Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

cau prosim vas spravil som prevod na wawe3 na G I JOE xbox mi to nacital ale ked som pusit hru tak to chce update tak som podla navodu chcel spravit update nxe ale vobec mi to nechce nacitat ako to update xbox ako zapnut autorun.firmware mam asi 1.4 ale niesom isty ako to zistim dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cau prosim vas spravil som prevod na wawe3 na G I JOE xbox mi to nacital ale ked som pusit hru tak to chce update tak som podla navodu chcel spravit update nxe ale vobec mi to nechce nacitat ako to update xbox ako zapnut autorun.firmware mam asi 1.4 ale niesom isty ako to zistim dik za odpoved

Dobre by bolo vediet, ze aky mas dashboard. Zistis to v dashboarde/settings/system info. Ak tam nemas dash 7371, tak ho stiahnes z:

http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

rozbalis, priecinok "System update" das do USB kluca, zapnes konzolu, strcis USB kluc do konzoly, vyhodi sa okno s moznostou na update...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobre by bolo vediet, ze aky mas dashboard. Zistis to v dashboarde/settings/system info. Ak tam nemas dash 7371, tak ho stiahnes z:

http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

rozbalis, priecinok "" das do USB kluca, zapnes konzolu, strcis USB kluc do konzoly, vyhodi sa okno s moznostou na update...

ahoj tak mam dash 7371 skusil som dat System update aj na usb kluc aj na cd ale update sa mi vobec nespusti niejaka ina rada inak dik :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg...ked uz mas naozaj v konzole dash 7371, tak ako si chcel updatovat dash 7371? :cheesygrin: A vlastne co mas za problem?

cau prosim vas spravil som prevod na wawe3 na G I JOE xbox mi to nacital ale ked som pusit hru tak to chce update tak som podla navodu chcel spravit update nxe ale vobec mi to nechce nacitat ako to update xbox ako zapnut autorun.firmware mam asi 1.4 ale niesom isty ako to zistim dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ten je na opatchovane hry , pokud mas doma nejake s predchoziho fw :)

Pokud ne je k nicemu.

Aha, myslel jsem, že opatchované hry nejdou. Ten aktivační disk pálit taky na DL nebo stačí obyč? A 2nd wave hry mi pak půjdou i bez aktivačního disku?

Jak je to vlastně s flashováním na 1.6ku? Někdo píše, že není potřeba vyčíst klíč z mechaniky, ale to by pak přece šla Lite-On flashnout/nahradit bez nástroje pro vyčtení. Prošel jsem tu kdeco a odpověď nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem úspěšně flashnul Xbox na fw 1.6. Jdou staré i nové hry, ale patchnuté nejdou ani s tím aktivačním diskem. Funguje to vůbec? Zkoušel to někdo?

Když je xbox flashnuty na nejnovějši verzi mužu na něm hrat všechny palene hry nebo je to tak že na určity flash jdou en urcite hry ? Je nějaký obchod ktery prodáva už flashnute xboxy ?

Pokusím se odpovědět:

Můžeš hrát všechny. Hry s nejnovější ochranou patchnuté na nižší firmware by měly fungovat s aktivačním diskem, jenže mě to nejde. Ale s těmi se asi nesetkáš, pokud ještě Xbox nemáš.

Co se týče koupě již flashnutého Xboxu, tak doporučuju Aukro, kde jsou k sehnání starší za nižší cenu a nebo úplně nové i s 2letou zárukou. Nebo http://www.hrejte.cz/index.php?akc=1&kat=80 kde jsou flashnuté ty verze s plus (+) v názvu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nebo http://www.hrejte.cz/index.php?akc=1&kat=80 kde jsou flashnuté ty verze s plus (+) v názvu :roll:

Takže jen se chci zeptat pokad to chapu dobře to plus (+)

znamena že xBox je jiz po prodeji schopný hrat vypalovane hry proste ze ten xBox si uz kupuji flashnutý a je uplně nový ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže jen se chci zeptat pokad to chapu dobře to plus (+)

znamena že xBox je jiz po prodeji schopný hrat vypalovane hry proste ze ten xBox si uz kupuji flashnutý a je uplně nový ?

Informace je to z druhé ruky. Musíš napsat přímo prodejci :arrow: pokud chceš 100% jistotu. Doporučuji spíš tohle http://aukro.cz/item740980407_xbox_360_elite_jasper_flash_1_6_orig_halo_3.html . Tam to máš černé na bílém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kde mužu najit nejake informace o tech opatchovanych hrach ?Nechapu to a chci si otom počíst :)A chtěl bych se zeptat jestli je třeba novy dashboard tak musí byt novy flash jinak ze starym bych dostal ban na xbox live ?

O patchovaných hrách nic nečti, stejně se s nimi nesetkáš :P Pokud měl někdo firmware 1.5 a starší, tak mu nové hry nešly. Musel tedy pomocí programu ppf-o-matic3 a příslušného souboru patchnout hru, aby si ji mohl zahrát. Pokud měl 1.51 a vyšší, mohl rovnou pálit.

K druhé otázce: NE. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu