Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Aha..Díky..No ale tu původní mechaniku až asi neseženu když jsem si ho nechal flashnout asi dva roky zpet v obchode :D ..takze bych si musel koupit novou? A existuje teda moznost hrat online i s flashem ano?

Jo tu moznost mas hrat s flashem najdes ji na "tutorial pro zacatecnicky" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vrátit původní mechaniku, ale stejně jestli na něm máš flag na BAN, tak máš stejně smůlu. Ale snad přes 3 roky nějak nebanovali.

Aha..Díky..No ale tu původní mechaniku až asi neseženu když jsem si ho nechal flashnout asi dva roky zpet v obchode :D ..takze bych si musel koupit novou? A existuje teda moznost hrat online i s flashem ano? Ale celkove jsem v prdeli a kdykoliv muzu dostat ban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak předpokládal jsem, že sis mohl koupit novou flashnutou mechaniku a tu původní ti samozřejmě vrátili (jestli ne, tak to byli nějaké svině) nebo ti udělali flash na originální (nwm, jaký máš flash, protože ne všechy šli provést na originální mechaniku). Nicméně novou neflashnutou mechaniku určitě někde seženeš.

No ale tu původní mechaniku až asi neseženu když jsem si ho nechal flashnout asi dva roky zpet v obchode.

V tomhle stavu rozhodně na live nedoporučuju :D a flag už určitě stejně máš, jestli jsi zkoušel nějaké novější hry. Ale faktem je, že přes 3 roky nějak nebanovali no. Jo hrát online můžeš, ale jak dlouho, to už je jiná otázka, kterou ti nikdo přesně nezodpoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat koupil jsem starší xbox 360 mám ho asi 3 roky a nikdy jsem ho nemusel flashovat a jedou mi tam všechny hry nevíte jak je to možné dík

Příjde na to nějaká chytrá hlava? nemůže to být chip? (:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak předpokládal jsem, že sis mohl koupit novou flashnutou mechaniku a tu původní ti samozřejmě vrátili (jestli ne, tak to byli nějaké svině) nebo ti udělali flash na originální (nwm, jaký máš flash, protože ne všechy šli provést na originální mechaniku). Nicméně novou neflashnutou mechaniku určitě někde seženeš.

V tomhle stavu rozhodně na live nedoporučuju :D a flag už určitě stejně máš, jestli jsi zkoušel nějaké novější hry. Ale faktem je, že přes 3 roky nějak nebanovali no. Jo hrát online můžeš, ale jak dlouho, to už je jiná otázka, kterou ti nikdo přesně nezodpoví.

Tak to doufam ze mam flash na te puvodní a nebyli svině..to si zjistim a skoda ze nevim co je flag a jak jsem ho mohl ziskat :D ale nechci to radsi vedet at me nekdo neserve jdu zjistovat tak diky :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Plánuji si pořídit v bazaru XBOX 360. Moje dotazy jsou ve smyslu na co si mám dát pozor před koupí.

1.) Jsou nějaké skryté vady, které jdou odhalit při pohledu?

2.) Jsou některé vady odhalitelné po zapnutí? Jde mi o to, že když budu chtít určitě ho v bazaru budu moci vyzkoušet, tak pokud naběhne - je vše ok?

3.) Asi nepoznám jak moc je opotřebovaný (hraný), že ne?

Z toho co jsem pochopil buď XBOX jde spustit nebo ne, ale nevím jestli je to pravda.

4.) Po jaké edici mám jít? (Slim pravděpodobně v bazaru nebude a když jo tak za vyšší částku než do toho budu chtít investovat. ) Chtěl bych tu která je nejméně poruchová, určitě ne ty nejstarší kusy. Takže mám si počkat až se objeví Jasper a koupit jenom tuto edici nebo jinou? Jde mi logicky o co nejnižší poruchovost.

5.) Jestli má konzole BAN bez připojení na internet asi těžko zjistím. Ale pokud bych eventuálně chtěl provést flash, lze to provést s jakoukoliv mechanikou , tj. stačí mít pouze FAT edici a půjde to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to doufam ze mam flash na te puvodní a nebyli svině..to si zjistim a skoda ze nevim co je flag a jak jsem ho mohl ziskat :D ale nechci to radsi vedet at me nekdo neserve jdu zjistovat tak diky :)

Viz. : http://console-forum.net/tema/101182-jak-poznam-mechaniku?highlight=jak+pozn%E1m+mechaniku . Laicky řečeno, když máš flag, tak jsi vlastně ,,označen,, pro BAN. Můžeš ho získat, když nemáš 100% korektní hry.

Jinak, od toho snad tohle forum je, ne? Ono sice trochu hledat nikdy není na škodu, ale pokud veškeré dotazy směřují sem, tak kdo by byl proti? Něco jinýho je, když takoví lidi zakládají pořád a pořád nové vlákna...:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pak máš něco, co nemá ani Chuck...Naprostý nesmysl je to hned z několika důvodů - jak se vysvětlí, že jen tobě se flash nesmazal po updatu (který je nutný) pro hraní her (DB ještě před vydáním LT + 3.0).

Já to nechápu ale je to tak zatím jede vše krom těch xgd3 her

kde mužu sehnat tu vypalovačku na XGD3 hry dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podejte prosím ruku blbovi :) Mám xbox s mechanikou 0225,před cca rokem jsem ho nechal flashnout metodou výměny mechaniky za tu,do které půjde následně nahrát bez problémů nová verze flashe.Teď přišla doba,kdy vyšlo nové nhl13:) Já dosud hraju NHL12 na live bez problémů.Co všechno musím udělat pro to,abych takto mohl hrát i NHL13?Už dva dny ležim v tomto fóru a nemůžu se dopátrat odpovědi:) Nechal bych nahrát nový flash 3.0,ale pak je asi problém tu hru vypálit,co?dočetl jsem se,že je na vypálení potřeba nějaká specielní mechanika.já mám pouze obyčejnou standartní vypalovačku.Co by bylo v mém případě nejlepší řešení abych mohl hrát NHL 13 po síti?Občas si hraju i jiné hry.Kdybych si koupil originál NHL 13 a měl flash,nesmaže mi to ten flash?Díky moc za odpovědi:)

muzes klidne vypalit v imageburnu nhl13,pojede to..ja to dnes udelal a krasa..a to jsem vypaloval na notebooku poprvy hru na xbox360 protoze dnes mi udelali flash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Potřebuju odpověď, i když už ji tak nějak sám tuším, ale třeba mě překvapíte :)

Mám aktuálně Dashboard 2.0.13599.0

Xbox jsem flashoval někdy na podzim 2011 (nevím už jakou verzi flashe tam teď mám).

Nijak jsem to ani nepotřeboval, na hry, které jsem tehdy hrál mi to všechno stačilo. Teď si chci ale zahrát Dragon's Dogma, která chce pravděpodobně dash v2.0.14719.0 a mám takové tušení, že to asi nespustím, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dragon's Dogma je hra ve formátu XGD3 (jak psal Dupenka), pálíš jí vypalovačkou iHAS s upraveným FW iMax Burner? Pokdu ne, tak důvod, že ti hra padá je právě tento. XGD3 hry potřebují pro jediné správné a 100% spolehlivé vypálení speciální vypalovačku. Jinak pokud máš DB 2.0.13599.0 a hra skutečně vyžaduje 2.0.14719.0, pak nechápu, že jsi to vůbec spustil bez updatu DB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim,

mam 360 slim ze zari 2010, ale sice nevim jeste co tam je za mechaniku (tedka nemam sroubovak na odsroubovani spodniho zelezneho krytu) kazdopadne cetl jsem tutorial apod. a ptam se jestli v tutorialu Jak aktualizovat DVD Liteon iHAS*24 na iXtreme Burner Max FW - "Oficiální průvodce"

se popisuje jak upravit jen tu dvd rw mechaniku pro zalohu her a pak bez jakekoliv upravy do jde spustit na jakemkoliv neupravenem xbox 360, nebo pote je k tomu potreba upravit mechaniku v xku

proste jako newguy mi neni toto jasne jestli

1) staci mit jen mechaniku Liteon iHAS*24 v pc a palit do nezmenene konzole

2) dat Liteon iHAS*24 mechaniku do xka a pak mit tu samou mechaniku v pc a palit na ni

3) mit v xku Liteon iHAS*24 a palit v pc na jakekoliv mechanice

PS: pote se zeptam jestli teoreticky je mozne jit do obchodu a koupit nejnovejsi revizi xka, vyndat mechaniku dat tam starou Liteon iHAS s dobrym FW a vse pujde tak jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu