Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

romeno, xko facha uplne vpohode, mne to nevadi, skor sa bojim o to, ci to dlhodobo prezije, ked sa zapinak takto hlupo. skor som myslel, ci tam nie je nejaky sleep rezim, mne to pripada, ako ked sa nechce zobudit PC z rezimu spanku. kazdopadne v nastaveniach ziadny sleep rezim povoleny nemam.

moja otazka cislo 2 - da sa zmazat profil z xka? nakolko mam elite, mal som 3 mesiace gold konto grtis, ale stale len mesiac na jeden nick, vdaka tomu mam teraz v xku 3 profily a celkom ma to stve. dakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ZDrc...mam takovy problem..zkousel sem se pripojit na LIve a hrat po netu GTA IV ale napsalo me to ze me nejde pripojit..tak sem zkousel pripojeni na LIve a napsalo me to "your NAT type is Scrict....dal doufam nemusim pokracovat..predpokladam ze se to taky nekomu stalo tak se chcu zeptat jak ste to kdo plz vyresili..mam este necely mesic LIVE zadako pac sem xko dostal k vanocam..neni flash..THX

kdyztak piste na icq 732-622-263 ...THX

ENJOY:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi hodně hloupý dotaz, ale chystám se v blízkých dnech na koupi xboxu. Dočetl jsem se zde, že na backupy her je potřeba DVD+R DL jestli se nepletu. Můžete mi někdo prosím říct, co znamená to DL? :psp:
double layer coz je dvouvrstvi disk kdyztak me nekdo opravte.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ZDrc...mam takovy problem..zkousel sem se pripojit na LIve a hrat po netu GTA IV ale napsalo me to ze me nejde pripojit..tak sem zkousel pripojeni na LIve a napsalo me to "your NAT type is Scrict....dal doufam nemusim pokracovat..predpokladam ze se to taky nekomu stalo tak se chcu zeptat jak ste to kdo plz vyresili..mam este necely mesic LIVE zadako pac sem xko dostal k vanocam..neni flash..THX

kdyztak piste na icq 732-622-263 ...THX

ENJOY:love:

v podstatě jde o to, že nemáš otevřený NAT type a lidi co to takhle maj tak spolu nemůžou hrát...což mi dělalo s třemi lidmi z čr ale třeba ze zahraničí hraju běžně....budu to brzo řešit s providerem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám takovej problém XD ... objednal jsem si X360,a bavil jsem se o tom s tátou,a ten mi řikal,že jestli si neseženu kabel pro připojení k monitoru,tak mám docela průser XD ... nedoporučili byste mi prosim nějakej?

Já se v tom ale lehce ztrácim .. kabel se do monitoru nezapojuje,ale trčí z něj..nevim,jestli to tak je správně,nebo jestli je ten monitor prostě vykopávka...už ho mám asi 3 roky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já mám takovej problém XD ... objednal jsem si X360,a bavil jsem se o tom s tátou,a ten mi řikal,že jestli si neseženu kabel pro připojení k monitoru,tak mám docela průser XD ... nedoporučili byste mi prosim nějakej?

Já se v tom ale lehce ztrácim .. kabel se do monitoru nezapojuje,ale trčí z něj..nevim,jestli to tak je správně,nebo jestli je ten monitor prostě vykopávka...už ho mám asi 3 roky..

tak to mas zrejme problem ak ten kabel nejde odpojit, lebo do Xka ho nemas kam zasunut a kabel co sa predava k Xboxu ma na konci samce a z monitora takisto...iba ak by si zohnal prepujku samica-samica, ale taku som nevidel, netvrdim, ze nie je, ale nevidel som. ten monitor je LCD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha tak fajn...a nemohl bys mi na ní poslat linku? ... teď se tady s otcem hádám,že když u tý televize chrápe,tak si to přepnu,a von se probudí a zařve na mě : Nééé,nepřepínej to. přepne si to zpátky na to svoje a znova u toho usne XD .. já chci bejt milionář...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ale ten kabel k xku nie ke trikrat lacny....

http://webline.elko.cz/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=3645&stiplname=kabel-red-hd15f-hd15f-gender-changer-redukce

keby si si klikol na ten obrazok, tak zistis odkial ho kousalik pouzil

inak ja by som na tvojom mieste pouvazoval nad novym monitorom, pretoze ta 17ka je mala a hlavne je 4:3, pouvazuj nad tym :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mít peníze,tak ho hned objednávám,jasně :D Nějakej 22 Asus by se mi líbil..jenže teď máme celkově málo peněz(dvě dovolený lyžák,sestra má novej NTB atd.)

zatim se budu holt s rodičema dělit o televizi..hotovo..aspoň mi dýl vydržej hry,a nebudu u toho sedět furt :D TV docela ujde (CRT 73cm 100hz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čiao - chci se zeptat, jak zjistím když si stáhnu nějakou hru na Xko a je to iso soubor, jaké tam jsou obsažené jazyky. Díky za rady :-)

to nezjistis , u torrentu je obcas v .nfo uveden jazyk hry,jinak jestli hledas hry s cestinou jukni se do meho topicu v sekci hry,je hned nahore a jmenuje se Hry na Xbox 360 v češtině , všechny hry pokud není uvedeno v názvu jinak obsahují minimálně AJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha - tak to je zrada :-) Stahuju tuto verzi Fable.2.USA.XBOX360.MULTI.5.ABGX-ANONYMOUS

no a popis u toho byl akorát takový: ReLeaSe

Platform..... XBOX360

SourCe....... DVD9 NTSC/PAL

RegIoN....... RegionFree

GeNRe........ RPG

LaNGue....... Multi5

NoMBre....... De RaR

ReLeaSe...... DaTe 17.10.2008

RiPPeR....... ANONYMOUS

STReeT DaTe.. 21.10.2008

Tak nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha - tak to je zrada :-) Stahuju tuto verzi Fable.2.USA.XBOX360.MULTI.5.ABGX-ANONYMOUS

no a popis u toho byl akorát takový: ReLeaSe

Platform..... XBOX360

SourCe....... DVD9 NTSC/PAL

RegIoN....... RegionFree

GeNRe........ RPG

LaNGue....... Multi5

NoMBre....... De RaR

ReLeaSe...... DaTe 17.10.2008

RiPPeR....... ANONYMOUS

STReeT DaTe.. 21.10.2008

Tak nevím...

Mam takovej pocit ze Mulit 5ka ma v sobe i cestinu,mimochodem ja stahoval tu verzi od wii90 nebo nejak tak a tam cestina je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam dotaz ohledne cz share .

Zaregistroval jsem se na pracovním kompu ale hry na xko budu tahat až doma nebude to žádný problém že se tam změní ip adresa nevím jak oni to tam maji řešené (zrovna jsem si posall sms za 99kc na volnych 60 gb tak doufám že to pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu