Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
jak udělat abych si mohl na tom svém xboxu zahrát toho collina dirt 2ku slyšel sem ze se to nějak patchuje nebo ja nevím sem vtom začatečník...

Ved si nenapisal, ci sa ti to neda spustit...iba ze to chce update! Ved normalne napis co mas za problem!

DIRT2 je wave3...ak mas flash 1.6, tak to musi ist. Tak nerozumiem o com pises. Hadam si to nepatchoval a ked si nepatchoval, tak sa ti update urobi aj z hry (DVD).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj ve spolek,

mám dotaz, chci zvukově spojit Xbox 360 v mém pokoji s PC reprákama 5.1 ( ZDE ) mohli byste mi pomoct, jak docílit prostorového zvuku ?

Jeden z mých nápadu je, že si koupím novou zvukovku X-Fi Titanium ( ZDE ) která má Optical IN. Takže bych navedl 3 jacky do zvukovky a pomocí Optical In bych spojil zvukovku a Xbox a pojede to ?

Díky :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ved si nenapisal, ci sa ti to neda spustit...iba ze to chce update! Ved normalne napis co mas za problem!

DIRT2 je wave3...ak mas flash 1.6, tak to musi ist. Tak nerozumiem o com pises. Hadam si to nepatchoval a ked si nepatchoval, tak sa ti update urobi aj z hry (DVD).

stahnul jsem tady hru ... dam ji do xka hra naběhne a hodí mi tam to hlášku z updatem když odmítnu vyhodí mě to do menu .... tak co stim ? nevim jakej FW mam ale mam ho z hrejte.cz a tady sem někde četl že ho flashujou na 1.6 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
stahnul jsem tady hru ... dam ji do xka hra naběhne a hodí mi tam to hlášku z updatem když odmítnu vyhodí mě to do menu .... tak co stim ? nevim jakej FW mam ale mam ho z hrejte.cz a tady sem někde četl že ho flashujou na 1.6 ...

Preco to odmietnes updatovat? Ked si to nepatchoval, tak sa update urobi z DVD. Uz chapes konecne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj ve spolek,

mám dotaz, chci zvukově spojit Xbox 360 v mém pokoji s PC reprákama 5.1 ( ZDE ) mohli byste mi pomoct, jak docílit prostorového zvuku ?

Jeden z mých nápadu je, že si koupím novou zvukovku X-Fi Titanium ( ZDE ) která má Optical IN. Takže bych navedl 3 jacky do zvukovky a pomocí Optical In bych spojil zvukovku a Xbox a pojede to ?

Díky :bash:

Cez PC???.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
trezzor:

Ano, mám tu pěknej monitor, solidní repráky, měl bych pokojovou pohodu, obraz mi jde v pohodě, ale nevím, jak právě s tím zvukem.

Mat pri hrani este zapnuty PC?

Ked nemaju tvoje repraky opticky vstup, tak budes mat iba pseudo 5.1 z dvoch audio cinchov + potrebna redukcia.

Existuje este nejaka "krabicka" (opticky vstup, jack vystupy na repraky) na tvoj problem, ale neviem uz ako sa vola. Tu na fore sa o tom pisalo v nejakom topiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
trezzor:

Pokud se nad tím trochu zamyslím, jak píšeš, "krabička", co má optický vstup a jack výstupy na repráky .. tak to by mohla plnit tuto úlohu právě ta zvukovka, což ? :)

Jinak zaplej PC mi nevadí .. :) Díky

nemáš receiver ? asi nejsnazší a nejlepší volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě takové resumé ...

Mám v pokoji 5.1 repráky, co mají 3 jacky a píchají se do zvukovky. Mám tu 24" monitor. Napadlo mě, že bych si tu dal Xbox a když nebudu mít nic co na práci, přehodím se na Xbox a zapařím na Xboxu. Teď mám Xbox v hale u domácího kina, ale tam je projektor a ochuzuju se o pěknou grafiku. HD televizi máme v obýváku, tam se mi hrát nepodaří :)

Tak jsem chtěl pokud možno co nejlevněji spojit PC repráčky s Xboxem u mě v pokoji. Nechci do toho věnovat 5000 kč a více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě takové resumé ...

Mám v pokoji 5.1 repráky, co mají 3 jacky a píchají se do zvukovky. Mám tu 24" monitor. Napadlo mě, že bych si tu dal Xbox a když nebudu mít nic co na práci, přehodím se na Xbox a zapařím na Xboxu. Teď mám Xbox v hale u domácího kina, ale tam je projektor a ochuzuju se o pěknou grafiku. HD televizi máme v obýváku, tam se mi hrát nepodaří :)

Tak jsem chtěl pokud možno co nejlevněji spojit PC repráčky s Xboxem u mě v pokoji. Nechci do toho věnovat 5000 kč a více.

Uz som pisal, ze na plnohodnotny 5.1 potrebujes opticky vstup. Ked ho nemas, tak ak ti staci rozkodovany stereo na 5.1, tak pouzi 2x audio cinch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Panove vim ze se to tu resi v nekolika vlaknech, ale rad bych dostal nejake ucelene a nematouci informace. Uvazuju ze bych si zakoupil xbox elite na hrejte.cz (flashnuty) a zajima me ->

kdyz budu hrat palene hry jen offline, hrozi mi nejaky ban?

Mam v planu si kupovat hry na marketu a pouzivat online funkce konzole (pouze na legalni a koupene veci) -> hrozi mi ban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak mam xbox par dni a hodlam si ho nechat flashnout takze by me zajimalo jestli musim opatchovat stazenou hru kdyz nebudu hrat online

to je podle fw flashee, kdyz mas novy 1.6 nemusis patchovat nic do wawe3 a nizsich u noveho fw ktery vyjde pujdou i wawe4... dale pouzivej spijs activation disk opatchovane hry by si na novejsich fw pak nespustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu