Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Však 1080p je rozlišení - FullHD - 1920x1080

720p je 1280x720

Tyto rozlišení ti zobrazí jenom HDMI a komponentní kabel (do TV). Většina her stejně FullHD nepodporuje, takže ho vlastně ani nevyužiješ. Do monitoru by ti měl postačit ten VGA kabel, sám ho mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Však 1080p je rozlišení - FullHD - 1920x1080

720p je 1280x720

Tyto rozlišení ti zobrazí jenom HDMI a komponentní kabel (do TV). Většina her stejně FullHD nepodporuje, takže ho vlastně ani nevyužiješ. Do monitoru by ti měl postačit ten VGA kabel, sám ho mám.

To jsem potreboval :) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec lidi

Zítra si chci koupit XBOX ale nejsem si jist televizi co mam. Jelikoz mam2 notase tak nemam monitor od pocitace ( dost z vas ho pouziva).

Televizi mam lg 32LC46 kupoval jsem ji cca pred rokem HDMI kabel mam a pripojeno je k ni dvd. ale TV neni FULL hd (ani nevim presne co to je ) cetl jsem forum a mluvite tu jeste o hd ready ( taky nevim co to presne znamena jen vim ze je to vse o rozliseni.... ) Jde mi jen o to jestli to bude vypadat dobre na teto LCD tv nebo bych mel premyslet o koupi nove ( coz bych nerad ) :) Dekuji za odpovedi

KuBe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hoj ahoj, Neni mi 15 ale nebudu zakladat tema at zase nedostanu nejake body.

Vsude se psalo o poruchovosti Xboxu. V nejakem topicu jsem se docetl ze ty novejsi uz nemaji takove problem.

Otazka: Co je povazovano za novejsi Xbox ? A odkdy se cca prodavaji ?

Taky to tu je jen hledat http://console-forum.net/showthread.php?t=23606&highlight=jasper

Nové verze jsou Jasper

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chcel som vediet, ci mas na TV vybrany vstup, aby si mohol pozerat obsah z konzoly. Cize, ked mas konzolu pripojenu k TV napr. HDMI kablom, tak ci mas vybrany na TV vstup HDMI. Ak nemas vybrany na TV vstup, na ktorom je pripojeny X360, tak nefunguje ani konzola ani ovladac :cheesygrin: Mne tiez niekedy automaticky nenabehne na TV vstup HDMI, kde mam pripojenu konzolu, tak darmo budem skusat ovladac. Treba si ten vstup na TV navolit manualne dialkovym ovladacom.

P.S. baterie na ovladaci nemas vybite?

EDIT: Dash ti musi nabehnut aj bez ovladaca!!! Zapni ho na konzole (velky kruh) a vyber na TV prislusny vstup.

Špatně jsem to pochopil. Přes čudlik zapnu konzoli, dash vidim na TV. Pak zapnu ovladač, na něm všechny 4 diody současně blikají, na konzoli nesvítí nic. Když zmáčknu čudl pro připojení, takse diody na ovladači jakoby roztočí na chvíli. Když zmáčknu čudl pro připojení na konzoli, neděje se nic. Nechci bejt jediná vyjímka, kdy přestalo fungovat připojení mezi ovladačem a konzolí.:cry: Ovladač chvíli fungoval normálně, potom co xbox podstoupil flashování a cestu poštou, tak to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec lidi

Zítra si chci koupit XBOX ale nejsem si jist televizi co mam. Jelikoz mam2 notase tak nemam monitor od pocitace ( dost z vas ho pouziva).

Televizi mam lg 32LC46 kupoval jsem ji cca pred rokem HDMI kabel mam a pripojeno je k ni dvd. ale TV neni FULL hd (ani nevim presne co to je ) cetl jsem forum a mluvite tu jeste o hd ready ( taky nevim co to presne znamena jen vim ze je to vse o rozliseni.... ) Jde mi jen o to jestli to bude vypadat dobre na teto LCD tv nebo bych mel premyslet o koupi nove ( coz bych nerad ) :) Dekuji za odpovedi

KuBe

Co to tu riesite??? Je to CRT TV? No nie je, je to LCD HD Ready a to je sakramensky rozdiel! Ked si v X360 das aj 720p (1280x720) na 42"fullHD TV , tak to nebude az taky viditelny rozdiel oproti full HD 1080p (1920x1080). Pri hrani to ani nepostrehnes.

Tak vobec neries pri 32" TV ci je fullHD, alebo "iba" HD Ready.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Špatně jsem to pochopil. Přes čudlik zapnu konzoli, dash vidim na TV. Pak zapnu ovladač, na něm všechny 4 diody současně blikají, na konzoli nesvítí nic. Když zmáčknu čudl pro připojení, takse diody na ovladači jakoby roztočí na chvíli. Když zmáčknu čudl pro připojení na konzoli, neděje se nic. Nechci bejt jediná vyjímka, kdy přestalo fungovat připojení mezi ovladačem a konzolí.:cry: Ovladač chvíli fungoval normálně, potom co xbox podstoupil flashování a cestu poštou, tak to nejde.

to je zřejmě zralé na reklamaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Strašně málo informací. Jiné hry to dělají ???

no xko mam od 24. prosince ale hry mam jen 2 jednu co ktomu byla a ta je v pohodě... zkoušel jsem to i přepalovat a stejně to funguje tak prostě jestli to můze být tim vadným isem a jestli se to dá nějak opravit ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu