Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Chci se zeptat mám bedýnky se subwoferem a zezadu mám vstup na jacka 3,5mm takže když si koupím kabel hdmi/dvi k tomu redukci 2x cinch na jack 3,5mm tak to bude hrát že jo? sry za blbej dotaz :)

Ked chces prepojit obraz HDMI-DVI, tak na osobitny zvuk potrebujes este ten adapter na zvuk od MS

http://www.playshop.sk/xindex.php?page=xinfo&item=1886

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ano muzes , bud pres internet , tak ze xko pripojis na net a update ti to nabidne po testu pripojeni samo a nebo muzes updatovat z nejake hry , ci z flashky . Stahnout se da i na xbox.com a nebo tady v tutorialech ci v sekci software na foru . Staci hledat , vse tu je...

https://console-forum.net/showthread.php?t=51466

https://console-forum.net/showthread.php?t=62744

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hoj ahoj, Neni mi 15 ale nebudu zakladat tema at zase nedostanu nejake body.

Vsude se psalo o poruchovosti Xboxu. V nejakem topicu jsem se docetl ze ty novejsi uz nemaji takove problem.

Otazka: Co je povazovano za novejsi Xbox ? A odkdy se cca prodavaji ?

Najnovsia revizia je JASPER - 12,1A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mněl bych prosbu jestli by mně někdo neporadil jak se stahuje třeba rapidu,umim to jen z torrentů,on tu bude určitě nějakej návod,ale těžko hledat něco co nevim jak se jmenuje.Myslím takový to,jak tam vyskočí mraky těch linků a jestli je nějakej program abych je nemusel sosat po jednom.Dík moc za radu,tedy pokud nikdo bude z toho mého dotazu moudrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cus Dante, podej ruku blbovi v o to horsim pripade, ze jsem jeden z prvnich s xkem na foru, zacinali jsme zhruba stejne :cheesygrin:

Ted uz mam asi treti, prvni flashly, ale nevim, jakej flash tam mam, jestli 1.51 nebo 1.60. Flashly to bylo letos zacatkem cervna. Da se to nejak zjistit aniz bych to musel propojit s PC? Ja vim, debilni dotaz, ale tohle jsem zkratka nikdy neresil...

Vtip je totiz v tom, ze jsem myslel, ze musim mit 1.51, jelikoz nektery novejsi hry jsem nerozbehnul, ale na druhou stranu jsem spustil napr. RE5, i kdyz nevim, jestli zrovna tahle nahodou nejede i na 1.51, kazdopadne jsem spustil i Bionic Commando a Godfathera, ktery myslim na 1.51 nefachaj.

Kazdopadne je spousta starsich her typu Kane & Lynch, nebo Stranglehold, ktery proste za boha nespustim, zkousel jsem uz ruzny uploadery, share-rapid, rapidshare, proste nic, divny.

No v kazdym pripade bych potreboval vedet, jestli verze CFW jde zjistit nejak pres xko...

Diky a sry za delsi post...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ty starší hry totiž zřejmě musíš upravit přes jeden program dvdmulleter tuším :D musíš tam do isa nastrkat soubory určité :) je možné, že proto já nové hry patchuju a hraju je na starším fw :D

Aha, ok, dik, tak to by vysvetlovalo ty starsi hry, tak to pohledam na foru a poresim, skoda tech vyhozenejch dvd, ale co :D

No a nevis jestli jde nejak zjistit ta verze FW pres xko?

Diky moc,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze je to min. 1.51, dobros.

No a ted jsem googloval na foru, jak rozchodit starou hru na novem FW, ale vsude nachazim jenom jak v mulleteru upravit novou hru, aby fungovala na starsim FW, bohuzel uz ne naopak...

Nevedeli byste pls nekdo, jak na to? Starsi hry jak jsem psal, typu Kane & Lynch, Stranglehold, mi nejedou, mam na 95% 1.51. Jak to rozbehnout ???

Diky za rady,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stáhneš ho vždy..pokud se nepletu tak v přídavku hraješ za nějakou černošskou lamu, takže to bude na sobě nezávislé :) ale lepší se přeptat někoho kdo to má....jo a být tebou pokud máš flash tak bych počkal, slyšel jsem něco o tom, že má vyjít lost and damned a ten druhý datáč v kompilaci na dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu