Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Mam ho na lezato + podlozeno 4x na mistech ctvercovou penovou podlozkou.

A lezi ma na stolicce.Uz me jeden typek psal,ze by to melo negativni ucinek chlazeni.

Jake vetracky mam v sobe Xbox? Mam verzi Falcon docela to huci v poklidne mistnosti kde bezi televize je to mazec.Nekde me tak o to jak to chladi,ale spis o ten blbej zvuk jakej to z tech vetraku vydaja ... a jeste otazka : kolikatky jsou v tom vetraky ?

60x60 je mozna regulace ? Jeste me nikdo nenapsal,jestli Xbox ma vlastni regulaci vetracku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.alza.cz/chladici-podlozka-pod-notebook-porte-d92273.htm

docela me tohle oslovilo co rikate .... pod Xbox360 si myslim docela supr vec

tak konkretne tenhle bych nebral..

1)je drahej..

2)ma na nic otacky..

3)zbytecne velkej (sice jen o par cm,ale i tak ti bude pod xboxem vycumovat)

byt tebou radeji si priplatim 200kc a koupim si tenhle:

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51906

je stejne hlucny ale ma lepsi otacky,je mensi,podle rozmeru xboxu jsem koukal ze to bude akorat a prijde mi i hezci..ale hlavne ta funkcnost bude podle me lepsi

to DANTE..nemyslim si..ano nebude to nijak zavratna vec..ale myslim si,ze urcite lepsi NECO nez nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím pomozte mi. Mám HDD 20gb a když ho připojím k xku tak po spuštění se objeví chyba E68. Ale když ho odpojím tak jede v poho. HDD dříve normálně fungoval. Co je špatně?

Děkuju za odpovědi.

Můj dotaz se ztratil v hromadě dalších dotazů tak ho trošku obnovím:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Můj dotaz se ztratil v hromadě dalších dotazů tak ho trošku obnovím:)

sice XBOX nemam ale selsky rozum mi rika,ze asi bude neco spatne s HDD :D:D:D:D zkus projit prispevky na predchozich strankach..na internetu je jedna stranka kde jsou popsany vsechny chyby..mmnt zkusim to tady najit nekdo mi to sem hazel..

tady mas ten link na tu stranku:

http://www.xbox360-3redlightsfix.com/howto/XBox360-1-one-flashing-red-light.html

prelozeno pomoci PC TRANSLATOR (sry za trosku kostrbatou cestinu,ale nevim jestli umis dobre anglicky tak aspon neco):

E68 1 vyzařující červené světlo: Tento kód je pro chybu příbuzný s voltáží. Xbox 360 může stávat se menší silou než to vyžaduje pro pracování.

Obecně vadné součásti jako fanoušci nebo pevný disk táhne větší sílu než oni ve skutečnosti požadují. Někdy externí jednotky také může být plouživá větší síla než konzola.

Zkuste odstranění externích jednotek a potom vnitřních jednotek.

Vnitřní jednotka jako USB zařízení a pevný disk může být odstraněný z konzoly.

jinymi slovy mas podelany HDD a kazi se ti to jak jsem rikal kvuli nemu..zkratka a dobre receno, ti ten HDD odebira vetsi napeti a proud nez by mel,muzou tam byt nejake vadne sektory,vadne sbernice apod..takze ti ubira vic z xboxu a ten pak nema silu na to aby se ti spustil popripadne neco provadel..s jinym HDD by to melo byt v pohode..takze pokud mas na HDD zaruku (pokud si kupoval xbox s hdd nebo dokupoval samotny hdd),doporucuju zajit do prodejny a HDD reklamovat..pokud se ti tohle nechce prochazet tak koupit novy HDD s tim by to melo byt v pohode..xbox bys rozbity nemel mit..ale melo by to byt jen tim HDDckem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám RROD a někde sem četl že se ho zbavím tak že bod GPU a CPU udělám víc mista a namažu tam chladící pastu.. nebo prej si udělat speciální podložku mezi kryt větrání a DVD mechaniku, který na GPU tlačí a drží tak spoje u sebe nemá někdo návod??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

proč chceš měnit booktype nikoL? když jsem poprvé nainstaloval imgburn jen jsem vypálil a vše jelo, žádné nastavování

Mám RROD a někde sem četl že se ho zbavím tak že bod GPU a CPU udělám víc mista a namažu tam chladící pastu.. nebo prej si udělat speciální podložku mezi kryt větrání a DVD mechaniku, který na GPU tlačí a drží tak spoje u sebe nemá někdo návod??

napiš neozalmanovi poradí ti, vím, že to řešil

dotaz - půjde mi hrát s kytarou od Guitar Hero (Aerosmith nebo World Tour) na Rock Bandu?

podle toho co jsem četl půjde má být kompatibilní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu