Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Pred BANom si mal avatara? Aky mas dash v konzole? settings/system info.

Tu si stiahni dash, rozbal, daj "System update" na USB flashku a uvidis, ci ti ho konzola bude chciet updatovat.

http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

To nevím jestli byl před banem, protože jsem ho nedávno koupil. A ten update pujde, i když sem ho předtím neměl (avatara)??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak a už sem na pokraji sil. Vždycky sem stahnul hru (od p.a.c.o.) vypálil a hrál (DIRT2, HAWX, NFS Shift). Až do vypálení SAW. To už sem pálil 2x a pořád nejde. Mam fw 1.51. Vim o wave4, ale nějak nechápu ... Od kdy mají hry wave4???

wawe 4 je tusim od obdobi kolem když vyšel tekken 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím.

Asi se my nepovedlo (spíš určitě:) patchnutí ac II na wawe 3 a vypálij jsem to a když to spusím tak je tam logo xbox360 (zante to :D) no de to něják zachránit?:) Nebo sem si zničil DVD.(vim že existuje active.iso ale nemam další DVD)

btw. diky kluci za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no vidis to me nenapadlo a ani to sem nezkoumal :D proste sem tam soupnul kabel a valil sem... tak sem mel stesti :D... jinak ale nevim jak to je z hrama... Zatim mi vsechy origosky fungujou, ale kdyz je to NTSC tak by asi evropsky chodit nemuseli co? asi jen region free..

TrXI muzes mi poslat porovnani udaju tech traf? Podle ceho poznam jestli je to na 120 nebo ne? Jeslti to bude k necemu mam falcona a myslim ze je z UK....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no vidis to me nenapadlo a ani to sem nezkoumal :D proste sem tam soupnul kabel a valil sem... tak sem mel stesti :D... jinak ale nevim jak to je z hrama... Zatim mi vsechy origosky fungujou, ale kdyz je to NTSC tak by asi evropsky chodit nemuseli co? asi jen region free..

TrXI muzes mi poslat porovnani udaju tech traf? Podle ceho poznam jestli je to na 120 nebo ne? Jeslti to bude k necemu mam falcona a myslim ze je z UK....

No pokud to kupoval USA tak tam maj 120 poznas to podle stitku. JAnetvrdim ze ho ma jen kdyz uz mu tu radime at tam narve kladivem jinej kabel tak aby nepohorel a to doslova :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ani ne kladivem ja tam mel normalne diru jako je v PC akorat se 2 "pinama" nebo jak se tomu rika ( vubec nemam s elektrikou nic spolecnyho takze to nedokazu spravne pojmenovat) v PC jsou 3 ty plíšky do a v koncovce toho kabelu zase 3 díry v xku mam ty plíšky jen 2 a v kabelu 3 díry. zapojil jsem to a v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ani ne kladivem ja tam mel normalne diru jako je v PC akorat se 2 "pinama" nebo jak se tomu rika ( vubec nemam s elektrikou nic spolecnyho takze to nedokazu spravne pojmenovat) v PC jsou 3 ty plíšky do a v koncovce toho kabelu zase 3 díry v xku mam ty plíšky jen 2 a v kabelu 3 díry. zapojil jsem to a v pohode...

Jo to jo , ja jen at si da pozor i na to kdyz je rec o zdrojich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nazdar lidi,mam pár otázek které mi nedají spát:

1.Když chci hrát on-line musím si kupovat nějakou kartu nebo neco podobného?

2.Co je to FW

3.Co je Kreon rip

Diky za pomoc.

Mne asi dnes vecer nedaju spat tvoje otazky :cheesygrin: Na vsetky tu uz bolo pisane az az.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu