Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Chci se zeptat na pár otázek:

1) Jak poznam, pro koho byl muj Xbox vyroben, zda USA ci EU?

2) Docetl jsem se, že kdyz mate EU verzi, je lepsi registrovat Xbox na UK, ale ja (sice nevim co mam za verzi) jsem bezhlave registrovan na US.

Zde jsem to vycetl:

3) v pripade, ze mam EU verzi, registrovana na US adresu, bude nejaky problem ci mohu to zmenit? Flashovat rozhodne nechci a az dojde gold ucet, chci si koupit na cely rok! Diky

1.) Nevim :D

2.) Odkud máš Xko a pod čim je registrovaný spolu vůbec nesouvisí ... co jsem slyšel, tak prý se víc vyplatí být registrovaný pod UK, protože jsou body levnější ;)

3.) Jedině nový účet ...

//EDIT: Doporučoval bych UK účet, takže až si budeš kupovat gold, tak si udělej rovnou novej účet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.) Nevim :D

2.) Odkud máš Xko a pod čim je registrovaný spolu vůbec nesouvisí ... co jsem slyšel' date=' tak prý se víc vyplatí být registrovaný pod UK, protože jsou body levnější ;)

3.) Jedině nový účet ...

//EDIT: Doporučoval bych UK účet, takže až si budeš kupovat gold, tak si udělej rovnou novej účet[/quote']

No dle meny mi prijde lepsi porizovat veci z USA :D ale na body kaslu, jde mi o ucet, ted jsem jeste na aukru nasel typka co to prodava a u Goldu je jedno kde jsem registroan, je to univerzalni.. takze diky za odpoved : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den

Mam trošičku problem který se tady už na 100% řešil ale stejně se musím zeptat na pár otázek.

1)mam xbox 360 s mechanikou samsung a nejdou mi nejnovější hry ani když použiju activate.iso neví někdo co s tím?

2)Už jsem tu viděl nějaké diskuze ale pořát nechápu jak nainstalovat do x"ka" nový software(dashboard) a flash samsungu pomocí ixtreme ?

Děkuji za odpovědi

Ještě taky kde tento software sehnat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

(Jsem nováček...) Je pravda že nemužete hrát na live takzvané ,,non-stealth discs"?

Nebo jak to vlastně je? Slyšel jsem že je v tom nějaký háček, něco jako to kontrolování s Abgx.... jestli se nedají hrát hry se žlutým oznámení= problém s live(podle Abgx), tak je to na pr. protože asi 80% má žluté oznámení........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj potreboval bych poradit stahl sem si vancover 2010 zzkontroloval sem si to v abgx a tam me prave vyjelo na konci :Game partition CRC does not match the verfied ini!there are 4 possibilities: jen ze sem si toho nevsiml tak sem to vypalil a spustil sem to pres active disk ale kdyz tam dam uz hru tak se to jako by nacte a pak je jen cerna obrazovka a nejde s xboxem nic delat!ttak se chci zeptat jetli to je blbe stazeny nebo co sem pokazil diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den,

Prolezl jsem forum,ale nikde jsem nenašel odpověď na můj problém. Mam doma starší 5.1 soustavu a rad bych si ji zapojil k xboxu nebo k LCD. Potřeboval bych někam zapojit 3 kabely,ale všude jsem viděl pro zvuk maximálně 2 ,,otvory".

Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Phillip47 : ne všechny žluté oznámení jsou problémy s live jen v případě že by byl špatný stealth ale vše záleží na tom jak máš ABGX nastavený

Divoch : Nastavte si ABGX na automatické opravy a skuste ISO opravit

Fress : Zdravím pokud nemáte subwofer s Optickým vstupem tak si 5.1 neposlechnete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu