Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
takze na 0225 potrebuju vymenit desku v mechanice za novou..... uz jsem na to prisel

Špatně. Poslechni zkušenější a nepouštěj se do toho, máš-li rád svůj xbox, ovšem harakiri kaskadérům se meze nekladou.

Co se týká těch odkazů, koukáš na 3 a půl roků staré návody, které už jsou dáávno pasé, to byla dávná historie icon_rolleyes.gif ...zkus se nejdříve zamyslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jelikož mi nikdo neodpověděl a můj dotaz zapadl, dovoluji si ho napsat znovu.

Plánuji si pořídit v bazaru XBOX 360. Moje dotazy jsou ve smyslu na co si mám dát pozor před koupí.

1.) Jsou nějaké skryté vady, které jdou odhalit při pohledu?

2.) Jsou některé vady odhalitelné po zapnutí? Jde mi o to, že když budu chtít určitě ho v bazaru budu moci vyzkoušet, tak pokud naběhne - je vše ok?

3.) Asi nepoznám jak moc je opotřebovaný (hraný), že ne?

Z toho co jsem pochopil buď XBOX jde spustit nebo ne, ale nevím jestli je to pravda.

4.) Po jaké edici mám jít? (Slim pravděpodobně v bazaru nebude a když jo tak za vyšší částku než do toho budu chtít investovat. ) Chtěl bych tu která je nejméně poruchová, určitě ne ty nejstarší kusy. Takže mám si počkat až se objeví Jasper a koupit jenom tuto edici nebo jinou? Jde mi logicky o co nejnižší poruchovost.

5.) Pokud bych eventuálně chtěl provést flash, lze to provést s jakoukoliv mechanikou , tj. stačí mít pouze FAT edici a půjde to?

+ 6.) Vyplatí se eventuelně připlatit si za Slim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, předem se omlouvám za blbou otázku. Dneska jem si nechal udělat RGH čip, kluci byli šikovní a udělali mi to tak, že mi při startu hned naběhne Freestyle db, já teď chci přetáhnout hry z notebooku na konzoli, ale potřebuju se proto vrátit do původního MS DB. Nevíte jak to přepnu? Kluci mi to vysvětlili, ale asi (evidentně) jsem to nepochopil, protože mi to nejde :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám problém xko mi píše chybu 3151-351F-B900-0F00-C000-0013 stalo se mi to při aktualizaci z fifi 2012 problém je že mi nereaguje na ovladač prostě při zapnutí je tam jenom tahle obrazovka skoušel sem ho už několikati verzemi abgrejdnout ale pořád nic prosím o pomoc

Musíš dokončit update z flashdisku na verzi DB 2.0.13599.0, ta se ti totiž z fify 12 snažila udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už dlouho se o tematiku pálení her na xbox nezajímám (takže nejsem v obraze), ale kamarád mě teď požádal, abych mu vypálil RE6. Bohužel má tedy ještě starší FW 2.0, tak nevím, jestli je to vůbec ještě na tomto FW možné hrát. Na LIVE nechodí. Jde tedy tuhle hru (iso soubor) nějakým způsobem upravit pro tento FW? Za odpověď bych byl moc vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jde to, je tu i návod, ale zásadní věc pro vypalování nových XGD3 her je mít mechaniku Lite-On s FW BurnerMax, kterým lze vypálit DVD celé. Pokud ho vypálíš na obyčejné vypalovačce, někde u konce to hodí chybu. Hra pak může, ale taky nemusí jít, nebo půjde jen do určité části a pak vyhodí hlášku o nepodporovaném disku. Prostě bez BurnerMax je to dá se říct k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V tom případě se omlouvám, asi jsem se díval do špatnýho seznamu a to sem: http://console-forum.net/tema/44710-seznam-tutorialu-xbox360 ...moc díky! Jdu se tím tedy nějak prokousat a snad to zvládnu :-)

Taky chci poděkovat moderátorovi, který mi zamkl téma na tuto otázku v sekci Otázky a odpovědi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Haló prosím sem v koncích do xka sem dal fifu 12 a kouslo se mi to píše to chybu 3151-351F-B900-0F00-COOO-0013 nejdou mi ovladače prostě nic pořád tam nabíhá jen tahle chyba už sem skoušel s flešky různy update a kurňa furt nic plísss.

Musíš dokončit update z flashdisku na verzi DB 2.0.13599.0, ta se ti totiž z fify 12 snažila udělat. Už jsem ti to tady jednou psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdrar,

Potřeboval bych poradit (jak taky jinak)

Rád bych koupil Xboxe který má flash LT 3.0 jde mě o to jestli lze hrát z touto upravou zálohy her stažené z netu které jsou uložené na externím HDD nebo zda je potřeba jiná uprava.

Díky za info.

Určitě se to tu řešilo ale není čas a prodejce nepočká :-) a tvrdí že to jde tak nevím abych nenaletěl.

Joys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U xboxu , který má jen flash hry z HDD nejdou hrát . Na to musí mít xbox úpravu JTAG/RGH .
toro mohl by te špatne chapat u xboxu ktery ma flash, hry z hdd samozrejme hrat jdou jen vzdy musi bejt uvnitr vlozeno dvd ale pokud chces hrat hry bez paleni tak pak je to tak jak rika toro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu