Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Phillip47 : ne všechny žluté oznámení jsou problémy s live jen v případě že by byl špatný stealth ale vše záleží na tom jak máš ABGX nastavený

Divoch : Nastavte si ABGX na automatické opravy a skuste ISO opravit

Fress : Zdravím pokud nemáte subwofer s Optickým vstupem tak si 5.1 neposlechnete

a prosim te kde to presne nastavim?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chcel som sa spytat ...jestli nema nekdo skusenosti s modemom MICROCOM AD 2622 ...kolko ma vystupov pre ethernethovy a internetovy kabel ..lebo ho chcem pouzit ako pripojenie na xbox LIVE ..

http://www.itel.sk/clanok.php?clanok_id=4158

lepší by bylo koupit router..

BTW: Fress: tak ty repra nemají optický vstup bohužel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v listopadu jsem dostal banánek, teď bych si chtěl znovu koupit xko, ale nevím jestli má cenu kupovat už flashnutý xko, protože chci určitě na xlive.

No kdybych byl na tvém místě tak bych už jenom ze strachu šel jen do origa (ale zase pravda kdo má vyhazovat ty peníze za ty hry) je to prostě jen tvoje volba a v tomhle ti asi nikdo na 100% neporadí jedíná dobrá volba by byl MOD CHIP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tady to maj http://www.guitarheroshop.cz/wireless-gaming-receiver-for-windows.html

jiank se to da sehnat pokud si koupis nejaky ovladac xkovy k pc a u toho je ten receiver taky napr. http://www.guitarheroshop.cz/guitar-hero-bubny-pc-pro-cleny-guitar-hero-klubu-cr.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám několik otázek:

1, Je pravda že nesmím hrát s extreme LT hry bez dobrého STEATHu?

2, Co se stane když budu mít ixtreme LT a spustím hru se špatným STEALTHem?

3, Když už jsem hrál hry se špatným STEATHem ale nechodil jsem na live, můžu plně použít ixtreme LT (hrát bezproblému hry, chodit na live, markteplace a hrát on-line)?

4, Jak dlouho by mělo istreme LT vydržet?

5, Je na internetu dobrá jistota že hry budou s dobrým STEATHem?

6, Díky za odpovědi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám několik otázek:

1, Je pravda že nesmím hrát s extreme LT hry bez dobrého STEATHu?

2, Co se stane když budu mít ixtreme LT a spustím hru se špatným STEALTHem?

3, Když už jsem hrál hry se špatným STEATHem ale nechodil jsem na live, můžu plně použít ixtreme LT (hrát bezproblému hry, chodit na live, markteplace a hrát on-line)?

4, Jak dlouho by mělo istreme LT vydržet?

5, Je na internetu dobrá jistota že hry budou s dobrým STEATHem?

6, Díky za odpovědi.....

Doufam ze ti nebudu kecat:

1. Stealth-ochrana uz neni potreba aspon myslim, ze tomu tak je od 1.4iXtreme

A za dalsi je to porad dokola pokud mas flash a budes chodit na live jednou te ten ban nemine je jenom otazkou kdy... A otazka typu jak dlouho LT vydrzi to ti nikdo nerekne:ziped:...Kazdopadne na tomhle foru existuje sekce jmenem download a nakonec proveruj a proveruj (abxg360). Jinak doporucuji procist!! http://console-forum.net/showthread.php?t=79973

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim. Mám dotaz, jak zjistím MAC adresu xboxu, chci ho píchnout do routeru, ale jsem pako na zabezpečení, takže v routeru mám mac filter (i když je mi jasné,že to moc nepomůže) a vypinat ho nechci.

MAC adresu nemusíš vyplňovat, to jen kdyby jsi měl v zabezpečení routerů "pevný seznam MAC adres"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu