Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

tak bych mel taky jeden hloupejsi dotaz, skousel sem ho tu i hledat ale nenasel...kdyz mam flash na xboxu, a chtel bych fotky z forzy 3 nahrat na net, dostanu za to ban, nebo jen pri hrani na live? popripade nejakej navod jak ty fotky z forzy dostat z xboxu ven?:roll: diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dotaz na online hraní s ban konzolí. Kterej způsob je nejlepší, kterej požíváte a funguje a je tam hodně lidí a tak. Nechce se mi zkoušet a patlat se s několika. Dík

no vlastne sou hlavne 2 Leaf a Xlink oba sou dobry, ale na leafu je tezke pridavat kamarady a je potreba pridat si kazdeho jednotlive zatimco xlink si jen zalozis arenu das ostatnim vedet jaka to je, at se pripoji (otazka 5 min) a pak staci spustit stejnou hru a je to jednodussi takze pro me je xlink jasna volba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
třeba odpojit ho od netu ? že by.:idea:

Kdyz odpojim xbox od netu tak budu mit stale online ucet :roll: de mi o to ze s online uctem mi nefunguje mikrofon u GH a RB a s offline uctama jo.....A proto se ptam jestli z toho online uctu nejde udelat ofline mam na nem archiviementy a chci v tom pokracovat ....Poradi nekdo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chci se zeptat na pár otázek:

1) Jak poznam, pro koho byl muj Xbox vyroben, zda USA ci EU?

2) Docetl jsem se, že kdyz mate EU verzi, je lepsi registrovat Xbox na UK, ale ja (sice nevim co mam za verzi) jsem bezhlave registrovan na US.

Zde jsem to vycetl:

UK/EU nebo US účet?

Hlavní rozdíly jsou v tom jakou verzi máte zda US či UK.

Pro evropany je spíše doporučována UK verze, ale je i dost hráču na US účtech, dříve sice byly problémy s blokováním některých US účtů.

3) v pripade, ze mam EU verzi, registrovana na US adresu, bude nejaky problem ci mohu to zmenit? Flashovat rozhodne nechci a az dojde gold ucet, chci si koupit na cely rok! Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den. Zajímá mne jako dvoudenního uživatele xboxu360, jestli je nutný k neoriginálnímu dálkovému ovladači pro DVD (stará neumí s gamepadem) jakýsi IR remote jako příslušenství. Když jsem zkoušel svůj Logitech Harmony univerální ovladač, tak mi po naprogramování psal, že toto je nutné a ovladač nefungoval. Díky za odpověď.

http://www.aukro.cz/item884739909_dalkovy_ovladac_xbox_360_universal_media.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nikde se mi to tady nepodařilo najít, a tak se ptám: Jak je to s používáním neoriginálních HDD např. z dealextreme? Fungují normálně nebo se za ně dá dostat ban? popř. jaké jsou jejich omezení. Jestli to dobře chápu, tak ban se dá dostat jen za flashlou mechaniku......Díky za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nikde se mi to tady nepodařilo najít, a tak se ptám: Jak je to s používáním neoriginálních HDD např. z dealextreme? Fungují normálně nebo se za ně dá dostat ban? popř. jaké jsou jejich omezení. Jestli to dobře chápu, tak ban se dá dostat jen za flashlou mechaniku......Díky za informace

Ban se dává jen za flashlou mechaniku ... s těma neoficiálníma HDD nevim, ale neměl by s nima být problém ;)

Ahoj včem vypalít už pálenou hru ? a jestli se tam musí dělat nějaké jiné upravy?? a jestli je to vypalovní rychlejší asi né co...

Stáhneš si program IMGBrun (odkaz je v topicu pro začátečníky), zapneš ho a vybereš možnost "Create image file from disc" (před tim samozřejmě musíš mít vložený DVD s vypálenou hrou mechanice). Tim se ti na HDD v PC vytvoří záloha (*.ISO) hry a to potom vypálíš na nové CD, jak na to se dočteš v topicu pro začáteníky. Ale dej si pozor, aby hra nebyla opatchovaná, pokud máš nový firmware ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj potřebuju poradit koupil sem si xbox s hrama (flashlej a hry sou pálené) a některý dou ale ostatní ne. Vykoumal sem že ty co dou tak sou taky na hardisku poradte mi jak mám ty ostatní dát ne hardisk nebo nákej jinej spůsob aby šli.

Dáš hru do mechaniky, počkáš až se načte, najedeš na ní, dáš Y a vybereš instal do harddrive ... který hry ti nefungujou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj potřebuju poradit koupil sem si xbox s hrama (flashlej a hry sou pálené) a některý dou ale ostatní ne. Vykoumal sem že ty co dou tak sou taky na hardisku poradte mi jak mám ty ostatní dát ne hardisk nebo nákej jinej spůsob aby šli.

čau, na čem to máš vypáleno ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu