Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Jojo nechce se mi hledat a nechce se mi zakládat novej topic

Takže rovnou k věci: Klekla mi televize a tak se ptám co si mám pořídit abych mohl hrát na monitoru?

Tady máš na návod od "Zavorka" (Pokud máš HDMI kabl)

http://console-forum.net/showthread.php?t=82992

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Juj já zapoměl zmínit že to chcu do NTB jestli to jde monitor mám ale s takým modrým výstupem a na to hdmi nemám

Hrat X360 na notebooku? Notebooky nemaju video vstup, takze na to zabudni. Monitor ma vstup a nie vystup, ten modry je VGA...kabel http://www.xbox.com/sk-SK/hardware/x/xbox360vgahdcable/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čaves, chci si koupit zas xko. Zajímal by mě tenhle bundle http://zbozi.cz/p270679-xbox-360-elite-system-gta-iv---datadisky/?q=xbox%20elite&sId=nP0LHh-1w0AzIDe_wSW4&r=hp . Jenže jsem ho jednou viděl, že tam bylo základní GTA + datadisky a tady to zas vypadá, že tam je jen jeden datadisk. Neví někdo, jak to přesně je? Předem díkes!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čaves, chci si koupit zas xko. Zajímal by mě tenhle bundle http://zbozi.cz/p270679-xbox-360-elite-system-gta-iv---datadisky/?q=xbox%20elite&sId=nP0LHh-1w0AzIDe_wSW4&r=hp . Jenže jsem ho jednou viděl, že tam bylo základní GTA + datadisky a tady to zas vypadá, že tam je jen jeden datadisk. Neví někdo, jak to přesně je? Předem díkes!!

http://interlink.tsbohemia.cz/?cls=stoitem&stiid=92135 tady jsou třeba jenom datadisky nwm přečti si to vždycky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, hodne uvazuji o koupi sveho prvniho xka, ale mel bych par otazek pred koupi...

1. Asi nejzavaznejsi otazkou je.. kde nejlepe koupit xbox 360... (teoreticky se nebranim ani zahranici, pokud ma nekdo zkusenost)

2. Je lepsi koupit flashnuty, nebo ne, pokud stejne planuji xbox flashnout

3. Jakou verzi koupit? Vyplati se kupovat kvuli disku elite? Co presne krom stahovani dem, muzu s diskem delat..

4. Jdou hry instalovat z disku? Pokud ne, rysuje se neco na obzoru, pomoci cehoz by to mohlo v budoucnu jit?

5. Jak je to se zarukou? Tzn pokud koupim Xbox bez flashe a dam ho flashnout, prichazim o zaruku? (cetl jsem o nejakych plombach) A nebo, pokud si koupim jiz s flashem a do budoucna bude potreba flashnout znova na treba novejsi verzi (Ztratim tim zaruku?)...

6. Je velky rozdil mezi kvalitou medii EMTEC a Verbatim? (10kc rozdil na mediu, neni zase tak znatelny.. ale tak at uz jsem v obraze)

7. Spise informacni.. Nasel by se nejaky flasher z okoli Zlina?

8. Je Xbox obecne hodne poruchova vec, nebo spise ne?

Mozna by se jeste neco naslo, ci se najdu, ale tak toto je par veci co me zajimaji nejvice..

Predem diky prevelice za odpovedi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim, hodne uvazuji o koupi sveho prvniho xka, ale mel bych par otazek pred koupi...

1. Asi nejzavaznejsi otazkou je.. kde nejlepe koupit xbox 360... (teoreticky se nebranim ani zahranici, pokud ma nekdo zkusenost)

2. Je lepsi koupit flashnuty, nebo ne, pokud stejne planuji xbox flashnout

3. Jakou verzi koupit? Vyplati se kupovat kvuli disku elite? Co presne krom stahovani dem, muzu s diskem delat..

4. Jdou hry instalovat z disku? Pokud ne, rysuje se neco na obzoru, pomoci cehoz by to mohlo v budoucnu jit?

5. Jak je to se zarukou? Tzn pokud koupim Xbox bez flashe a dam ho flashnout, prichazim o zaruku? (cetl jsem o nejakych plombach) A nebo, pokud si koupim jiz s flashem a do budoucna bude potreba flashnout znova na treba novejsi verzi (Ztratim tim zaruku?)...

6. Je velky rozdil mezi kvalitou medii EMTEC a Verbatim? (10kc rozdil na mediu, neni zase tak znatelny.. ale tak at uz jsem v obraze)

7. Spise informacni.. Nasel by se nejaky flasher z okoli Zlina?

8. Je Xbox obecne hodne poruchova vec, nebo spise ne?

Mozna by se jeste neco naslo, ci se najdu, ale tak toto je par veci co me zajimaji nejvice..

Predem diky prevelice za odpovedi...

1.Koukni na hrejte.cz mají tam velmi výhodné ceny : http://www.hrejte.cz/

2. Lepší máš koupit flashlý a potom neplatit za poštu atd. při posílání flasherovi

3.Rozdíl je jen v příslušenství a barvě ..... na HDD můžeš instalovat hry, Ripovat hudbu z CD

4.viz 3.

5.Při reklamaci většinou flash nevadí pokud nemáš přerušenou plombu která je nalepená na mechanice ... technici od Microsoftu jsou ve většině případů líní kotrolovat zda máš flash.

6.Rozdíl je ve vypalování .... pokud máš starší vypalovačku nebo pálíš na notebooku zřejmě ti EMTEC nepůjde .... nejlepší je mít vypalovačku LG , na té pálíš na téměř jakékoliv DVD jakékoli značky

7. Viz mapa flasherů....

8. Vždy tomu bývalo ale od té doby co vyšla nová revize JASPER tak je o mnoho míń reklamací a oprav .... Microsoft šel za poslední dobu s kvalitou hodně nahoru

Pokud jsem ti pomoh klikni na Thank´s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.Koukni na hrejte.cz mají tam velmi výhodné ceny : http://www.hrejte.cz/

2. Lepší máš koupit flashlý a potom neplatit za poštu atd. při posílání flasherovi

3.Rozdíl je jen v příslušenství a barvě ..... na HDD můžeš instalovat hry, Ripovat hudbu z CD

4.viz 3.

5.Při reklamaci většinou flash nevadí pokud nemáš přerušenou plombu která je nalepená na mechanice ... technici od Microsoftu jsou ve většině případů líní kotrolovat zda máš flash.

6.Rozdíl je ve vypalování .... pokud máš starší vypalovačku nebo pálíš na notebooku zřejmě ti EMTEC nepůjde .... nejlepší je mít vypalovačku LG , na té pálíš na téměř jakékoliv DVD jakékoli značky

7. Viz mapa flasherů....

8. Vždy tomu bývalo ale od té doby co vyšla nová revize JASPER tak je o mnoho míń reklamací a oprav .... Microsoft šel za poslední dobu s kvalitou hodně nahoru

Pokud jsem ti pomoh klikni na Thank´s

Bod 4 jsem spise myslel tim, jestli jdou z HDD instalovat hry, tj, bez nutnosti palit je na DVD medium...

Jinak na hrejte jsem se dival, ale docela me mrzi, ze tam nemaji flashnutou verzi bez her, tzn vysla by rozhodne levneji, dle meho nazoru a taky, ze nevim jaky flash davaji.. ne, ze bych byl expert, ale co jsem si cetl, tak je nejlepsi momentalne nejaka LT verze?

P.S. Thanks udelen, za hodne rychlou odpoved, se kterou jsem ani necekal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bod 4 jsem spise myslel tim, jestli jdou z HDD instalovat hry, tj, bez nutnosti palit je na DVD medium...

Jinak na hrejte jsem se dival, ale docela me mrzi, ze tam nemaji flashnutou verzi bez her, tzn vysla by rozhodne levneji, dle meho nazoru a taky, ze nevim jaky flash davaji.. ne, ze bych byl expert, ale co jsem si cetl, tak je nejlepsi momentalne nejaka LT verze?

P.S. Thanks udelen, za hodne rychlou odpoved, se kterou jsem ani necekal :)

K bodu 4 ..... instalovat hry tam můžeš ale jen z DVD a pro spuštění té hry opět potřebuješ to DVD ale potom to jede z HDD , neopotřebovává se mechanika a prodlužuje se životnost Xka .... jinak na hrejte.cz mají Flash 1.61 sám sem si tam kupoval Xko ........... jo a ta Lite ON , to je verze flashe u které by ses neměl bát BANU na Xlive ale na hrejte.cz ho myslím nemají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze kdyz to tak vezmu kolem a kolem, tak se me vyplati spise koupit treba toto: http://interlink.tsbohemia.cz/?cls=stoitem&stiid=95593 k tomu za 500 flash a jsem na stejne cene jako na hrejte a navic s tim flashem verzi LT a mam dve super hry misto lego indiana jones :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

JJO mělo by to tak vyjít ale já jsem šel do koupi Xka z Hrejte.cz protože to je prověřené poměrně hodně lidmi zde z fóra..... jo a při výběru fleshera ti ze hodně lidí doporučí "Kanalizátora"

PS: Co máš proti LEGO Indiana Jones? :D:D mě to chvíli i bavilo :D :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak ja nevim no, nic vylozene proti te hre nemam, ale hral jsem na pc taky nejakou lego hru a ehm rekl bych, ze vyber mezi LEGO Indiana Jones a nebo HALO 3 a FABLE 2, to je neco jako si vybirat mezi skodovkou a mercedesem :)

Jinak co se tyce flasheru, hledam spise nekoho pobliz, nejak extra se mi nechce posilat postou, ne diky tomu, ze bych se o to bal, ale jde mi o to, ze bych byl tyden bez xka.. no a prece jenom, kdyz uz si to koupim, tak bych na tom mozna i neco hral apod :) btw da se krom linuxu a her na tom delat i neco jineho? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo jasný to s titulkama vim...a když budu mít 3 měsíce starej jasper tak by mohl mít aktuální dashboard ne??a jdou nahrát i na disk???jako na ten co je na Xboxu...

na origo strance xbox.com je dashboard ke stahnuti , tak ho hod na flashku nebo na cd a do vypleho xka ho strc, zapni xbox a zepta se te to na aktualizaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na konzoli zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a podívej se jestli tam máš dole - D : 2.0.8955.0 . To je poslední verze dashe . Jestli ji máš , tak s tím nemusíš nic dělat . Jestli ne , tak nemusíš updatovat z netu, ale můžeš přes flashku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu