Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Mel jsem moznost si pujcit od kamose xbox, abych vedel, jak mi bude vyhovovat ovladani ve hrach.. bohuzel jsem mel, ale jen bfbc2 a gow2, coz me sice nejak nesedlo, ale pocitam, ze se da na ovladani zvyknout? No ale co bych rad vedel jsou dve veci... xbox co jsem mel byl zrejme falcon a jakoze zdal se mi docela hodne hlucny pri provozu.. pokud si koupim nyni novy xbox, tzn jasper, je to aspon o neco lepsi? co se tyce citlivosti pacek na gamepadu, da se nekde nastavit jejich citlivost ve hrach? a posledni vec, vsiml jsem si, ze mi hlasil xbox, ktereho jsem mel pripojen k tv hdmi kabelem, ze bezi v modu 1080p.. no a jelikoz konsole nema bluray mechaniku.. je zde moznost poustet mkv 720-1080p filmy? ci je nutna nejaka casove narocna konverze do jineho formatu? pokud je nutna konverze, ztraci zaznam na kvalite? jak je to s titulkama, at uz internima v mkv, ci extrenima *srt atd... Diky za info, toto je snad posledni vec co bych rad vedel pred koupi xboxu... chtel jsem cekat na zminovanou prognozu analitiku a cekat na novou verzi xboxu+natal za 299 usd, ale pocitam, ze jelikoz dolar a euro posiluje, tak ta prognoza asi moc nevyjde a taky si nemyslim, ze by nova revize xboxu, mela neco skveleho oproti jasperu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hoj vsichni,mam problem zacatecnickej :D koupil jsem si xbox po nekom a chci jeho profil smazat de to ? a jak? myslim profil v dashboardu a jeste jak se zapnou vibrace na ovladaci,ve hre dou vypnout a zapnout ale tam je mam zaply tak v cem je problem?vibrace nejedou,dekuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoj,chci pripojit xbox k netu,nemam zatim zakoupeno xbox live,chci to jen pripojit ,zapojil sem kabel ethernetovej,zjistil sem ip,dns,gateway,subnet mask, zadal sem a po testu pripojeni mi najede PC NOT LISTED v cem je problem,delam to podle navodu a nevim si rady,dekuju za odpoved moc

edit: uz sem na to prisel,bylo to lamacky prehlidnuti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hodlám na Xbox 360 přehrávat poměrně dost filmy a seriály.

Pár otázek:

1. Když si teď koupím Xbox 360, budou tam nejnovější kodeky?

2. Půjdou externí .srt titulky?

3. Je možné u arcade verze přehrávat filmy z USB flashdisku?

4. Je možné u elite verze zkopírovat filmy z PC přes sít do Xboxu na disk a přehrávat je bez nutnosti mít zapnuté PC?

5. Je opravdu maximální velikost přehrávaného souboru 4 GB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.) Ne, budto je stáhneš z XLive a nebo je seženeš tady na foru a nakopíruješ na HDD.

2.) Ne, externí titulky nejsou podporovaný

3.) Ano, bez kodeků jen ve formátu WMV

4.) Přiznám se, že tohle nevim. Streamovat to jde určitě, ale jestli kopírovat na HDD nevim .. možná najdeš odpověd tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hoj jeste se chci zeptat sem si vsiml kdzy na hre z druhe strany dvd je na krajich takovy prouzek mam to u vsechn her ale jestlit o neni xboxem ze ho tam skrabla mechanika,je to vzdy na kraji asi 2-3 mm prouzek ne skrabanec, a taky se chci zeptat hluk z vetracku to poznam ale pak jakoby mechanika pracovala tak takovy prejizdeni obcas skripot mechaniky je to normalni hluk? dekuji za rychlou odpoved moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chtěl bych koupit xbox 360,jsem začátečník v tomhle chci ho pro děti na hraní.Co budu muset udělat proto aby na něm šli přepálené hry??A kolik mě to bude stát.Jsem z Olomouce.Jsou tam nějaké rizika u přepálených her???Četl jsem něco o nějakých BANECH.Když dostanu ban bude dál konzole fungovat??Děkuji za zodpovězení mých dětských otázek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu