Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

pls, podejte mi ruku,,hledam narychlo overenej zdroj goldu rocniho ( nemusi byt retail, s mesicem navic), nejlepe ebay a ihned zaslani kodu mejlem( mezinarodni pro us i uk ucet, coz by taky nemel byt problem). Psal jsem cca pred hodkou dvema prodejcum, jestli posilaj kartu nebo prave ten kod, ale je mozny ze tam nekde v usa, canade maj trosku jinej cas a nejsou na prijmu. Chci paypalem platit...diky za tip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je Verification důležitá? Jak pro online nebo offline hraní? Protože nejprve jsem hry stahoval z jednoho zahraničního fóra a ty po projetí v abgx360 byli vždy ve 100% pořádku. Ale všechny hry, které jsem zatím stáhnul tady mi v abgx360 neprošli přes verification, pokaždé failed.

Ty hry zatím v pohodě jedou (offline), ale jde o to, jestli to může způsobit nějaký problém nebo ban, pokud bych šel na live třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je Verification důležitá? Jak pro online nebo offline hraní? Protože nejprve jsem hry stahoval z jednoho zahraničního fóra a ty po projetí v abgx360 byli vždy ve 100% pořádku. Ale všechny hry, které jsem zatím stáhnul tady mi v abgx360 neprošli přes verification, pokaždé failed.

Ty hry zatím v pohodě jedou (offline), ale jde o to, jestli to může způsobit nějaký problém nebo ban, pokud bych šel na live třeba.

nejspis stahujes hry s wawe4 to zatim neumi abgx360, je to u vsech novych her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenom proto, že jsem napsal do tohoto topicu neznamená, že jsem deb*l. Nestahuju hry s wave 4. Mám 1.6 a active.iso jsem si ještě neudělal, takže wave 4 nestahuju. Dělá to u starších her, které nemají dělat žádné problémy. A jak jsem psal, hry co jsem stahoval z xbox360iso.com byly v pořádku, ale hry odsud mi ještě ani jednou nepřešli přes verification v abgx360. Hrát se dají, ale nevím jestli kvůli tomu nemůžu dostat ban například.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj tak se přidávám mezi ty blby ,ale docela by mě zajímalo když budu mít flash a budu chtít hrát na live a založím si Nový profil ( budu mít vytvořené 2) a řekněme ,že na tom druhém ,který jsem použival jenom na offline hraní jsem hrál jednou hru před vydáním ,bude to tam někde uložené ,ikdyž na live budu s jiným profilem???

potom 2, bych se chtěl zeptat jestli nějak vadí ,že budu na live s 1.4 ,ale nebudu hrát nové hry jenom třeba co jsou Wawe 2 tak bych ban neměl dostat ne??

díky za odpovědi ,ale sem Lama vím to.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec mam takovej problem vcera jsem stahl call of duty mw 2 a kdyz to vypalim a dam do xka tak mi to tam ukaze symbol xboxu a tabulku kde stoji "cant read file" nebo tak neco no proste nevim co s tim nikdy predtim se mi to nestalo ale najednou to nejde a taky to takhle blbne i pri tech novejch GTAčkách pouzivam imgburn na ty hry a dvdčka Verbatim DL+. Predem dik za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu