Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Tady tuto chladící desku mám
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51906

a můžu jen vřele doporučit :) Je to naprosá paráda. Plánuju dokopit chlazení

http://www.tygriceny.cz/shop/Dual-Fan-Cooling-Vertial-Stand-for-XBox-360-USB-Powered

hej tak to vypada slusne..to uz by nemuselo spatne chladit..

kazdopadne jj ta deska je podle me z nich nejlepsi..je druha nejdrazsi sice..ale podle me kvalitni..nejlepsi pocet otacek..nejtizsi..a vypada i elegantne k tomu xboxu podle me..

az bude xbox take nad ni zacnu uvazovat..sice kazda tisicovka dobra ale porad lepsi nez pak mit rozjebany xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to xDante1986

hele tedka me mozna plno lidi tady ukamenuje,chapu te,ze te tady plno novacku sere ze se zakladaji neustale nove topici apod..chapu ze pro tohle forum delas hodne..

ale obcas mi prijde ze se chovas celkem nevhodne..nevsiml jsem si toho jen jednou..jsem na citaci zvyklej proste..na ostatnich forech se to tak dela a pokud vim tady se to tak take delalo..a radeji budu citovat nez se tu pak v dalsich 10prispevcich dohadovat o tom,o cem byla vubec rec..neber to nijak spatne..jinak sry za OT..

to K.R.E.K.

mam zato (podle toho co jsem cetl) ze kdyz to pripojujes pres kabel tak musis nastavovat DNS,IP,masku atp..kdyby si mel wifi tak to si to nastavi vsechno automaticky..takze urcite musis nastavit IP atp..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přispěji svým hloupým dotazem ,..

Kamarád mi půjčil asi 34 DVD s hrami na X-Box , chci je zkopírovat a proto se ptám jak na to , mám udělat obraz přez ImgBurn a po vytvoření obrazu vytvořit .dvd soubor a vypálit ? ..nebo DVD můžu třeba v Neru (8 Ultra Full) kopírovat ? Předem děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dotaz: Myslíte že kdybych si zašel do obchodu, s tím že chci přesunout savy ze starýho HDD na novej pomocí paměťovky udělaly by mi to ?? Skoušel jste to někdo ?? Nechce se mi ji kupovat za takový prachy na jedno použití.

Nebo jestli by se našel někdo z okolí Litvínova a Mostu a půjčil by mi ji, tak bych byl moc vděčnej.

Díky za pomoc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravím pokazde kdyz zapnu xbox tak se musim porad prihlasovat na profil , kdyz ho vypnu a zapnu tak se musim znovu prihlasovat znovu nejde nejak nastavit abych byl prihlasenej trvale ?:-) v nastaveni jsem to nenasel prosim poradte dekuji moc

Myslím že to je kartě profile (2 karta v MY XBOX) a tam by to mělo být pod EDIT PROFILE - už nevím jak jsem to tam dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli můžu dotaz. když by se eventuelně posílal xbox na reklamaci. na kterém má člověk uložené savy, dema a další věci je možné to poslat bez HDD? nebo si musím vše zkopírovat jinam? ono u toho Elite je tam už 120 GB HDD a když nemá někdo PC tak to není kam dát a přijít o to by byla škoda.

popř jaký sw na zálohování HDD z xka do pc či aspon savů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím že se musí poslat celé balení komplet vše co k tomu bylo (takže disk to bude taky potřeba poslat) v original krabici - opravte mě jestlise pletu ...

Ještě mám otázku ohledně tech SAVŮ můžu je vytáhnou do PC pomocí nějakýho programu pomocí SATA ?? Popř. jakýho - narazil jsem na jeden myslím že to byl XExplorer360 nebo nějak tak ... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na reklamaci vzdy staci pouze samotne zbozi..cili samotny xbox..kdyz ti reklamaci uznaji,poslou ti novy kus..ovsem take pouze xbox..kdyz tam das komplet prislusenstvi,je mozne ze ti daji novy cely komplet..ale ja kdyz reklamoval PSP tak jsem jim nechal jen samotnou konzoly nic jineho a poslali mi uplne novou..samozrejme taky jen konzoly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu