Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Hoj. mám problém, stáhl jsem si novinky mass efect 2 a bioshock 2. Mám flash verzi 1.6 a hry mám upravené na wawe 3. Po vložení hry chce xko update, dám YES xko se udatne ale pořád dokola se restartuje a pořád chce update. Hry nejdou spustit. Nevíte někdo čím to může být?? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FW 1.6 nedokáže přehrát optachované hry na wave3, dokáže jen hry s wave 3, ale ty co jsou optachovaný na wave 3 nejdou. Můžeš zkusit udělat update dashboardu na 8955 jestli ho ještě nemáš, ale pochybuju že to pomůže. Jediný řešení je to vypálit znova nepatchnutý a spustit přes Active ISO ;).

Jestli chceš vědět jak na update, tak http://console-forum.net/showthread.php?t=79973

// http://console-forum.net/showpost.php?p=608544&postcount=2

http://console-forum.net/showpost.php?p=699993&postcount=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

musiš si stahnout upade odjinud tim že si to patchnul na wawe3 tak nefunguje upade stahni třeba odsut http://console-forum.net/showthread.php?t=71309 ale je to bez avataru s nima na xbox.com

na 1.6 pudou opatchovany hry na wawe3 ja hraju normalne bioshock 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám xbox už přes rok, hned jak jsem ho koupil jsem si nechal vyměnit mechaniku za samsunga a udělat flash. Stahl jsem si pár her a sem moc nechodil. Teď koukám že jsou nové ochrany. Volal jsem někomu kdo dělá flashe a ten mi řekl že na poslední ochranu je samsung mechanika krátká a že je potřeba ji vyměnit za prvni (lite on?). Takže jaká je poslední ochrana? Jaký je postup pro flashnutí mechaniky (samsung nebo lite on) tak abych nemusel patchovat hry. Vím že by se dalo všechno najít na fóru, ale opravdu nemám čas pročítat celé forum a čtení posledních tří stránek nějakého topicu mi nic nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj nevíte někdo jestli jde někde sehnat písničky z xboxlive do lips ?? a jestli ktomu stačí jen flash aby mi to hrálo

Na live se nepřipojuj jestli máš flash, dostal bys ban (na Live můžeš jedině s iX LT)

Ahoj, mám xbox už přes rok, hned jak jsem ho koupil jsem si nechal vyměnit mechaniku za samsunga a udělat flash. Stahl jsem si pár her a sem moc nechodil. Teď koukám že jsou nové ochrany. Volal jsem někomu kdo dělá flashe a ten mi řekl že na poslední ochranu je samsung mechanika krátká a že je potřeba ji vyměnit za prvni (lite on?). Takže jaká je poslední ochrana? Jaký je postup pro flashnutí mechaniky (samsung nebo lite on) tak abych nemusel patchovat hry. Vím že by se dalo všechno najít na fóru, ale opravdu nemám čas pročítat celé forum a čtení posledních tří stránek nějakého topicu mi nic nedá...

Máš ještě tu Liteonku? Jestli chceš chodit na live bez rizika banu, tak bych ti doporučil jí flashnout na iXtreme LT. Rozhodně to ale nech na někom kdo s tim má zkušenosti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na live se nepřipojuj jestli máš flash' date=' dostal bys ban (na Live můžeš jedině s iX LT)

Máš ještě tu Liteonku? Jestli chceš chodit na live bez rizika banu, tak bych ti doporučil jí flashnout na iXtreme LT. Rozhodně to ale nech na někom kdo s tim má zkušenosti ...[/quote']

no proto by mě zajmalo jestli nejsou někde dostupné jako třeba ze je někdo uveřejnil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

<^KeNnY^> -> Lite on mechaniku ještě mám, flashnul bych to i sám, taka lama nejsu, ale mám doma jen noťasy a starej komp co používám jako download centrum:) a ten nemá SATA konektory. Spíš jde o pohodí, ale dávat někomu 1000,- za výměnu "mé" mechaniky za "mou" mechaniku se mi zrovna nechce. 500,- bych bral, ale litr mi přijde trochu mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi předem se omlouvám jestly to tady už bylo ale mám jenom takovou malou otázku. Když si stáhnu hru tak ji vždycky projedu abg360 a potom ještě XDVDmulleterem a mam dotaz co to znamená když něco z toho co je tady na tom obrazku v tom sloupci Xtreme Compatibility nezaškrtlé jestly to má vliv na hru že vní něco není nebo jak ? Pálený hry nehraju na XLive jestly to je jenom na to ale jestly to znamena že když je třeba to "Video Data Present" nezaškrtlé tak co ta znamená. DĚKUJI ZA VYČERPÁVAJÍCÍ ODPOVĚD VŠEM:D

Tato fotka neni moje vim že musi byt zaškrtlej region FREE nebo EUROPE

i5691_MulleterInvalid6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu