Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

hrat hrat hrat nastav si citlivost pohybu kdyz mas vetsi hodne rychle se to hybe a ja stim mel taky problemy nekoho trefit nasta vil jsem si mensi a najednou to slo uplne v klidu staci si zvyknout ze jedni joystikem pohybujes hracem a druhym zbrani . Me se na gamepadu ted strilecky hrajou fakt vyborne hlavne CoD 6:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hrat hrat hrat nastav si citlivost pohybu kdyz mas vetsi hodne rychle se to hybe a ja stim mel taky problemy nekoho trefit nasta vil jsem si mensi a najednou to slo uplne v klidu staci si zvyknout ze jedni joystikem pohybujes hracem a druhym zbrani . Me se na gamepadu ted strilecky hrajou fakt vyborne hlavne CoD 6:)

Jj, posledni CoD mi dava poradne zabrat, respect pred vsema co hraji na vysokou obtiznost, budu muset poradne trenovat. Ale Borderlands uz mi celkem jdou a bojovky co do ovladani nemaji chybu. S klaveskou bych musel byt jako chobotnice :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aha...a já si myslel, že se to dá zjistit snadněji...no byl flashnutej krátce po Vánocích...asi tak měsíc..a lze nahrát novější fw? ale asi jenom po připojení k pc nebo ne?...jde mi o to, protože jsou ted ty nové ochrany a chtěl bych vědět co mám za fw....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, prosim Vas o radu, uz si fakt nevim rady ... procitam to tady cely hodiny...priznavam ze sem blb a lama tak mi to sem pak nemusite psat...Takze, xbox mam asi mesic, flash jsem si opatril (pres 2 znamy) tohle pondeli (2 dny stary, tudiz pocitam ze fw nebude nejakej starej), vcera jsem zacal nadsene palit hry, po velkym studovani tady na foru jsem to delal tak, ze jsem stahnul iso pak zkontroloval v mulleteru a kdyz bylo dobry tak palit, jenomze dobry byly jen 3 z 12 (!?!) tak sem si rek ze to asi nebude to pravy a studoval jsem dal, stahnul jsem si abgx360 v nem mi pise ze jsou dobry, v mulleteru mi pise ze tam chybi nejaky video soubory nebo cosi... cetl jsem dal a objevil problematiku wave4, wave3, vypalil jsem si activate.iso dvd (samozrejme v DL), ale pak sem to zkusil(aktivacni disk po15sec vyndat a pak dat hru (dragon age:origins) a zas to nejelo) :-( tak jsem zkusil prepachovat hru (prototype) wave4-->wave3 v abgx360, ale v mulleteru mi to zas psalo ze sou tam vadny video cosi :-( tak jsem to uz radsi nevypaloval, ptz sem uz vyhodil hodne dvdcek z okna.. Mohl by mi nekdo prosim poradit jak to radne vypalit abych to nejak rozjel? Opravdu jsem to tady procital docela dost dlouho zkusil sem vsecko mozny ale porad nic...

EDIT: mam lite-on, fw opravdu nevim, ale vzhledem k tomu ze je 3 dny stary tak asi stary nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja uz sem uplne ztracenej, zmatenej, mlatim hlavou do stolu tady :-D, v navodu na vypalovani tady pisou ze mam pouzivat mulletera tak jsem ho pouzival...

Takze kdyz budu vypalovat napr. toho Prototype tak budu postupovat:

1. Stahnout (*.iso, *.dvd)

2. abgx360 - kontrola

3. imgburn - vypalit

Tak by to melo normalne jet? Presne takhle jsem to udelal s Dragon age a kdyz sem to pustil tak akorat sem mel pres obrazovku xbox 360 a chovalo se to jak DVD film, to melo asi tu ochranu wave4? (tudiz by dragon age chtel ten prepatch?)

Promin ze se tak ptam ale fakt se chci ve vsem tak ujasnit jinak tady asi skoncim z okna, cely den se tady s tim trapim :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co máš za mechaniku ? Jestli lite-on tak si počkej stejně jako já až vyjde 1,61 pro lite-on , jinak jesdtli máš ty ostatní co sou :D tak ty už sou flashnutelný pokud sem dobre cetl, tak si to nech reflashovat :)) v 1.61 nemusis resit ani activate ani patche :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam lite-on, xbox je stary zhurba půl roku a flashovat jsem to nechával teďka v pondelí... jinak jak sem tady prolízal to forum tak sem videl za 1.61 uz je venku... Ale to asi nemam no... a zas davat dalsi prachy za reflash to se mi zrovna taky ted moc nechce.. jeste k tomu ze sem pokazil skoro vsecky dvdcka.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja uz sem uplne ztracenej, zmatenej, mlatim hlavou do stolu tady :-D, v navodu na vypalovani tady pisou ze mam pouzivat mulletera tak jsem ho pouzival...

Takze kdyz budu vypalovat napr. toho Prototype tak budu postupovat:

1. Stahnout (*.iso, *.dvd)

2. abgx360 - kontrola

3. imgburn - vypalit

Tak by to melo normalne jet? Presne takhle jsem to udelal s Dragon age a kdyz sem to pustil tak akorat sem mel pres obrazovku xbox 360 a chovalo se to jak DVD film, to melo asi tu ochranu wave4? (tudiz by dragon age chtel ten prepatch?)

Promin ze se tak ptam ale fakt se chci ve vsem tak ujasnit jinak tady asi skoncim z okna, cely den se tady s tim trapim :-(

:angle:8):?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl jsem se prosim zeptat.Stáhl jsem si NFS SHIFT.Po rozbaleni mám 2 soubory.Jeden soubor obrazů a Image File.Stáhl jsem si Imgburn a chci hru vypálit.Stačí když klepnu pravým tlačítkem na Image file a zvolím Vypált v Imgburn?Bude to fungovat?Nebo tu hru musím vypálit jiným způsobem?Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl jsem se prosim zeptat.Stáhl jsem si NFS SHIFT.Po rozbaleni mám 2 soubory.Jeden soubor obrazů a Image File.Stáhl jsem si Imgburn a chci hru vypálit.Stačí když klepnu pravým tlačítkem na Image file a zvolím Vypált v Imgburn?Bude to fungovat?Nebo tu hru musím vypálit jiným způsobem?Díky za vysvětlení.

Prečítaj si topic pre začiatočníkov ..

btw tu je návod na pálenie ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu