Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
cau sem absolutní lama ve vypalováni her:D ae ted sem vypalil hru (predtim este delal neco v abgx360) a kdyz sem to strcil do Xka tak tam je jenom play DVD.... tak kde sem udelal chby, dekuji

nebudeš tam mít aktuální firmware, chtělo by to aktualizovat na iXtreme 1.61 ... tam už ti to půjde (stáhl jsi hru s ochranou wawe 4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

o to sem se uz hodněkrat pokousel ae neví, no ta inteligence:/ ale taky me napadlo jak tam je ta ikonka, nevim co je tam presne napsano neco v tom smyslu ze to udela tu hru hratelnou na mensi ne fw1.4 asi nejak tak jestli to neni tim, ae asi je to blbost:D a tak mam stim udelat neco jinyho a znova vypalit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj lidi chci se zeptat jestli jde k xku připojit klávesnice a myš a jestli se tím dají ovládat hry. Mám jen jeden ovladač a když přijde švagr tak chceme hrát proti sobě a za nový ovladač se mi zatím nechtějí dávat peníze.

Ano jde to ,ale ten ony bazmek te bude stat asi tak 10X vice nez gamepad za 300,-...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:cry: zdravim,sem tu novy,omlouvam se jestli tu je někde odpověd na forum,.mam elite s flash1.61 mam ho 2 dny,.nejedou mi hry call mw2,assasins2 ,.obě chtěji nejaky update a ten najede a pak restart xboxu a furt dokola,.hry ale stale nejdou rozjet,.nevite jak nato,.diky moc za každou odpověd :idea: :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:cry: zdravim,sem tu novy,omlouvam se jestli tu je někde odpověd na forum,.mam elite s flash1.61 mam ho 2 dny,.nejedou mi hry call mw2,assasins2 ,.obě chtěji nejaky update a ten najede a pak restart xboxu a furt dokola,.hry ale stale nejdou rozjet,.nevite jak nato,.diky moc za každou odpověd :idea: :roll:

Vsmahni to znova na novou placku a pujde to. Mas poskozeny nebo spatne vysmahnuty medium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:cry: zdravim,sem tu novy,omlouvam se jestli tu je někde odpověd na forum,.mam elite s flash1.61 mam ho 2 dny,.nejedou mi hry call mw2,assasins2 ,.obě chtěji nejaky update a ten najede a pak restart xboxu a furt dokola,.hry ale stale nejdou rozjet,.nevite jak nato,.diky moc za každou odpověd :idea: :roll:

Update (dashboardu) si stiahni do PC, rozbal, priecinok "System update" daj na USB flashku, zapni konzolu, vloz USB flashku a hotovo.

http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

Copy the Update to a USB Flash Drive

If you don't have an Xbox LIVE account or have a slow Internet connection, using a USB flash drive is a good option.

Note: The USB flash drive must use the FAT32 file system.

Update using a USB flash drive:

  1. Connect your USB flash drive to a USB port on your computer.
  2. Click here to begin downloading the update folder. Save it as "$SystemUpdate_Fall09_8955.zip" anywhere on your computer.
  3. Unzip the File.
  4. Copy the contents from the unzipped folder onto the root of your flash drive.
  5. Safely remove the flash drive from your computer and plug it into a USB port on your Xbox 360 console. If your console is on, turn it off, then back on. The update program will start automatically.
  6. Select Yes, update now. When you see the new dashboard, you're done.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
o to sem se uz hodněkrat pokousel ae neví, no ta inteligence:/ ale taky me napadlo jak tam je ta ikonka, nevim co je tam presne napsano neco v tom smyslu ze to udela tu hru hratelnou na mensi ne fw1.4 asi nejak tak jestli to neni tim, ae asi je to blbost:D a tak mam stim udelat neco jinyho a znova vypalit?

NBA Live 10 je hra s wave3. Ak mas fw.1.6, tak by to malo ist, ak si to nahodou nepatchoval na nizsie wave. Ak mas 1.4, 1.5 tak stiahnute iso opatchuj na wave2 programom "360WavesPatcher" - na abgx sa vykasli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Verim ze tady to bude prave misto na otazku:

Mam flash xbox s banem a kabel na propojeni hdd s PC pres usb a rad bych to nejak vyuzil.

Co vse muzu do konzole natahnout a bude to funkcni ?

Hack u me zatim nejde neb mam nejakou spatnou verzi ...ban az po poslednim updatu NXE

Patche? Dema ? DLC ?

Diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Verim ze tady to bude prave misto na otazku:

Mam flash xbox s banem a kabel na propojeni hdd s PC pres usb a rad bych to nejak vyuzil.

Co vse muzu do konzole natahnout a bude to funkcni ?

Hack u me zatim nejde neb mam nejakou spatnou verzi ...ban az po poslednim updatu NXE

Patche? Dema ? DLC ?

Diky za odpovedi

Mna zaujima, co by si tam chcel natiahnut...X360 chces aspon vyuzit na nieco ine, ako na hranie? mp3, obrazky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, chci se zeptat na arcade hry, indie hry a jine hry co lze v marketplace koupit za body. Proc kdyz najdu na netu full verzi nejake hry co lze koupit jen za body, musim mit flashnute Xko? Chapu to, ze u palenych her, zmizi ochrana, ktera je na origoskach, ale preci kdyz si stahnu do Xka nejakou gamesu, treba GTA: SA za 1200 MP, tak musi nejak jit vytahnout a vlozit do jineho Xka nebo ne? Ulozi se Vam jen na HDD a to je vse. Nemusite k tomu pouzivat DVD jako u normalnich her. A kdybych nahodou prisel o Xko celkove, poridil nove, tak po prihlaseni na muj ucet, ktery mam vytvoren, si mohu znovu ale uz zdarma tu samou hru stahnout zpet na nove Xko nebo to jako dement musim znovu koupit?

Jinak jsem koukal, ze na aukru nekdo prodava premium ucty a body za 149,- a vsude na netu to vidim kolem 699 - 1999 .. lidi si chvali a zadne problemy. Chtel bych si postahovat prave par arcade a indie her a jeste Trials HD a GTA: SA .. Flashovat box nebudu.. je to pak skoda. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam problem a nechce se mi zakladat topick stahl sem si hru Darksiders mam flasch 1.6 tak sem tu hru patcnul na wawe 3 (v programu 360WavesPatcher ) ale hra mi nejde nevim proč když ho dam do xboxu tak to děla jako bi tam žadna hra nebila skoušel sem jiny hry ty mi dou

Moc dik zaradu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mam problem a nechce se mi zakladat topick stahl sem si hru Darksiders mam flasch 1.6 tak sem tu hru patcnul na wawe 3 (v programu 360WavesPatcher ) ale hra mi nejde nevim proč když ho dam do xboxu tak to děla jako bi tam žadna hra nebila skoušel sem jiny hry ty mi dou

Moc dik zaradu

Tady se to resilo a pomohlo.. http://console-forum.net/showthread.php?t=79345 .. nevim jestli to bude tobe platny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli misliš xbox logo tak ne to se neobjevuje už sem to vipalil 2 skusim to ještě jednou

Takze ak mas naozaj 1.6, tak hry s wave3 idu bezproblemov a hry s wave4 iba s activate isom! Vyzera to tak, ako keby si tu hru na wave3 nepatchol (aj ked si myslis, ze ano) a mas ju s wave4. Pouzi activate disk a napis sem o tom...

Tie ostatne hry, ktore ti vraj idu, su ktore??? Tie si tiez patchoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu