Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

1. Ahoj , mám problém.... jsem mezi vámi opravdu ale opravu nováček....Vždycky když se dívám na film tak mi to asi po 10 min. píše the file connot be played ale když třeba pak pustím jinej film normálně to de.... prosím poradte a ušetřete mě toho abych si přečetl článek začátečníků....(četl jsem ho a nějaks e nenašel odpověd...)

Mám psp 3004 vibran blue.... software 5.03 a konvertoval jsem to v ultra video convertor na mp4 z avi , 16:9 , 29,97fps , kvalita videa vysoká a zvuku vysoká , full screen ....

2. A dále.... Když dám nějakej plugin do psp tak to píše the data is corrupt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahj, mám menší problém s Assassin Creed..

Po rozbalení se mi neobjevil ISO soubor, ale tohle:

Assassin Creed.000

Assassin Creed.001

Assassin Creed.002

Assassin Creed.003

Assassin Creed.004

Assassin Creed.005

Assassin Creed.006

Assassin Creed.007

Assassin Creed.dvd

Nevíte někdo jak to nějak sjednotit do jednoho Iso souboru?

thanx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ahj, mám menší problém s Assassin Creed..

Po rozbalení se mi neobjevil ISO soubor, ale tohle:

Assassin Creed.000

Assassin Creed.001

Assassin Creed.002

Assassin Creed.003

Assassin Creed.004

Assassin Creed.005

Assassin Creed.006

Assassin Creed.007

Assassin Creed.dvd

Nevíte někdo jak to nějak sjednotit do jednoho Iso souboru?

thanx

neni treba , vypal to ze souboru .dvd v programu clone cd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim :)

mám menší dotaz , koupil jsem LCD TV 32" http://www.datart.cz/katalog/LCD-Televize-Samsung-LE32B554.html

ktomu HDMI kabel přímo v elektru za 290,- . Když zapojim HDMI tak je obraz super ,ale i tak jsou ty hrany trochu kostrbatý , na starý bedně jsem měl hrany krásně vyhlazený :( ve hrách je to pak i dost znatelný :( .. může to bejt třeba kvalitou toho HDMI či TV ? Nebo to chce lepší HDMI kabel ? Co jsem tak četl , tak tady na fóru byl doporučován tenhle kabel http://www.videoexpert.cz/video-kabely/profigold-prov100x-hdmi-hdmi

Nebo jsem moc náročnej a zkrátka to tak má bejt ? ^^

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Zdravim :)

mám menší dotaz , koupil jsem LCD TV 32" http://www.datart.cz/katalog/LCD-Televize-Samsung-LE32B554.html

ktomu HDMI kabel přímo v elektru za 290,- . Když zapojim HDMI tak je obraz super ,ale i tak jsou ty hrany trochu kostrbatý , na starý bedně jsem měl hrany krásně vyhlazený :( ve hrách je to pak i dost znatelný :( .. může to bejt třeba kvalitou toho HDMI či TV ? Nebo to chce lepší HDMI kabel ? Co jsem tak četl , tak tady na fóru byl doporučován tenhle kabel http://www.videoexpert.cz/video-kabely/profigold-prov100x-hdmi-hdmi

Nebo jsem moc náročnej a zkrátka to tak má bejt ? ^^

Díky

Tusim ze to jde trosku donastavit v display setings , ted uz nevim nazvy tech hodnot :D Jsou tam tri moznosti , tak prozkousej :)

Jinak , jestli hrajes treba takovy GTA IV , to je kostrbaty normalne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jj tak nějak jsem si stim pohrál a nějaký razantní změny vtom nejsou ,ale tak neva .. jen mi šlo o to , že se tu v nějakým topicu řešilo jak je to znát na kvalitě těch HDMI kabelů , různý problíkávání obrazu atd . , tak jsem se trochu nechal zmást :ziped: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Píchnul sem si do xboxu externí disk co mám ke kompu kde mám filmy a tak a chci se kouknout na film jakože přes xbox, ale nenačte mi to titulky. Zkoušel sem něco pogůglit, ale to byly samý ňák hrozně složitý postupy. Víte někdo jak se to dá udělat, aniž bych musel nějak ty titulky vervat do filmu, ale když je mám samostatně?

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mněl bych ještě jednu otazku je lepší elite nebo premium s tim jasper protože

sem to tady přečital a zjistil sem že u eliti neni jasper tak se muže vic zahřivat nebo je to u eliti řešení nějak jinak prominte že davam takovy otazky ( možna sou uplne blby)

moc dik za odpovět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu