Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Díky

Nikdy jsem o tom nic neslyšel a když jsem tam prodaval flashnuté PSP a měl to tam napsaný tak nikdo nic a vklidu jsem ho prodal.

ne, to nejde, jenom dema vypálíš na obyčejné DVD !

:)

A to jako proč? To je nějaká demence, nebo to je nesmysl ??? Asi to druhé :)

Ukončují to se zdůvodněním , že předmět porušuje autorská práva třetích osob. Je to tudíž proti obchodním podmínkám Aukra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ukončují to se zdůvodněním , že předmět porušuje autorská práva třetích osob. Je to tudíž proti obchodním podmínkám Aukra

Takže v tom případě se tam musí hrabat ve všech hacknutých věcech a zjištují firmware a flashe ? a co satelity jako Dreambox, IPbox, to taky zjišťují ? Jakým stylem ? To podle mě pokud to tam nenapíšeš, tak to nikdo neví a případnému zájemci to řekneš až při kontaktu, ale je to fakt demence.... sorry že jsem trochu odbočil od tématu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neni mi 15 a neserzal jsem vsechnu moudrost, ale zkusim se zeptat :-)

Mam koupeny Xbox s flash 1.6 a potreboval bych zjistit, zda-li mi uz byl ban udelen a nebo na me ceka :-) Na HDD instalovat jde, na Live s tim nelezu, koupil jsem to jako jety tak me zajima, jestli tam nekde banicek uz ceka a nemam se pripojit nikdy a nebo zatim nic neceka a nekdy v budoucnu bych mohl teoreticky na live nahlednout :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím mohl bych poprosit o radu sem 15 letej retard kterej tomu moc nerozumí mam x box 360 mam ho flashlej a mam už 15 her tet sem si stáhl assasins creed 2 hrál sem to tak do třičtvtě a pak bum nejde ta hra pustit jiné jdou ale tahle ne dám to tam x box začne hučet jako normálně ale hra se nenačte a x box se sekne prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím mohl bych poprosit o radu sem 15 letej retard kterej tomu moc nerozumí mam x box 360 mam ho flashlej a mam už 15 her tet sem si stáhl assasins creed 2 hrál sem to tak do třičtvtě a pak bum nejde ta hra pustit jiné jdou ale tahle ne dám to tam x box začne hučet jako normálně ale hra se nenačte a x box se sekne prosím o radu

stahni a vypal active iso viz. forum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim. chtěl bych koupit xko a nasel sem jedno za 2400 ale s tim ze pise toto

Xbox 360 s rozbitou mechanikou + koupenou novou, potřeba jen přehodít klíče desky

balení: Xbox, ovladač (mozno pripojit i k pc), memory karta, video kabel, zdroj, náhradní mechanika

myslite ze je to vyhodny a neni tam nekde neco s tym klicem ze ho nechce prehodit sam abych to nekoupil a zjistil ze je to k nicemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám jen černou siluetu

Pred BANom si mal avatara? Aky mas dash v konzole? settings/system info.

Tu si stiahni dash, rozbal, daj "System update" na USB flashku a uvidis, ci ti ho konzola bude chciet updatovat.

http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu