Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Koupil jsem si bezdrátový ovladač a tu vecičku s ktrerou se to dá propojit s PC. Problém je v tom, že se mi to nedaří spárovat. Držím to tlačítko na tom co se připojuje do USB a to malé tlačítko na ovladači u LS. A ovladač stálé bliká a nic, Nebo jak to poznám, že toi je spárováné?

Tak podle mě nemám nainstalovaný ovladač. Program nainstaluji, ale ovladač ne. Když vlezu do správce zařízení a dám aktualizovat ovladač, vyberu z disku a určím mu cestu tak mi napíše, že ovladač byl nalezen, ale při jeho instalaci došlo k chybě. Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, předně děkuju za tohle téma. Chci si koupit xbox, hrát na Live nebudu, pouze doma. Žena mě nutí do kinectu a hry kupovat nechce (ženský :-D). Jestli jsem to dobře pochopil, víc by se mi hodil RGH, asi s diskem, že? Hry jdou hrát u RGH přímo z harddisku, je to tak? Nemám doma PC nebo notebook s vypalovačkou, tak bych rád ty hry dával přímo na harddisk. Omluvám se za pro Vás ♥♥♥♥♥ní dotaz, ale konzoli jsem celý život ani neviděl, takže o tom vím kulový :-( Díky za trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Toro: díky. Jenom dva dotazy, jak na to nacpete hry, které jsou větší než 4 GB? a proč se prodávají harddisky přímo pro Xbox, které jsou dražší, když k tomu jde pořídit externí harddisk? Vím že to jsou hloupé otázky, snažím se to pochopit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud konzole nemá RGH, HDD, který se k ní připojí je omezen na 16 GB. Víc z něj nedostaneš. Pouze oficiální HDD (který stojí víc, aby se na něm něco trhlo), má větší kapacitu. Připojení větších externích disků je záležitost RGH, která s oficialitou nemá moc společného.

No a hry se u RGH necpou v ISO formátu, buď se rozbalí, nebo použije GOD formát (Games on Demand). V ani jednou způsobu nejsou soubory větší, než ony 4 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty hry se na disk ukládají jako jednotlivé soubory hry, které vyextrahuje program Xbox Image Browser, nikoli jako celý stažený ISO soubor, takže s limitem u FAT32 do 4 GB není problém.

A využít celou kapacitu externího disku umí jen upravená konzole s RGH. Neupravená konzole naformátuje jakkoli velký disk jen na využitlených 16 GB, to je spíše na jednu instalaci originální hry a na savy popř. pár demo verzí z Live. Originální HDD jsou tedy pro neupravené konzole a pro ty, co kupují originální hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

Už jsem se dotazoval v tomto topicu (http://console-forum.net/tema/54468-xbox360-pripojeni-a-vyber-tv-ci-monitoru/page80), ale vypadá to, že tam nidko nechodí nebo mi nikdo nedokáže pomoct, proto píšu sem snad mi někdo poradí. Xbox mám opravdu chvíli a moc se v tom nevyznám všechno se snažím najít, ale tohle jsem nikde nenašel.

[h=3]Koupil jsem xbox Elite s RGH. Chci připojit xbox k monitoru přes VGA kabel. Monitor píše out of range, to vím co znamená, ale jak nastavit rozlišení? Když připojím k

TV přes scart tak nelze samozřejmě nastavit rozlišení, zkoušel jsem i na jiné tv připojit přes VGA a na ní to také nefungovalo jako na monitoru. Zkoušel jsem resetovat nastavení pomocí Y + RT to nefunguje nebo to dělám špatně. :D Monitor mám tento : http://www.czc.cz/fujitsu-siemens-am.../67093/produkt a kabel je nějaká čína Xbox 360 HD Cable. Je ten kabel špatný? Nebo v čem je problém? Omlouvám se za možná stupidní dotaz, ale fakt si nevím rady...Doufám, že někdo poradí :) díky[/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady těžko radit, pokud nefunguje reset nastavení graf. výstupu. Máš možnost vyzkoušet jiný kabel? Případně máš nastaveno v graphic options "display discovery" na enabled? Také je možné, že tvůj monitor si prostě neporadí s danou kombinací rozlišení a obnovovací frekvence, máš možnost vyzkoušet to na jiném monitoru s VGA vstupem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podejte prosím ruku blbovi :) Mám xbox s mechanikou 0225,před cca rokem jsem ho nechal flashnout metodou výměny mechaniky za tu,do které půjde následně nahrát bez problémů nová verze flashe.Teď přišla doba,kdy vyšlo nové nhl13:) Já dosud hraju NHL12 na live bez problémů.Co všechno musím udělat pro to,abych takto mohl hrát i NHL13?Už dva dny ležim v tomto fóru a nemůžu se dopátrat odpovědi:) Nechal bych nahrát nový flash 3.0,ale pak je asi problém tu hru vypálit,co?dočetl jsem se,že je na vypálení potřeba nějaká specielní mechanika.já mám pouze obyčejnou standartní vypalovačku.Co by bylo v mém případě nejlepší řešení abych mohl hrát NHL 13 po síti?Občas si hraju i jiné hry.Kdybych si koupil originál NHL 13 a měl flash,nesmaže mi to ten flash?Díky moc za odpovědi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nová vypalovačka je nutná u her, které v originále vychází ve formátu souborů XGD3, což umožňuje nacpat na DVD o něco více dat, než je běžné. Proto je nutný ten speciální typ vypalovačky s upraveným FW, která si s tímto nestandardním formátem poradí.

NHL 12 nevyšlo ve formátu XGD3, proto ti to v pohodě šlapalo. Dle seznamu na serveru abgx360 není ani NHL 13 v XGD3, takže novou vypalovačku nepotřebuješ. Určitě ale budeš potřebovat nejnovější DB a klidně i přeflashuj na LT 3.0, to nemá na vypalovačku vůbec vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tady těžko radit, pokud nefunguje reset nastavení graf. výstupu. Máš možnost vyzkoušet jiný kabel? Případně máš nastaveno v graphic options "display discovery" na enabled? Také je možné, že tvůj monitor si prostě neporadí s danou kombinací rozlišení a obnovovací frekvence, máš možnost vyzkoušet to na jiném monitoru s VGA vstupem?

Jiný kabel nemám možnost vyzkoušet, ale zkusím koupit jiný...asi originál. "Display discovery" jsem nenašel. Je to možný no, že ten monitor si s tím neporadí. :( Můžu zkusit na jiném, ale ještě horším a starším než je ten můj. Díky za rady. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chci se zeptat jaký je nejnovější dashboard vypálil jsem pro evo 2013 a píšemi to update file not found a hra by měla běžet na Dashoboard: v2.0.15574.0 a ja mam Dashoboard: v2.0.14719.0 dá se někde stáhnout ten nejnovější dík

PES potřebuje dashboard 2.0.14719.0 http://www.wareznet.cz/viewtopic.php?f=88&t=495950 ..... zřejmě máš špatně nainstalovaný dashboard musíš ho nainstalovat znova nejlíp z flashky - tu máš návod v AJ + download http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-system-updates/10243-xbox-360-dashboard-update-2-0-14719-0-download.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo máš pravdu :D moje chyba v červnu vyšel nový DB http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-system-updates/10994-xbox-360-dashboard-update-2-0-15574-0-download.html

Vůbec o něm nic nevím může ti klidně ají smazat flash nebo co to máš, první si o něm něco přečni.

Za chvíli editnu post jak o něm neco budu vědět ;-)

EDIT: Flash LT 3,0 ti to nesmaže, ale když ti ani nevíš jestli máš FLASH nebo RGH nebo JTAG tak nevím no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat koupil jsem starší xbox 360 mám ho asi 3 roky a nikdy jsem ho nemusel flashovat a jedou mi tam všechny hry nevíte jak je to možné dík

Pak máš něco, co nemá ani Chuck...Naprostý nesmysl je to hned z několika důvodů - jak se vysvětlí, že jen tobě se flash nesmazal po updatu (který je nutný) pro hraní her (DB ještě před vydáním LT + 3.0).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu