Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

O tom, že už nemá HDMI kabel právě vím, jinak bych do ní šel.

Headset, komponentní HD AV kabel a ethernet kabel nepotřebuji. A dva ovladače jak píše drsnak4 nemá ne? (Nepočítám nějaké drahé speciální edice.)

Takže asi koupím Arcade, a když mě bude HDD chybět, tak ho dokoupím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Normálně má jeden ovladač, ale ted spoustu různejch speciálních edic, je v tom strašnej bordel. Jinak ted, pokud aktualizuješ NXE na verzi 9199, můžeš používat flashku o maximální kapacitě 16 GB jako plnohodnotný HDD (instalace her, ukládání savů, profilu apod.), takže dvě hry se ti tam klidně vejdou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam flash LT 1.1 a chtel bych si zahrat nejake arcade hry jako je Magic The Gathering apod... nasel jsem si takove hry, ale maji jen cca 300+MB... musim pro hrani takovychto her, nejak jeste xbox upravit? pokud ne, tak jak na to? staci je dat na flasku ci disk? Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam flash LT 1.1 a chtel bych si zahrat nejake arcade hry jako je Magic The Gathering apod... nasel jsem si takove hry, ale maji jen cca 300+MB... musim pro hrani takovychto her, nejak jeste xbox upravit? pokud ne, tak jak na to? staci je dat na flasku ci disk? Diky za odpoved

musis mit XBR o tom je tu na foru spoustu veci.... s tim ze mas flash LT 1.1 pocitam ze ti XBR nainstalovat nepujde jelikoz budes mit novy dashboard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste snad jeden z mala dotazu, ktere bych rad mel objasnene... Mam Impact Dance Pad, ktery jsem mel drive pres USB k PC.. je nejaka sance, ze je kompatibilni s XBOX 360? Je moznost to otestovat nejak jinak, nez ze vypalim nejakou DDR hru a tim prijdu o medium? Pokud kompatibilni na sto procent neni, muze mi nekdo doporucit stejne dobry softpad? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

někde jsem slyšel/četl že se dá bezdrátový ovladač použít i k pc s operačnám sistémem windows tak sem po tom trochu zapátral zde na foru a našel jsem toto:

Popis Ovladače:

Bezdrátový: 2,4GHz bezdrátová technologie s devítimetrovým dosahem Nastavitelná vibrační zpětná vazba pro prodloužení životnosti baterií bohužel oproti drátovému ovladači potřebuje zroj El. energije v podobě baterie/akumulátoru také Spolupracuje s většinou počítačů se systémem Windows XP/vista ale je potřeba speciální přijmač

ovladač bych chtěl vyzkoušt na mém notasu Acer Aspire 6530G s operačním systémem Windows Vista Home Premium (má jak Wifi tak Bluethoot) a ja sem ptám jaký přímač budu potřebovat? a když mám Microsoft Play and Charge Kit (tenhle kabel) budu potřebovat nějaký ten přímač nebo to bude fachat?(momentálně to vyzkoušet nemůžu)a potřebuju do windowsů nejaký ovladač? předem děkuji za odpovědi a za ty smysluplné dám thenks ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Příjmač je to tenhle + ještě ovladače, ty stáhneš na oficiálním webu. S tim kitem nevim, vyzkoušej to a když se to nechytne, budeš potřebovat příjmač. Jestli to ale nerozběháš přes ten kit, vyplatí se ti spíš koupit drátovej ovladač ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu