Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

přidám se, mám problém s nabíjením ovladače, četl jsem že se nabíjí i při vypnutém xku, stačí jen když ho mám připojenej ale ráno koukám a je nabitej stejně jako byl večer, dioda na kabelu nesvítila, a nesvítí ani když ho mám zapojenej a hraju na něm, nevíte co s tím? jestli se vůbec nabíjí, popřípadě jestli se nabíjení nemusí nějak aktivovat. moc to nechápu proč vůbec nesvítí, jen když ho zapojuju tak občas problikne, kabel je úplně nový. děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Officiální je 250GB, nicméně jsem viděl 320 a 500GB HDD ve starých xkách.Nicméně k čemu je ukládat hru na HDD, když stejně potřebuješ dvd na spuštění?

čtecí propustnost je určitě veští než u dvd, takže by se to mělo načítat rychleji a taky šetříš laser v mechanice. A co když si koupím X360 slim 250GB, má v sobě taky 4GB pamět????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To: Thompson

Šetříš tím tak dvd, prodlužuješ jeho životnost. Na HDD se nainstaluje celá hra a dvd Ti pak slouží pouze ke spuštění. Myslím že to tak je :-)

A s tím HDD, myslím že 320gb je u Slim officiální.

Slimka jsou jen 4GB a 250 podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, takhle se to prodává dohromady, ale pokud si např. pořídíš 4gb verzi, 320gb hdd si můžeš dokoupit.

http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/xbox-360-hard-drive-320gb/

Mě šlo o to jestli si pak můžu dokoupit někde PC obchodě normální 2,5' 1TB a narvat ho tam, jako třeba u ps3, né pak dokoupit offico 250/320GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dotaz ohledně chlazení

Mám Xbox slim, kterej mám na ležato položenej ve stolku a chci se zeptat zda-li pod něj kej nutné dát například chladící podložku ještě, nebo by mělo tačit to, že všechny ostatní tři strany jsou volné a zakrytá je jenom spodní strana xka ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám dotaz ohledně chlazení

Mám Xbox slim, kterej mám na ležato položenej ve stolku a chci se zeptat zda-li pod něj kej nutné dát například chladící podložku ještě, nebo by mělo tačit to, že všechny ostatní tři strany jsou volné a zakrytá je jenom spodní strana xka ?

Díky

Už se tady o tom mnohokrát psalo - slimko je bezproblémové a veškeré chlazení navíc jsou zbytečně vyhozené peníze .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu