Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Cus lidi mam dotaz chtel bych uz konecne do xka dostat AVI zkousel jsem hodne zpusobu,hledal jsem a nasel jsem topic kde jsem si stahl soubor (od romena) rozbalil,tu slozku vypalil na CD,DVD,pak jeste flasku a ani jedno neslo proste porad mixed media disk zkousel jsem to najit i v neaky library ale taky nic,uz me nic nenapada ,moznost pripojeni na live ani k pc nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Poradte prosim..X mam teprve cca 3 tydny a jeste jsem se neprokousal vsemy topicy...

Stahl jsem is Gears of War 1...Rozbalil, projel pres ABX (level 3) a ppf-o-matic3.exe...

Vypalil jsem na DVD DL na 2.4 v img burn na Verbatimko.-..

Kdyz vlozim GoW do mechaniky hodi mi to hlasku pouze PLAY DVD..a ne hru samotnou..naskoci bila obrazovka s Xlogem a nic se nedeje...

Uz jsem nekolik her vypaloval se stejnym postupem (napr DIRT2, Fable 2, Fallout 3 atd..) a v pohode..nejaky napad, proc to udela zrovna tohle? (BTW hlasku PLAY DVD mi to hodilo i u Call of Juarez)

Prosim o radu, nechci zbytecne nicit DVD, prece jen to neni zadarmo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Poradte prosim..X mam teprve cca 3 tydny a jeste jsem se neprokousal vsemy topicy...

Stahl jsem is Gears of War 1...Rozbalil, projel pres ABX (level 3) a ppf-o-matic3.exe...

Vypalil jsem na DVD DL na 2.4 v img burn na Verbatimko.-..

Kdyz vlozim GoW do mechaniky hodi mi to hlasku pouze PLAY DVD..a ne hru samotnou..naskoci bila obrazovka s Xlogem a nic se nedeje...

Uz jsem nekolik her vypaloval se stejnym postupem (napr DIRT2, Fable 2, Fallout 3 atd..) a v pohode..nejaky napad, proc to udela zrovna tohle? (BTW hlasku PLAY DVD mi to hodilo i u Call of Juarez)

Prosim o radu, nechci zbytecne nicit DVD, prece jen to neni zadarmo....

tenhle ten isty problem mam i ja a dela to dost vela her, naposled sem stahnul NFS shift, ale taky len hodi Xlogo a nic dal...

myslel semk ze je to tim, ze hra je 3rd wawe, ale upgradeunul sem xko na verzi 1.51, no dela tzo stejne to jiste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Poradte prosim..X mam teprve cca 3 tydny a jeste jsem se neprokousal vsemy topicy...

Stahl jsem is Gears of War 1...Rozbalil, projel pres ABX (level 3) a ppf-o-matic3.exe...

Vypalil jsem na DVD DL na 2.4 v img burn na Verbatimko.-..

Kdyz vlozim GoW do mechaniky hodi mi to hlasku pouze PLAY DVD..a ne hru samotnou..naskoci bila obrazovka s Xlogem a nic se nedeje...

Uz jsem nekolik her vypaloval se stejnym postupem (napr DIRT2, Fable 2, Fallout 3 atd..) a v pohode..nejaky napad, proc to udela zrovna tohle? (BTW hlasku PLAY DVD mi to hodilo i u Call of Juarez)

Prosim o radu, nechci zbytecne nicit DVD, prece jen to neni zadarmo....

tenhle ten isty problem mam i ja a dela to dost vela her, naposled sem stahnul NFS shift, ale taky len hodi Xlogo a nic dal...

myslel semk ze je to tim, ze hra je 3rd wawe, ale upgradeunul sem xko na verzi 1.51, no dela tzo stejne to jiste...

Tak nevim proc ty hry porad patchujete v ppf o matic , to uz neni treba kdyz mas fw 1.51 a ty kdyz mas xko teprve par dni mas jiste fw 1.6 .

Staci projet v abgx360 , vypalit a hrat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja ppf o matic nepouzivam vubec, NFS sem dal projit do abxka , ten mi ale nevypisal zadnej problem, hra by mnela byt v poradku ale kdys ji vypalim tak mi ji proste nespusti, vyhodi jen to logo...stahoval sem tu hru od vice uploaderu a dela to to sami, dokonca i kdys chybel soubor ini v abxku sem to opravil levelem 3, ale hra porad nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čaute všichni měl bych dotazy ..

Mám nově flashlej xbox .. a chci se zeptat když vyjde novej udpate tak kde to co nejrychleji zjistim nebo kam se mám furt dívat at vím a jsem v .. obraze .. a taky se chci zeptat že když nebudu mit novej udpate FW napřiklad pak bude 1.7 (mam 1.6) tak když se připojim na live tak dostanu ban nebo jak to je s tímto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čaute všichni měl bych dotazy ..

Mám nově flashlej xbox .. a chci se zeptat když vyjde novej udpate tak kde to co nejrychleji zjistim nebo kam se mám furt dívat at vím a jsem v .. obraze .. a taky se chci zeptat že když nebudu mit novej udpate FW napřiklad pak bude 1.7 (mam 1.6) tak když se připojim na live tak dostanu ban nebo jak to je s tímto ?

Asi myslis update FW v mechanice ze? Tak to zjistis nejrychleji zde na foru,popripade kdyby jsi myslel update desboardu tak ti staci chodit na live a ono se to "samo" nabidne k aktualizaci.

A co se tyce toho banu tak nikdo presne nevi za co se davaji banany,ale jak rikas,jestlize mas 1.6 tak ti to na live staci pac ten uz v sobe ma tzv. stealth (meli to i predchozi FW pred 1.6)

Zakladem je nehrat hry pred oficialnim vydani (aspon ne za hlavni profil,se kterym chodis na live)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi myslis update FW v mechanice ze? Tak to zjistis nejrychleji zde na foru,popripade kdyby jsi myslel update desboardu tak ti staci chodit na live a ono se to "samo" nabidne k aktualizaci.

A co se tyce toho banu tak nikdo presne nevi za co se davaji banany,ale jak rikas,jestlize mas 1.6 tak ti to na live staci pac ten uz v sobe ma tzv. stealth (meli to i predchozi FW pred 1.6)

Zakladem je nehrat hry pred oficialnim vydani (aspon ne za hlavni profil,se kterym chodis na live)

A kde to tady zjistí když bude novej fw ? .. a když bude novej dashboard tak to mužu aktualizovat sam přes xbox ikdyž mam flash ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A kde to tady zjistí když bude novej fw ? .. a když bude novej dashboard tak to mužu aktualizovat sam přes xbox ikdyž mam flash ?

Ano 1.51 ma uz taky stealth.

Novej FW te pomalu nemusi zajimat,jen v pripade,ze opet zacnou vydavat hry,ktere uz nepujdou na stary FW mechaniky a to se vzdy tady doctes.Takze muzes bejt uplne v klidu.Co se deasboardu tyce tak ano muzes normalne stahovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze zkusit stahnout z jineho sourcu? To by melo pomoct?

ne to ti nepomuze taky, ja stahnul NFS shift od 4 ruznych uploaderu a dela to to same, proste nektere hry to delaj a ja vubec nevim proč...

napriklad tady od pcmarkera-stahnes sift das ho do abxka a vypise ti ze je v poradku, vypalis ho a nepujde ti, zajimalo by mne jestli vubec nekomu to NFS slape... a kdys jo tak cim to je ze mne nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim

Tak napalil sem si cez clone CD(rychlost vypaleni 2.4) Riddika no a v jednej casti sa mi to proste nenacita. Mam arcade bez HDD myslite ze by HDD pomohel aby sa to nacitalo ? Protoze ta mechanika jede a jak dojdu k tej casti de sa to sekne tak to proste mechanika nenacita.

EDIT: jo a vcera sem si napalil GoW 2 hraju v pohode dneska rano hrajem a po chvilke sa mi zastavi mechanika a vyhodi sa tabulka ze disk je necitatelny. vypaloval sem to v imgburn hra byla v poradku stahnuta zkontroloval sem ju cez abgx moze to byt tu konzolu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to bude problém v DVDčku zkus ho vyčistit (čisti od středu ke kraji) a když ani to nepomůže tak to zkus vypálit na jiné DVD jinak kdybys měl HDD tak bys to tam nahrával a stalo by se ti to samí v nějaké části % ukládání na harddisk by se ti to seklo připadně zahlásilo chybu...

Tohle platí pokud se ti to stalo u jedné hry pokud u více napsal bych někomu možná o kalibraci laseru a nebo máš prostě smůlu na vypalování...předpokládám používáš DVD Verbatim že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jasne pouzivam verbatim.

No a k te kalibraci , mechanika mi dost skrabe disky hral sem to GoW asi tak 2hodiny a uz je to dost poskrabane. Gow mi roby tak ze mi to hodi tu tabulku ab y sem visitil disk a resetel konzolu a riddick mi proste sekne v urcitej casti.

Ta kalibrace laseru kde sa to da spravit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale ještě bych pro kontrolu zjistil jestli máš možnost zkusit ty hry ktery ti nejdou vůbec na tvym xku nebo ktery se seknou jak píšeš zkusit je na jiném xboxu třeba tvyho kamose.

Kalibraci laseru dela servis hrejte.cz tak tam se poptej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu