Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
a to dvd musi nebo nemusi byt ?

kdyz budes potrebovat zahrat hru s vyssi wawe ochranou nez na jakou staci tvuj fw vypalis si tento disk strcis ho do mechaniky bo 5ti vterinach vyndas das tam normalne vypalenou hru s tou vyssi ochranou a pojede a nemusis ji nicit patchem ale nelizt s tim na live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, k Vánocům jsem dostal xbox elite asi jasper podle hdmi výstupu. Chci se teda zeptat na několik věcí:

1. Xbox Live (hraní online) si budu muset platit až mi vyprší ten měsíc nebo budu moct jet na to silver konto?

2. Co se všechno dělá při flashi? Nechci si ho flashovat sám spíš aby mi to někdo za prachy udělal, ale zajímá mě jak je to časově náročný a jestli se tam něco pájí.

3. Dá se hrát přes live i stažený hry? Četl jsem někdo něco o nějakym "stheltu" nebo jak se to píše :D

4. Daj se nějak nakopírovat filmy a písničky na HDD xka třeba z flashky?

Dík za všechny odpovědi, časem sem možná něco přidám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, k Vánocům jsem dostal xbox elite asi jasper podle hdmi výstupu. Chci se teda zeptat na několik věcí:

1. Xbox Live (hraní online) si budu muset platit až mi vyprší ten měsíc nebo budu moct jet na to silver konto?

2. Co se všechno dělá při flashi? Nechci si ho flashovat sám spíš aby mi to někdo za prachy udělal, ale zajímá mě jak je to časově náročný a jestli se tam něco pájí.

3. Dá se hrát přes live i stažený hry? Četl jsem někdo něco o nějakym "stheltu" nebo jak se to píše :D

4. Daj se nějak nakopírovat filmy a písničky na HDD xka třeba z flashky?

Dík za všechny odpovědi, časem sem možná něco přidám.

1. ano pak budes muset kupovat vyjde to cca 60kc/mesic

2. co ja vim tak se nic nepaji ale kdybych kecal opravte me, doba flashe zalezi na mechanice budes mit liteon nejspis takze myslim ze u zkuseneho flashera takova pul hodina

3. ted je s hranim palenek skoro vzdy ban, az vyjde novy dobry cfw bude snad vsechno ok a pujde to

4. z flashky ne pisnicky musis nakopirovat na nejake cd a v xku ripnout a nebo propojit rovnou s pc a spustit si to na xku, a filmy z dvd ripnout na hdd nejdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dík a při tom flashi se ten xbox musí rozerat aby se poznala ta mechanika?

ne staci sundat faceplate viz. http://kanalizator.cz/konzole-xbox360 stranka flashera co dela tady na foru a myslim ze tomu rozumi dela to bez poruseni zaruky atd. kdyz tam popojedes sou tam obrazky jak to sundat a obrazky mechanik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím. Měl bych dotaz. Chtěl bych si spouštět avi na Xku, a tak jsem tady trochu brouzdal jak na kodeky, našel i návod apod., ale pořád si ještě nejsem úplně jistý. Jediná možnost jaky ty kodeky do Xka dostat je buď přes Live, nebo připojit k PC a narvat na hdd? Nějaká možnost, že bych je hodil na flashku a nahrál do Xboxu není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj měl bych dotaz když si stahnu arcade hru na jednom foru např Prince of persia clasic jak to vypalit a jestli to jde zprovoznit??

ano ale musis mit jeste upraveny xbox v tom smeru ne jen flashem ale treba xbreboot-asi sem to napsal blbe projdi si inzeraty flasheru pripadne nekomu napis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu