Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
sorry urcite to uz je niekde napisane..vela stranok, nechce sa mi to hladat a nemam cas,...ako vytvorim .dvd subor cez abgx360??? stiahol som si hru a tam bolo iso a MDS a chcem si vytvorit .dvd lebo instalovat Alcohol sa mi nechce..bije sa s nerom

Zaškrtneš option 'Check/Create .dvd file' ?!..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak se přidám do klubu "blbů" . Nechci zbytečně zaprasit forum novým tématem, když se můžu zeptat tady.

Proč každý doporučuje vypalování her na Xko přes Imgburn nebo Clone?

Vždyť Nero je dlouhodobě považováno za jeden z nejlepších vypalovacích softwarů, možná přímo nejlepší, tak proč nikde není ani zmínka o Neru?

Nehodí se na Dual Layer disky? Dělá nějakou neplechu? Nebo z jakého důvodu se doporučuje všude Imgburn a Nero vůbec? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to asi tak ze tam vlastne snad ani neni zpusob jak to vyplait

nejlepsi je podle me CloneCD

ono se totiž nevypaluje "iso" ale voli se na vypaleni ".dvd" soubor takze proto se asi vypaluje pres CloneCD jinak to ani nejde, Decrypter, IMGBurn a nejlepsi CloneCD ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nero je "nejlepší", protože ho každej zná, má velkou propagandu a neznalí ho doporučují. Za imgburn ani za clonecd se neplatí. Ne vždy to nejdražší a největší je nejlepší.

No ono je v dnešním světě dost obvyklé, že masy lidí z nudy(nebo z jakéhokoliv jiného důvodu) nadávají na věci, které jsou známé. A ne vždy je to opodstatněné. Když už to tedy tvrdíš a o těch co doporučují Nero tvrdíš, že jsou neznalí, tak uveď důvody, proč je imgburn nebo clone lepší než Nero. Rád si to poslechnu, zajímalo by mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nero je "nejlepší", protože ho každej zná, má velkou propagandu a neznalí ho doporučují. Za imgburn ani za clonecd se neplatí. Ne vždy to nejdražší a největší je nejlepší.

Tak tohle je uvaha jak prase...

V tom pripade prestan pouzivat treba takovej GOOGLE...On o nem taky kazdej mluvi, je komerecni, velkej a pouzivaji ho i neznali...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ono je v dnešním světě dost obvyklé, že masy lidí z nudy(nebo z jakéhokoliv jiného důvodu) nadávají na věci, které jsou známé. A ne vždy je to opodstatněné. Když už to tedy tvrdíš a o těch co doporučují Nero tvrdíš, že jsou neznalí, tak uveď důvody, proč je imgburn nebo clone lepší než Nero. Rád si to poslechnu, zajímalo by mě to.

Bavíme se tu jen o Neru ve vztahu pálení her na xbox. Největší procento úspěšnosti vypálení hry na xbox má imgburn a cloneCD. Proč budu používat Nero, který je dost složitý, jsou v něm věci, který vůbec nepotřebuju a ještě to není freeware? Raději sáhnu po freeware imgburn, kterej je jednoduchej a má super ohlasy na vypalování xbox her. :)

Tak tohle je uvaha jak prase...

V tom pripade prestan pouzivat treba takovej GOOGLE...On o nem taky kazdej mluvi, je komerecni, velkej a pouzivaji ho i neznali...!

A ty se nauč číst. Napsal jsem "NE VŽDY TO NEJDRAŽŠÍ...." To znamená, že to neplatí pořád. :dozey: A o googlu nepadla řeč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak je to s patchováním? K čemu je potřeba a kdy se používá? Protože pořád někde čtu, že si ten či onen patchuje hry na 1.5 fw, jiný zase na 1.6. To se musí hry pokaždé nějak patchovat podle toho jaký mám FW? Nebo když budu mít FW 1.6, tak si prostě stáhnu jakoukoliv hru, vypálím a bez problémů můžu hrát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak je to s patchováním? K čemu je potřeba a kdy se používá? Protože pořád někde čtu, že si ten či onen patchuje hry na 1.5 fw, jiný zase na 1.6. To se musí hry pokaždé nějak patchovat podle toho jaký mám FW? Nebo když budu mít FW 1.6, tak si prostě stáhnu jakoukoliv hru, vypálím a bez problémů můžu hrát?
Ano s FW 1.6 můžeš hrát v klidu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, chtěl bych se zeptat, mám Xbox360 flashnutý na 1.6, ale když se chci podívat na film v .avi formátu tak mě vše naběhne, ale když si ho chci pustit tak mě to napíše, že to chce stáhnout update, normální DVD film jde.Tak se ptám, jestli normálně můžu stáhnout update a nedostanu nějaký ban nebo tak, sem v tomhle nováček.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koupil sem si XBox, a cekam nez mi to v obchode flashnou tk bych mel paar dotazu, jestlito chapu spravne:

1. Jak zjistim FW ?

2. Kdyz mam FW 1.6 staci stahnout hru napalit (podle navodu) a hrat ?

3. Na 1.6 teda nejede Wave 4, bez aktivacniho DVD, ktere ale odstrani ochrany. Tim padem dotaz zni: Vypalim hru s Wave 4, odpojim od Xka LAN kabel, a vlozim aktivacni DVD, pak vytahnu dam tam hru a hraju. Dohraju vytahnu hru a pripojim se na XLive - muzu dostat ban ?

4. Nekde sem se docetl ze s FW 1.6 pak staci jen pripojit pres sata kabel ke kompu a provest update FW na 1.7, az vyjde -> je to moudre ? :D JElikoz flash se sam bojim udelat, tak jestli to neni tezke.

Diky moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.budeš mít nejnovější 1,6

2.ano

3.zatím je jen jedna hra s wave4 takže to zatím neřeš :D a myslim ze na to odpoved zatim neni

4.pokud nejsi dobre zrucny tak si to radsi nech preflashnout u flashera max do 500 (az samozrejme bude)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu