Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ja jsem to stahl z share-rapidu od pcmakera a tam neni psany ze to je patchly,tak snad mas pravdu... zkusim to z cz share.

Já od včerejška jedu non-stop, takže mi všechno hrozně pomalu dochází. :) Jak píšeš, že se to chová jako normální DVD, když to strčíš do xboxu, tak to vypadá, jako bys měl jen firmware 1.6 a ne 1.61.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Muzu poprosit o radu ?

Jakou mechaniku muzu ocekavat v teto edici xboxu ?

http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-elite-edition-d144059.htm

dekuji za tipy

Pravděpodobně Lite-on FWrev: 83850c HWrev: A02 no každopádně se nemusíš bát banánu jelikož si na tom pálenky pravděpodobně nezahraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud to sem nepatri tak se omlouvam ale nazev me sem tahne...

Fifa 10 v rezimu Be A Pro v ceske lize odehraji zapas a kdyz se pote kouknu do statistik tak mi to ukaze v tabulce i nadchazejici zapas samozrejme bez vysledku ale divne je ze posledni odehrany zapas ma uplne jiny vysledek nez jak jsem odehral....

nasledne i tabulky ukazuji zcestna cisla...

muze to prosim nekdo vyzkouset ?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj , k nikomu mu nejde připojit na party , a v GTAčku ani multiplayer nevíte čím to je ? možná routerem , jak ho kdyžtak nastavím ? (kdyžtak mám tento http://www.alza.cz/router-asus-rx3041-d81187.htm ) odměna 3K credits :) piště mi do Pm že ste odepsali dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu