Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Díky! Já jenom právě nevím co jde z XBOXU :-)

Poslední rada pro blbce... Mám noťas se kterým se připojuji na můj router co mám tak 20 metrů od Xboxu (proto nelze použít kabel). Mohu tedy z XBOXU strčit kabel do Noťase, který přímá internet z routeru? Díky!

jestli mas na notesu pripojeni na net pres wifi nemel by byt zadny problem, nebo to jde pokud mas dve sitovky(pocitam ze na notesu mas jen jednu a tedy by jsi mel byt s notesem pripojeny pres wifi), xbox by si pak mel vse nastavit sam, pokud by byl nekde problem napis sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo díky, funguje to... jenom sem musel povoil sdílení připojení... Ono je to dokonce popsaný i na oficiálních stránkách xboxu, v manuálu je ovšem pouze připojení do routeru :-)

edit: ještě k tomu kabelu... v televizi mám hdmi, elite verze XBOXU má hdmi výstup? Takže kabel hdmi to hdmi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podívej se,jestli máš poslední FW vypalovačky : http://www.firmwarehq.com/LG/GSA-T50N/files.html . Někdy to pomůže . Jinak je to jen vypalovačkou .Jestli je starší,tak si kup novou ( nejlépe LG ) a bude po problémech . Lepší než pořád kazit nějaké DVD . Na tom co ukáže ABGX při vypalování nezáleží.Vypalovat to musí i špatné iso , ale potom to nejde jen v xboxu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, nějakou dobu jsem teď nesledoval dění okolo wawe atd. A teď se dívám, že už je wave 5 a dokonce i 6. Tak by mě zajímalo, jestli mi na spuštění her z těchto nových wave stačí activation dvd, které se používalo na spouštění her s wave 4, nebo ne. A jestli jo, je vše bez problému?

A poslední dotaz: Jaké je poslední verze abgx a rozpozná už wave 5 a 6?

díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, nějakou dobu jsem teď nesledoval dění okolo wawe atd. A teď se dívám, že už je wave 5 a dokonce i 6. Tak by mě zajímalo, jestli mi na spuštění her z těchto nových wave stačí activation dvd, které se používalo na spouštění her s wave 4, nebo ne. A jestli jo, je vše bez problému?

A poslední dotaz: Jaké je poslední verze abgx a rozpozná už wave 5 a 6?

díky za odpověď

Wave 5 a 6 jsou prakticky totožný se 4 (fungujou na 1.61/LT bez patchování a na 1.6 s Active ISO). Aby ABGX rozpoznal wave 5/6, tak potřebuješ neoficiální patch http://console-forum.net/showpost.php?p=817782&postcount=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zrovna jsem si vypali Aliens vs Predator 3. Hodim to do xka a hodil jsem upgrade.Restartovalo jsme mi xko a chci spustit hru ale zase to chtelo upgrade.Nevite co s tim.Uz se mi to stalo u druhe hry ktera chtela upgrade.

Dashboard meho xka je 2.0.8955.0 moc dik za odpoved a hlavne radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jojo nechce se mi hledat a nechce se mi zakládat novej topic

Takže rovnou k věci: Klekla mi televize a tak se ptám co si mám pořídit abych mohl hrát na monitoru?

Kabel, aby ti pasoval na vstup monitora...co si myslel? HDMI, alebo DVI, alebo to posledne VGA...zalezi na vstupoch, ake ma monitor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu