Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ten člověk na tom aukru píše, že od firmwaru 1.6 se může hrát na netu bez banu, kdyby to byla pravda, tak je tu na to spousta odpovědí na fóru, může to někdo potvrdit tuto informaci? a zda se to týká pouze originálek nebo i pálených her, díky za objasnění :D

Informace je to z druhé ruky. Musíš napsat přímo prodejci :arrow: pokud chceš 100% jistotu. Doporučuji spíš tohle http://aukro.cz/item740980407_xbox_360_elite_jasper_flash_1_6_orig_halo_3.html . Tam to máš černé na bílém :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ten člověk na tom aukru píše, že od firmwaru 1.6 se může hrát na netu bez banu, kdyby to byla pravda, tak je tu na to spousta odpovědí na fóru, může to někdo potvrdit tuto informaci? a zda se to týká pouze originálek nebo i pálených her, díky za objasnění :D

K tej poslednej vete: na originalky nepotrebujes flash :cheesygrin: Logicky, ten posledny fw. je na to, aby sa predislo BANu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, díky za vysvětlení, jsem začínající hráč na konzoli a chtěl jsem mít jistotu, že tedy můžu hrát hry po netu bez banu, vlastně jen vyzkoušet ten pocit :bash:

K tej poslednej vete: na originalky nepotrebujes flash :cheesygrin: Logicky, ten posledny fw. je na to, aby sa predislo BANu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj zase ja s dalšima blbyma dotazama :) nevite jak to vypada Red Faction: Guerilla v CZ jestli už někde je ke stažení :) a když se registruju na xbox live mužu tam zadat českej email (xxx@seznam.cz) nebo radši si udělat email na google nebo windowslive

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chtěl bych poradit,mám nový NFS a jsem už daleko chtěl bych je hrát na life tzn..že bych si je koupil.Myslíte že poznaj podle sejvú že tam byla předtím neofiko placka nebo to mám smáznout(což byc byl nasr...)A dále k tomu firm. 1.6 myslíte že do toho mám jít,má s tím nikdo zkušenosti?A ještě jeden,je nějakej šikovnej typ jak se vyhnout banu,myslím třeba tam lízt na novej profil nebo je to buřt?

dík Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj zase ja s dalšima blbyma dotazama :) nevite jak to vypada Red Faction: Guerilla v CZ jestli už někde je ke stažení :) a když se registruju na xbox live mužu tam zadat českej email (xxx@seznam.cz) nebo radši si udělat email na google nebo windowslive
zdar s red factino nvm,ale s mailem na xlive vim,samo že můžeš já tam mám taky mail na seznamu:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Určitě další blbí dotaz který tady je ... ovšem xbox mám od včera takže bych potřeboval prostě jen odpověd děkuji

jak je to s flashí s mechanikou lite on a podrobnosti kolem toho ? nějaký rizika nebo tak ...

a koukal jsem na forum a jsou 2 typy flashe ... kterej byste mi doporučily víc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze dalsi hloupy dotaz......koupil jsem xbox z aukra a jelikoz majitel nevedel zda je xbox flashnuty {asi to byl jen prekupnik} tak jsem stahl hru {army of two pal verze }, patchnul v abx360 a vypalil....xbox mi nacetl dvd a spusti ho jako video....

a ted muj hloupy dotaz-Xbox teda nemam flashnuty,jelikoz to tu hru nenacetlo a nebo jsem tu spatne opatchoval? :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze dalsi hloupy dotaz......koupil jsem xbox z aukra a jelikoz majitel nevedel zda je xbox flashnuty {asi to byl jen prekupnik} tak jsem stahl hru {army of two pal verze }, patchnul v abx360 a vypalil....xbox mi nacetl dvd a spusti ho jako video....

a ted muj hloupy dotaz-Xbox teda nemam flashnuty,jelikoz to tu hru nenacetlo a nebo jsem tu spatne opatchoval? :bash:

Ake patchovanie? :cheesygrin: Army of Two je stara hra, ta nema wave3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Určitě další blbí dotaz který tady je ... ovšem xbox mám od včera takže bych potřeboval prostě jen odpověd děkuji

jak je to s flash s mechanikou lite on a podrobnosti kolem toho ? nějaký rizika nebo tak ...

a koukal jsem na forum a jsou 2 typy flashe ... kterej byste mi doporučily víc ?

Na lite-on mechaniku nejde nahrát zpátky originální firmware tím pádem máš tak záruku na půl(museli by kontrolovat mechaniku) pak tu je možnost že můžeš lite-on mechaniku vyměnit za jinou a tu druhou flashnout a záruka by zůstala ( před reklamaci by se dala zpátky lite-onka),jinač když máš flash tak si jen na xbox live dávej bacha na to abys nehrál hry před vydáním.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. muzu na xbox360 s hdd normálně nahrát mp3 a filmy (.avi) a využít ho tak jako multimediální úložiště a přehrávač?

2. je pravda že třeba GTA IV se na xboxu360 bez hdd seká?

3. jaké je nejkvalitnější pripojení xboxu360 k full HD lcd televizi

4. je součástí xboxu360 baterie a nabíječka pro bezdrátový ovladač?

díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) mp3 určitým způsobem ano, ale proč ....normálně můžeš připojit ext. hdd či flashku...

2) nemusí tomu tak být, ale jsou takové případy...prostě HDD je pro tebe akorát plus

3) HDMI..ale trošku kvalitní ne HDMI kabel za 150 :D

4) není, dá se dokoupit v základu do ovladače strkáš alk. baterie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
prosim kde sa zapina autorun viem ze v nastaveni ale ziadni autorun som nanasiel iba auto-start a to mi dajak nereaguje dik

To je ono myslim. Vyberes si tam, jestli kdyz to zapnes chces jit to dashe nebo automaticky spustit hru. Ale melo by ti to fungoval normalne.

Co tam mas nastavene a jak ti to nereaguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, mel jsem 20gb hdd, koupil jsem si novy 120gb disk do xboxu a tu 20gb bych chtel pouzivat normalne v pc jako externi disk, mam ho napojeny pres usb, ale v pc se mi nezobrazi, vim ze ho musim zformatovat, ale nevim jak kdyz ho nikde nemam, zkousel jsem i xplorer360 a ten mi disk zobrazi, ale formatovat neumi :) ...dekuji vsem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim, mel jsem 20gb hdd, koupil jsem si novy 120gb disk do xboxu a tu 20gb bych chtel pouzivat normalne v pc jako externi disk, mam ho napojeny pres usb, ale v pc se mi nezobrazi, vim ze ho musim zformatovat, ale nevim jak kdyz ho nikde nemam, zkousel jsem i xplorer360 a ten mi disk zobrazi, ale formatovat neumi :) ...dekuji vsem za rady

Pokud máš Windowz tak pravý myšoklik na Tento počítač > po vyjetí menu kliknout na spravovat ve správě počítače kliknout na správa disků a tam si musíš vytvořit ntfs nebo fat particii a zformátovat

Jsou to klasický SATA disky s ničím jiným sem se nesetkal pouze je na tom oddil souboru Xfat proto to nevidíš we woknech musíš teda vytvořit woknum čitelnou particii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu