Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Podej ruku blbovi...

Mám Xbox 360 slim 4GB verzi a chci se zeptat jak je na tom v současnosti flash? Dlouho jsem nic nesledoval, neprolézal a nečetl....

Je už na X360 slim flash stejně jako na staré verze Xboxů? Je bezpečný? +mohu si hry vypalovat v notebooku? :) děkuji :)

Omlouvám se jsem línej hledat v topicách mezi 200 stránkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podej ruku blbovi...

Mám Xbox 360 slim 4GB verzi a chci se zeptat jak je na tom v současnosti flash? Dlouho jsem nic nesledoval, neprolézal a nečetl....

Je už na X360 slim flash stejně jako na staré verze Xboxů? Je bezpečný? +mohu si hry vypalovat v notebooku? :) děkuji :)

Omlouvám se jsem línej hledat v topicách mezi 200 stránkama :)

Ano, ano + ano :-) Stačí? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, ano + ano :-) Stačí? ;-)

Budiž přece jenom jsem trochu už přečetl a snad trochu pochopil :D Asi poslední dotaz mám k tomu vypalování... četl jsem že ne na všem vypálím hry :) Přece jenom mám postarší noťas už a tak nevim jestli to půjde či ne?! :) Či si koupit novou a flashnout jí podle nějakýho toho návodu, kde je to pak i bezpečný prej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

je jedno jaký typ USB flashky použiju pro ukáladání savů atd... popřípadně i hraní demo z USB flash? (Zde). Skoušel jsem Externí disk ale v nastavení se mi vůbec nezobrazil.

Koupil jsme si flashku KingSton DataTravel 100 G2, flashku jsem naformátoval nejmín 2x na FAT32 normálním nebo i rychlím formátováním a Xbox pořád nemůže detekovat žádné zařízení a to jsem skoušel oba porty... netuší někdo jak mémo mentálně retardovanýmu xboxu dopomoct k detekci USB Flashky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Divný tak jsem zjistil že flashka se mi zobrazuje v Video, Obrázkové a Hudební knihovnách ale v Nastavení dělá jako kdyby neexistovala ( No devices found. ... )

Když dáš System Settings, Memory, tak se tam neobjeví USB Storage Device ? Jedině tam se dá flashka naformátovat pro xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když nový DB nezpůsobil žádné změny , tak si myslím že ano .

A ten nový DB už vyšel oficiálně (myslím to tak, jestli už je zapotřebí ke vstupu na live). Ptám se kvůli patchům na AC: brotherhood (AP2.5), které si chci zahrát.

Vlastně moje otázka je taková, jestli si během týdne nechám přeflashovat xbox a nahodím DB 13604, tak jestli už ty patche v ABX nebudou na ten nejnovější DB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když dáš System Settings, Memory, tak se tam neobjeví USB Storage Device ? Jedině tam se dá flashka naformátovat pro xbox.

Právě že ne... na Flashku jsem dal nějaké obrázky a přes Xbox Picture Library se mi zobrazili... ale jakmile dám pamětový zařízení píše mi to že to nic nenašlo nevím jestli na to má vliv to že nejsem přihlášenej a že nemam Pevná HD nebo verze DashBoardu prosím o radu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, omlouvám se jestli se to tu už řešilo, ale bloudím fórem už 3h. a konkrétní odpovědi jsem se nedočetl. Nejde mi vypálit XD3 hra (mechanika), už jsem vyhodil pár DVDček ne zrovna za pár korun, tak se chci zeptat, než si seženu novou vypalovačku, je možnost spustit XD3 hry přez flash disk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den, omlouvám dlouho jsem tu nebyl a nic nesledoval takže jsem trochu mimo. Stáhnul jsem NHL11, bohužel s aktualizací, ta se ale nedokončila. Teď při spuštění s CD, bez CD, s originální hrou, prostě kdykoliv chci XB pustit tak se nepustí, napíše to že potřebuju dokončit aktualizaci. Mám tedy stáhnout samostatnou aktualizaci a nainstalovat ji? S příspěvků nade mnou jsem pochopil že budu potřebovat Flash LT+2.0 (Teď mám LT+). Jde se vyhnout dokončení aktualizace a hrát starší hry bez LT+0.2?

Děkuji moc za odpověď. Podejte ruku blbovi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau, možná to tady nepatří ale chci se zeptat jak dát patch do Pes 12, stahl jsem si ho kvůli LM a Become a Legend, ale linky co najdu jsou většinoou fakt divné, tak prosím pokud někdo už dával Pacth s novými dresy a tymy do Peska at mi poradí Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu