 2.0 - takže nezáleží na tom jaký DB máš

2. Flash se maže když máš DB 12xxx a menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chci se zeptat ohledne mikrofon. Mam uz dva. Dostal jsem prvni origo s dratem a kdyz snim hraju, tak lidi me normalne slysej, ale ja je slysim pres repraky a ne pres sluchatko, tak jsem si koupil novy originalni bezdratovy a to samy. Da se nejak to predelat v nastaveni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Samozřejmě zůstane .

1. Máš už 2.0 - takže nezáleží na tom jaký DB máš

2. Flash se maže když máš DB 12xxx a menší.

Takže co mám dělat když mám DB 2.0.12625.0 a flash LT+ 1.1 a chtel bych si nechat udelat LT + 2.0 ? Delší dobu mi ležel XBOX ve skříni a chci ho zase oživit :) . Ještě se chci zeptat, jak jsou ted ty nové hry XGD3 tak jestli jsem to správně pochopil tak je sice můžu hrát, ale hra se nevypálí celá(kvůli velikosti) a tudíž je nebezpečné s nimi chodit na LIVE je to tak? Abych mohl vypalovat hry celé potřebuju koupit Lite-on vypalovačku? A mohu hrát starší hry jako Black Ops, MW2 po LIVE když budu mít LT + 2.0 ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když ti bude flasher dávat nový flash , tak by měl správně postupuvat takto :

1. Dát zpět originál FW

2. Updatovat DB

3. Dát nový flash

Ostatní vše platí jak jsi napsal - kromě her s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ). Ty musíš vypálit znova - jsou nové patche .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, a na to aby mohl nahrát zpet originální FW potrebuje nejakou zálohu? Protoze já nic nedostal kdyz sem si flash nechal delat a pochybuju ze to bude mít u sebe. A jeste s tou liton vypalovackou, kdyz bych si ji porídil abych mohl hrát hry po LIVE jsou potřeba nějaká větší média na která to pálit nebo stačí DL DVD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, tady je otázka spíše pro FLASHERY.

Objednal jsem si odemknutou PCB pro SLIMA konkretně 0225, z mechaniky vyčetl klíč, následně připojil odemknutou desku, ale jungleflasher mi zaboha nenajde mechaniku, prostě ať dělám co dělám NO DRIVE DETECTED. Po proměření kablíků co vedou k desce jsem přesvědčen, že je deska připojena správně. Viděl bych v tom něco jiného. Používám X360USB PRO a XECUTER CK3 Lite. Jungle je nejnovější, X360USB pro nejnovější ovladač i firmware. Jsem z toho už úpoměrně v koncích snad Vás tu někoho něco napadne díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu