Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Po několikahodinovém procházení tutorialu z toho mám v hlavě už slušný guláš, tudíž se cítím jako blb.

Mám-li LiteOn mechaniku (Xbox je z května 2009), flashnutí lze provést pouze cestou vyextrahování klíče mechaniky pomocí převodníku a následným flashem? Tedy pokud nemám převodník a nechci si ho kupovat (a ani nejsem schopen ho vyrobit), tak to doma holt neudělám a jedinou možností je využít placených služeb nějakého flashera?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Po několikahodinovém procházení tutorialu z toho mám v hlavě už slušný guláš, tudíž se cítím jako blb.

Mám-li LiteOn mechaniku (Xbox je z května 2009), flashnutí lze provést pouze cestou vyextrahování klíče mechaniky pomocí převodníku a následným flashem? Tedy pokud nemám převodník a nechci si ho kupovat (a ani nejsem schopen ho vyrobit), tak to doma holt neudělám a jedinou možností je využít placených služeb nějakého flashera?

Díky za odpověď.

Budeš tam mít 83850c to zvládneš sám bez RS232>TTL převodníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chtěl bych se zeptat na jednom warezu sem našel Fable 2 GOTY a je tam napsany že je tam sou i DLC přidavky (natom DVD ) ale jinde sem čet že dotyh GOTY edycí davaj jen papir skodem na Xbox Live tak by mně zajmalo jestli existuje i edice co to ma na DVD ( ja vím je to další zblbejch otazek :) ale nechce se mi to zbitečně stahovat ) Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hloupě se mi povedlo smáznout obsah složky "system items" na HDD. Je nějakej způsob jak to tam nějak nahrát, nebo to obnovit?

Zkoušel jsem znovu provést update NXE, ale mám tam verzi 8955 a to je nejnovejsi a zazivyho boha se mi nedari donutit xko aby si ho znova instalnulo.

Bohuzel jsem se stal obeti Banu a krom toho ze mi klasicky nefacha HDD tak me najednou prestalo fungovat i prehravani nekterych typu videii (predtim fungovali) a nevim zda je to banem, nebo tim, ze jsem si smaznul ty soubory :(

Predem dikes za radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čus lidi mam dotaz jelikož sem byl tak mezi těmi smolaři kteři dostali ban tak se chci zepat co vlastně ban omezi na hdd vim že něco nepujde ale nevim co tal se radši ptam :D:D

Chce to menej sa pytat a viac citat, pretoze je to tu na fore o tom uz popisane dost. Ale aj tak ti to ulahcim: Instalacia hier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hloupě se mi povedlo smáznout obsah složky "system items" na HDD. Je nějakej způsob jak to tam nějak nahrát, nebo to obnovit?

Zkoušel jsem znovu provést update NXE, ale mám tam verzi 8955 a to je nejnovejsi a zazivyho boha se mi nedari donutit xko aby si ho znova instalnulo.

Bohuzel jsem se stal obeti Banu a krom toho ze mi klasicky nefacha HDD tak me najednou prestalo fungovat i prehravani nekterych typu videii (predtim fungovali) a nevim zda je to banem, nebo tim, ze jsem si smaznul ty soubory :(

Predem dikes za radu ;)

Spatny, spatny hochu, pokud nepujde instalit offline dash, ale me se taky nedarilo tam dat ten posledni co mam 8955 ani starsi a bojim se, ze nepujde ani novejsi :cry: ktery bude pravdepodobne potreba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No to ti povím, to by bylo hodně blbé, problém je, že pořád nevím jak ty soubory obnovit.

Bohužel mezi těmi soubory byly i soubory pro přehrávání videa (včetně toho nového updatu) takže teďka mi sice win media center funguje ale v podstate nic si nepustim (jen to co bylo jako zakladni podporovane formaty coz je hodne velak bida) :( a to me asi stve nejvic, protoze jsem xko hodne pouzival jako multimedialni centrum :(

Pls nevíte někdo kde by dali ty soubory (tuším že byly 4) sehnat a jak je naspat na ten disk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Spatny, spatny hochu, pokud nepujde instalit offline dash, ale me se taky nedarilo tam dat ten posledni co mam 8955 ani starsi a bojim se, ze nepujde ani novejsi :cry: ktery bude pravdepodobne potreba...

skousel to uz nekdo jestli mu jde po banu nainstalovat novy dash?? protože jestli ne tak je xko vlastne uplně k ničemu protože si nové hry už nezahrajete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Spatny, spatny hochu, pokud nepujde instalit offline dash, ale me se taky nedarilo tam dat ten posledni co mam 8955 ani starsi a bojim se, ze nepujde ani novejsi :cry: ktery bude pravdepodobne potreba...

Aky mas dash v konzole?

Ako chces dat starsi dash? Na novsi uz nedas starsi.

Ked mas uz v konzole 8955, tak ako ho chces znova upatnut? Naco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu