Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím všichni, potřeboval bych poradit. První věcí je, sháním volant na xbox 360, nemusí být nový, ale musí být v bezvadném stavu ( samosebou myšleno fungující, s nějakýma škrábancema si hlavu nelámu ), chtěl jsem nějaký slušný volant, aspoň ať má force feedback ( žádné vibrace, ale silovou zpětnou vazbu ), nemusí být třípedálový, i když by byl lepší. Prošel jsem spoustu odkazů na netu a snad neexistuje rozumný volant, všude propagujou ten od Ferrari, co jen vibruje... a druhá věc, napsal jsem do tématu na BurnerMax Payload Tool, nedaří se mi vypalovat některé tituly, tak prosím o radu, více viz příspěvek... Díky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cau lidi mám problém mám net připojen k netu ok šel xko vše stahovonaí atd,.. je to 2dny co my delali rychlejší net když ho hodim do xka tak ok stahovaní de ale když to dám nejakou hru tak se mi samo odhlásí prosím pomoc newm jak dál :( :( net mám připojenej ešte přes switch a na tom sou ešte 2pc jenom pro info nwm jestli to pomuže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím všichni, potřeboval bych poradit. První věcí je, sháním volant na xbox 360, nemusí být nový, ale musí být v bezvadném stavu ( samosebou myšleno fungující, s nějakýma škrábancema si hlavu nelámu ), chtěl jsem nějaký slušný volant, aspoň ať má force feedback ( žádné vibrace, ale silovou zpětnou vazbu ), nemusí být třípedálový, i když by byl lepší. Prošel jsem spoustu odkazů na netu a snad neexistuje rozumný volant, všude propagujou ten od Ferrari, co jen vibruje... a druhá věc, napsal jsem do tématu na BurnerMax Payload Tool, nedaří se mi vypalovat některé tituly, tak prosím o radu, více viz příspěvek... Díky za jakoukoliv radu.

zkus www.fanatic.de

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Převedenou hru v ISO2GOD nakopíruješ na HDD, tak jak ti ten program vyplivne tu hru, vždy ve složce s názvem ID hry a v xboxu (FSD) se musí nastavit cesta ke hře: FSD – SETTINGS – CONTENT SETTINGS – MANAGE GAME PATHS, tam najdeš tvoje HDD a dáš scanning (nějak tak se to jmenuje) na 4 a výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cau lidi mám problém mám net připojen k netu ok šel xko vše stahovonaí atd,.. je to 2dny co my delali rychlejší net když ho hodim do xka tak ok stahovaní de ale když to dám nejakou hru tak se mi samo odhlásí prosím pomoc newm jak dál :( :( net mám připojenej ešte přes switch a na tom sou ešte 2pc jenom pro info nwm jestli to pomuže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud nemáš RGH, tak nelze pokud ano. Buď propojit kabelem, který se prodává okolo 300,- tušim. Nebo demontovat HDD rámeček a následně zapojit HDD do SATA v PC. Nebo skrze externí rámeček a naformátovat v PC, ale po té Ti nepůjdou spouštět zálohy v Xboxu, když bude jinak naformátovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, už je to nějaký rok, co jsem naposledy vypaloval hry... Takže vůbec nevím jak to teď je s vypalováním. Měl bych dotaz, když si chci vypálit hru (Fallout 3: Game of the Year Edition - Wave: 11), co budu muset udělat? Projížděl jsem fórum, ale nikde jsem se přesně nedočetl, jestli mám tuto hru projíždět tím novým abgx 1.0.6... Takže mám to projet tím novým abgx 1.0.6 a pak normálně vypálit přes imgburn?? A pokud ne, jaký postup mám udělat. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj zkoušel jsem v mechanice v pc která není flashla Keronem zkopčit soubory na flashku a zkusit xko oblbnou jestli to načte ochrané prvky hry která je na hdd z flashky a po zapnutí mi to napsalo E71 po vypnutí a vytažení flashy z xka vše funguje jak má. Zkoušel jste to někdo a máte s tím nějaké zkušenosti ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu