Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
jak je to s xboxem a xvid/mkv a mp3? bere je m$ jako ciste piratske formaty a nepodporuje je? vsechno je treba prevest na wmv a wma? jeste ano, to teda xbox jako multimedialni zarizeni brat nejde.

MP3 jde přehrávat normálně . Na .avi se někomu kodeky nainstalovat podařilo , ale většině ne . Ptal jsem se na to na podpoře MS , ale odepsali mi , že to nelze - je podporován jen formát wmv .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ban se vztahuje jen na konzoli , takže HDD můžeš používat bez problémů .A když máš nejnovější update dashboardu ( 9199 ) tak jdou instalovat hry i na konzoli , která má ban .

A co kdybych koupil HDD a byla na něm stažená pirátská hra (že abych ji odstranil, musel bych si dát HDD do Xka)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdyz sem byl napsoled v listopadu minulyho roku online, ceka na me ban nebo jeste nebyla ta vlna ?? ted mam flash LT a nwm jestli mám jít na live nebo ne.... Hrál jsem patchovaný hry, ale neměl jsem gold. Měl jsem jenom silver...

Můžeš zkusit tohle, já myslim, že riziko banu tam je. Banuje se ve vlnách, Xko můžou mít zaznamenaný už několik měsícu před posledním připojením.

A co kdybych koupil HDD a byla na něm stažená pirátská hra (že abych ji odstranil, musel bych si dát HDD do Xka)?

Pro by na něm byla stažená hra? Normální Xko s klasickym flashem bere jen hry vypálený hry, pokud si je uložíš na HDD, nespustíš je. A pokud bude na HDD hra nainstalovaná z mechaniky, je jedno jestli je DVDčko vypálený nebo origo.

kodeky jsou zdarma nebo placene..

ani na ps3 mkv primo nejde, takze bych s tim nemel problem.. rozhoduju se mezi x360 a ps3

Kodeky jsou zdarma ke stažení na live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

caute chtěl bych si pořídit xko a chtěl bych se na něco zeptat. plánuju verzi Arcade s Jasper revizí. Dneska jsem si byl u kámoše odzkoušet Elite verzi a zkoušeli jsme dvd s demama co jsem stahoval a vypálené dvd s filmem. Bohužel filmy nejdou spustit stejne tak jako dema. Je to tím že to není flashlé ? Šlo by po fleši normálně spouštět dema z vypáleného disku i filmy ( např. avi ? chtěl bych xko použít místo DVD přehrávače) . A ještě bych se chtěl zeptat. Když si Xko flešnu budu moct hrát vypálené i originální hry že ano ? :D Někde jsem totiž četl ( jeslti to nebylo tady :) že pak originálky nepudou. Díky moc za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Filmy jsi asi nespustil proto , že byly ve formátu .avi . Na to musíš mít stažené kodeky,ale každému to nefunguje . Dema jsi asi nespustil správným způsobem - musíš přes GAME LIBRARY .Jdou spustit i když xko není flashlé . Na flashlém xku samozřejmě jdou hrát originálky i pálenky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi, mám takovej problém s mým skoro novým xboxem 360 elite je asi 2 měsíce starý.(jasper)

Prostě hraju si,vypnu xko, odejdu, treba za hodku prijdu,zapnu xKo a červený diody,vypojim xKO ,počkan cca 30 min a rozbehne se fpohodě.Nebo mi to furt hazí červený diody když ho přemístim nebo kdyz jsem do nej jednou za behu zapojil externi HDD .Uz mně to začíná srát tak jestli někdo nevíte čím toje...!!! Btw: je polozeny na zemi a všude kolem je prostor...A ještě jedna otazka:Jaká je asi nejlepší poloha pro xBOX na Stojaka nebo ležící.???ˇ(zdroj mi furt svítí oranžove i kdyz obehnu vsechny zasuvky v dome)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu