Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Když se vyměňuje v Xboxu hdd, je potřeba porušit pečeť ?

A vies vobec, kde sa ten HDD na konzolu dava???

Das dole mriezku na bocnej strane konzoly. Ale to predpokladam, ze uz davno vies. Tak staci sa na to pozriet normalne ocami a clovek zisti, ze tam ziadna pecat nie je!

To su otazky :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mala otazecka... Koupil jsem si novy Xbox, predtim jsem mel mechaniku 16d2s, 74850c, a0a1, kterou jsem normalne flashnul pres domaci prevodnik. Ted mam mechaniku stejnou, akorat a0a2. Muzu ji flashnout stejnym zpusobem jako starou? Diky.

edit: tak nevadi. kdyby to nekoho zajimalo, a0a2 se da flashnout stejne jako a0a1, pred chvili vyzkouseno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejde mi update dashboard..Stahl jsem si update odsud

http://download.microsoft.com/downlo...all09_8955.zip

zkopiroval na root flashky, vlozim do xbox, zapnu, update se rozjede a v pulce zamrzne a napise Cannot process the update, if the problem presist, go to xbox.com/support. Kdyz to zkusim updatovat pres nejakou hru, treba Dragon Age tak se to bud vubec nerozjede a nebo to zamrzne v pulce a napise problem s diskem, at ho vycistim.. vubec nevim co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejde mi update dashboard..Stahl jsem si update odsud

http://download.microsoft.com/downlo...all09_8955.zip

zkopiroval na root flashky, vlozim do xbox, zapnu, update se rozjede a v pulce zamrzne a napise Cannot process the update, if the problem presist, go to xbox.com/support. Kdyz to zkusim updatovat pres nejakou hru, treba Dragon Age tak se to bud vubec nerozjede a nebo to zamrzne v pulce a napise problem s diskem, at ho vycistim.. vubec nevim co s tim

Aky dash mas v konzole?

Mas HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem jednou četl toto :

Obcas se muze stat, ze se nektery update spatne nainstaluje nebo se podela neco v interni cache xka. Zkus pak nasledujici postupy:

1) Vymazani instalovanych updatu a cache

- Jdi do My Xbox - System Settings - Memory a na oznacenem HDD stiskny Y (Device Options)

- pak stiskni X, X, LB, RB, X, X

- objevi se ti hlaska "Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices?"

- odpovez ano a udela to udrzbu updatu a cache

2) Vymazani chybnych systemovych updatu

- Vypni xko

- Stiskni a drz synchronizacni tlacitko na sparovani joypadu (takove to male bile tlacitko vpravo od slotu na memory karty)

- Stale drz synchronizacni tlacitko a stiskni power tlacitko, at se zapne konzole (to synchronizacni tlacitko drz dokud cely xko vporadku kompletne nenabootuje)

- to by melo vycistit vsechny vadne systemovy updaty, tak aby xko zase slapalo tak jak ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem jednou četl toto :

Obcas se muze stat, ze se nektery update spatne nainstaluje nebo se podela neco v interni cache xka. Zkus pak nasledujici postupy:

1) Vymazani instalovanych updatu a cache

- Jdi do My Xbox - System Settings - Memory a na oznacenem HDD stiskny Y (Device Options)

- pak stiskni X, X, LB, RB, X, X

- objevi se ti hlaska "Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices?"

- odpovez ano a udela to udrzbu updatu a cache

2) Vymazani chybnych systemovych updatu

- Vypni xko

- Stiskni a drz synchronizacni tlacitko na sparovani joypadu (takove to male bile tlacitko vpravo od slotu na memory karty)

- Stale drz synchronizacni tlacitko a stiskni power tlacitko, at se zapne konzole (to synchronizacni tlacitko drz dokud cely xko vporadku kompletne nenabootuje)

- to by melo vycistit vsechny vadne systemovy updaty, tak aby xko zase slapalo tak jak ma

Ja k tomu iba dodam, ze v novych dashboardoch je uz polozka "clean cache" (memory/vybrat jednotku/"Y"/vybrat clean cache)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Oba zpusoby jsem zkusil, ale porad to same :( jeste me napadlo jestli by pomohlo naformatovat HDD?

Tak uz vim kde je problem, HDD.. bez hdd jsem dashboard updatoval, potom jsem zkusil naformatovat HDD, ale opet se sekl v pulce.. jenze ted se mi neukladaji ani hry protoze formatovani nedobehlo do konce a bez toho to nepujde.. jenze pri kazdem pokusu se to zase sekne v pulce, da se s trim neco delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak uz vim kde je problem, HDD.. bez hdd jsem dashboard updatoval, potom jsem zkusil naformatovat HDD, ale opet se sekl v pulce.. jenze ted se mi neukladaji ani hry protoze formatovani nedobehlo do konce a bez toho to nepujde.. jenze pri kazdem pokusu se to zase sekne v pulce, da se s trim neco delat?

jestli se poškodila struktůra disku a nejde formátovat přes xko, pak to bude asi problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja ten xbox totiz mam od jednoho typka.. jednou jsem dostal Red rod, tak jsem mu ho dal aby ho poslal na opravu.. po oprave mi zapomel dat HDD tak jsem si pro nej pak dodatecne jel, kryt je dost poskrabanej, asi mi dal nejakou starou *****.. uz jsem s nim domluvenej na stredu ze se sejdem a vyresime to, uz nikdy od nej nic! trochu OT ale jsem ted tak nastvanej ze radsi :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pytat sa na banality, ked mas doma konzolu...staci oci otvorit! Potom tu vyzeras ako drbko :roll:

Konzolka doma je, jenže pod zámkem, takže můžu oči otevírat jak dlouho chci a stejně to bude k ničemu, budu muset počkat až do čtvrtka než se s ní pomazlím :D , jinak když jsi tak velký borec a všechny banality znáš proč neodpovíš i na mou druhou otázku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Konzolka doma je, jenže pod zámkem, takže můžu oči otevírat jak dlouho chci a stejně to bude k ničemu, budu muset počkat až do čtvrtka než se s ní pomazlím :D , jinak když jsi tak velký borec a všechny banality znáš proč neodpovíš i na mou druhou otázku ?

To nech ti napisu ti, ktori sa zaoberaju s takymito prkotinami :cheesygrin: Ja mam jediny obsah na HDD - nainstalovane hry :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim nevedel jsem kde to mam napsat tak to pisu zde stahl jsem si fifu 10 tady z forka jakmile to hodim do abgx360 ukaze se mi tohle....

http://s2.imgupload.cz/img/125592/DG4Hl/f10.jpg

stahl jsem si video koukal na ruzne topicy muzete mi nekdo rict jestli to po vypaleni rozjedu?? Jsem uplny novacek v tomhle... Dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu