Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
tak ještě bych chtěl poradit s tim HDD :) asi jsem opoměl napsat, že ten FAT32 HDD má externí napájení, ale to by asi vadit nemělo, ne? :)

Ukazuje se ti v xku zašedlej proto že není podporovaný MS - s tím asi nic nenaděláš . Když chceš přehrát v xku nějaký film , tak budeš muset použít něco ( třeba jinou flešku ) co ti xbox vezme .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj všichni všude hledam a googlim ale nemužu najít jestli jde harry potter cover DEATHLY HaLLOWS PART 1 hrát ve dvou v režimu kde oba choděj a plněj spolu ukoly.

Vim že když je kinect verze že tam to jde hret pomocí kinectu ve dvou nějak ale nevim jestli to jde v nějaky verzi hrát pomocí ovladače v co-op 2 modu???

pls poradte jestli ji nemáte někdo nebo vííte

předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://console-forum.net/tema/42332-projekt-podej-ruku-blbovi/page214?p=1123623#post1123623

Tak známej se na to díval a mechanika je v pořádku, takže to bude asi tím laserem, kde se dá seřidit nebo vyměnit, záruku už nemám...?

Obrať se na nějakého flashera - ti to umí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím chtěl bych se zeptat, mám konzoli, flashlou... hrál jsem stim na xlive mortal kombat všecko v pohodě a teď naposledy když jsem si to chtěl připojit znovu, tak to vyhodilo update, tak sem dal updatovat a asi za 10-15 minut to hodilo chybu že to nemůže dokončit, a vyhodilo to nějakej kod a že to mam dát na xlive nebo co.. nevim proč.. a co stim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravím chtěl bych se zeptat, mám konzoli, flashlou... hrál jsem stim na xlive mortal kombat všecko v pohodě a teď naposledy když jsem si to chtěl připojit znovu, tak to vyhodilo update, tak sem dal updatovat a asi za 10-15 minut to hodilo chybu že to nemůže dokončit, a vyhodilo to nějakej kod a že to mam dát na xlive nebo co.. nevim proč.. a co stim..

Ježiši lidi čtěte, než něco uděláte...

No každopádně ted už máš konzoli, neflashlou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čus bud musis mit USB ovladač kompabilní s pc nebo bezdrat pres programy ale to je složitější. nejlepší zpusob je ale http://www.originalky.cz/cz/Nove-zbozi/PC/Herni-Prislusenstvi/Gamepady/Microsoft-Xbox-360-Wireless-Controller-for-Windows-PC/X360.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus bud musis mit USB ovladač kompabilní s pc nebo bezdrat pres programy ale to je složitější. nejlepší zpusob je ale http://www.originalky.cz/cz/Nove-zbozi/PC/Herni-Prislusenstvi/Gamepady/Microsoft-Xbox-360-Wireless-Controller-for-Windows-PC/X360.html

Jednodušší řešení je koupě drátového ovladače .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Půjdou mi nové hry (11th wave) na mechanice s firmwarem 1.6 ?

Poslední hra, kterou jsem hrál byla Fable III s Wave 6. (to jsem před vypálením opatchoval na wave 3 [360 Waves Patcher])

Jdou nové hry také nějak opatchovat? (nezáleží mi na BANu)

(těším se na Forza Motorsport 4, Gears of War 3 a NHL 12)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Stává se vám, že se Xko Slim zamrzne? V průběhu hry tvrdej zásek... a jediná možnost je pouze Xko vypnout... Stalo se mě to asi 3x cca půl roku.. Znak přehřání?

Stává se to i mně na mém perfektním JASPERU .Vůbec si s tím nelam hlavu - je to normální . Přehřátím to není .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, prosím vás, jde nějak z Xboxu odebrat PC, které jsem kdysi nastavil na streamování videa? Chci nastavit nový počítač pro sdílení dat a nejde to, protože je tam nastavený ten starý a nejde odebrat. Windows Media center nemůžu použít (nejde nastavit extender- hází to error). Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu