Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
mám prozbu : vypálil jsem si hru a smazal ji z pc.. teď bych jí potřeboval vypálit znova .. přez nero jsem to nebyl schopnej zkopírovat... díky za help

zkus to přes imgburn přez něho to de uplně v pohodě udělaš z dvd new iso v kompu pak ho patchnes a znovu vypališ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koupil jsem konzoli z druhe ruky - mela by mit flash 1.5 iXtreme ovsem at patchnu hru na wave 1 nebo 2 (pomoci wave patcheru vsechny 4 wave v jednom programu z FR) tak mi to hlasi

To play this disc, put it in an Xbox 360 console
wave 3 udela bilou obrazovku a logo xboxu

majitele se mi nedari kontaktovat ale podle toho co jsme se bavili tak tam hral zalohovane hry :))) takze otazka jak zjistim jak to mam patchnout aby mi to jelo? originalni hry jdou bez problemu

vypaluju pres imgburn 2.4x nan DVD DL+ patchnute hry kontroluji pres abx360

lite-on dvd mechanika bez banu, vcera pripojeno na live a nainstalovane vsechny updaty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OMG :cheesygrin:...a ked si ho kupoval, tak ste sa o tej konzole ani nerozpravali? :roll:

Už jsem našel jeho email (koupil jsem ho na aukru), jenže pochybuju, že to bude vůbec vědět prodává tam takových věcí, že nemůžou být jeho asi vlastní bazar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus trochu přihnout DVD, možná se tím zajiskřenímohnul paprsek optiky.

Povedlo se až na počtvrtý jsi mohl říct, že abych ho ohnul a vydrželo v takovém tvaru se musí trochu nahřát. Tři hry jsem kvuli tomu zlomil a teď už mam jen jednu, která beztak nejde :cheesygrin:

Ne, teď vážně jde to nějak poznat nebo mam rači stáhnout nějakou hru a vyzkoušet to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Povedlo se až na počtvrtý jsi mohl říct, že abych ho ohnul a vydrželo v takovém tvaru se musí trochu nahřát. Tři hry jsem kvuli tomu zlomil a teď už mam jen jednu, která beztak nejde :cheesygrin:

Ne, teď vážně jde to nějak poznat nebo mam rači stáhnout nějakou hru a vyzkoušet to?

že váháš, normálně si stáhni hru a vyzkoušej a máš klid ! To jsou mi otázky :cheesygrin:

edit: omlouvám se za dvojitý post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Povedlo se až na počtvrtý jsi mohl říct, že abych ho ohnul a vydrželo v takovém tvaru se musí trochu nahřát. Tři hry jsem kvuli tomu zlomil a teď už mam jen jednu, která beztak nejde :cheesygrin:

Ne, teď vážně jde to nějak poznat nebo mam rači stáhnout nějakou hru a vyzkoušet to?

Vážně , už jsi to mohl mít stažený a odzkoušený , místo bezpředmětnýho tlachání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě jedna otázka znáte nějakou hru která nemusí bejt na dvouvrstvém dvd? Může to být sebevětší pí*ovina to mi je jedno, chci to jen vyzkoušet.

ne, to nejde, jenom dema vypálíš na obyčejné DVD !

Hvězdička honí tečku , ta je dobrá , ta se dá hrát i z magnetofonového pásku :-D

:)

Navíc administrátoři aukra, aukce s xbox360 udané jako flashnuté odstraňují.

A to jako proč? To je nějaká demence, nebo to je nesmysl ??? Asi to druhé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne, to nejde, jenom dema vypálíš na obyčejné DVD !

Díky

A to jako proč? To je nějaká demence, nebo to je nesmysl ??? Asi to druhé :)

Nikdy jsem o tom nic neslyšel a když jsem tam prodaval flashnuté PSP a měl to tam napsaný tak nikdo nic a vklidu jsem ho prodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu