Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Pokud mas ban a chces aby profil ze zabanovanyho Xka fungoval na nezabanovanym, musis ho obnovit - bud pres ten navod nebo pres live (prijdes o G co jsi ziskal od doby zabanovani). Savy jsou vazany na profil, takze to nepujde pretahovat ... jedine ze bys zmenil u kazdyho savu ID na ID novy profilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam taky otazecku. hledal jsem to jako vul a sem asi slepy. mam ted nove xko S-ko a je tam ten hdd 250GB. Koupil jsem si i nejake hry a chtel bych to hrat z toho HDD jak tu hru na nej dostanu a za druhe musi byt porad dvd v mechanice pro spusteni nebo to fici i bez toho dvka? THX za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vložíš DVD do mechaniky, najedeš a ní jako kdybys jí chtěl spustit, dáš Y a vybereš možnost Install to harddrive. Ke spuštění hry budeš potřebovat pořád DVD v mechanice, Xko jen zkontroluje, že to odpovídá a pak bude načítat z HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.) Záleží jakou kapacitu si představuješ ... chceš nový/použitý ...

2.) Pokud chceš hrát na live, rozhodně flash. Doporučuju se mrknout do topicu pro začátečníky, jsou tam vypsaný všechny klady a zápory obou možností http://console-forum.net/showthread.php?t=79973.

3.) Záleží na rozlišením a na tom, jestli hodláš hrát nějak častějc splitscreen třeba s kámošem. Sam mam ted 20" http://www.alza.cz/asus-vh203d-d137010.htm, pro singl bohatě stačí, split se taky dal, ale už to nebylo ono :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na tutorial jsem se díval.

1) U flashe se nemůže spustit většinu DLC a Arcade Games, co to je?

2)Chtěl bych nový hdd cca kolem 20GB (nevím kolik zabírají hry,možná větší).

3) U flashe se hry instalují a při hraní se musí strčit dvd se hrou?

4)Co myslíš tím splitscreen? A u Arcade je kabel na monitor?

Promiňte za otázky, které jsou pro většinu z vás směšné, ale pro mě jako začátečníka nezodpovězené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.) DLC jsou doplnovací balíčky pro hry, přidá ti to mise, mapy apod. záleží na hře. Arcade games jsou většinou remaky z jiných konzolí a nebo nějaký menší hry co se nedistribují na DVD - napřiklad Worms. DLC je například The ballad of Gay Tony pro GTA IV.

2.) Pokud chceš jen 20 GB, tak místo toho doporučuju aktualizovat na 9199 a pak instalovat hry na flashku, pokud máš nějakou s kapacitou 8 GB nebo víc. I když si koupíš 20 GB HDD, budeš moct využít jen 13 GB. A to se potom víc vyplatí sehnat si flashky co se ti doma válej :)

3.) Ano, hra bude nainstalovaná na HDD, DVD bude v mechanice, X360 jí spustí, zkontroluje, že všechno odpovídá a pak už to běží z HDD.

4.) Splitscreen je rozdělená obrazovka, jednu polovinu máš ty a jednu spoluhráč. Hrajete spolu na jednom monitoru, na jednom Xku a na monitoru jsou dvě části ... u Acrade je kabel se třema cinchema, to si potom pohlídáš ... jakej máš vstup na monitoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Poslední otázky.

1) Arcade má nějakou vnitřní paměť? Kolik?

2) Když si koupím nový Arcade tak je možnost, že bych si ho mohl flashnout sám (protože jsem se díval do tutorialů kde byly návody) a nebo musím požádat nějakého flashera, protože jsou nějaké nové drivery u nově koupených xboxu, u kterých bych to nazvládl?

3)Ještě jsi mi nenapsal jestli je u arcade v baleni kabel na monitor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.) Pokud budeš kupovat novej Jasper v balení Arcade, tak 512 MB ... starší revize měly v balení MU.

2.) Nevim jak jsi na tom se zručností okolo PC, mrkni na návody třeba na http://www.se7ensins.com/ a řekni si jestli si na to věříš nebo ne, nejspíš budeš mít liteon mechaniku, pokud budeš kupovat nový X360. Pokud se ti to nepovede, tak v lepším případě budeš moct na X360 přehrávat jen filmy (nepovede se ti práce s DVD key), v horším případě odděláš uplně mechaniku. Doporučuju http://hrejte.cz/, prodávají už flashnutý X360, jsou označený znamínkem "+".

3.) Psal :), navíc to máš i v topicu pro začátečníky. Budeš mít kompozitní kabel se třema cinchema - http://www.xboxweb.cz/uploads/posts//1259952097_xbox-compozit-kabel.jpg. Pochybuju, že má monitor takový vztup, proto jsem se taky ptal na to jaký máš vztup na monitoru, abych ti nějaký kabel doporučil :).

//

... u Acrade je kabel se třema cinchema' date=' to si potom pohlídáš ... jakej máš vstup na monitoru?[/quote']
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No právě, že na ten xbox bych kupoval nový monitor - větší, protože mám 17-ti palcový a nevím jestli by to stačilo, a u monitorů je klasický vstup.

Jinak ten obchod hrejte.cz má kamenný obchod? A to mi dají záruku na jejich flashnutý xbox?

V předchozím příspěvku jsi mi chtěl říct, že kdybych si svojí vinou poškodil při flashování xbox, že by to nešlo uhrát na reklamaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten obraz se dá vždycky vyřešit, tam problém nemůže nastat, pokud bude mít VGA, tak si pořídíš AV VGA HD kabel a zvuk povedeš rovnou do repráků. Jestli má hrejte kamenný obchod nevim, to se jich budeš muset zeptat, sídlí v Ostravě, tušim. Záruku ti na flashnutý X360 poskytnou. Jestli se ti nepovede flash, tak na reklamaci můžeš zapomenout :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Měl jsem komponentní kabel ( Komponent(Y/Pb/Pr, L/R - pět cinch ) a když jsem si koupil HDMI , tak rozdíl byl k poznání na ostrosti obrazu ( na LCD TV 32 " )

tak ja to casem zkusim, pujcim si ho nekde...ja totiz potrebuju takovej kit s hdmi a 2cinch na zvuk, maj to origo asi za 300Kc a to se mi nechce davat, musim mit totiz audio prez kino co nema jeste hdmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cau. sorry ze zase pisu ale nwm si rady. jak mam mechaniku tak pouze na te strane se mne vytvari staticka elektrina nebo co. nekdy kdyz tam sahnu tak potom mne brni prsty. je to normalni? nebo co mam s tim delat? prosim odpovezte.:cry: MOC DIKY! A JESTE JEDNOU SE OMLOUVAM ZE SE PTAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
.ja totiz potrebuju takovej kit s hdmi a 2cinch na zvuk, maj to origo asi za 300Kc a to se mi nechce davat, musim mit totiz audio prez kino co nema jeste hdmi.

Ten zvuk, popri HDMI kabla, si mozes vyviest aj AV kablom - ma audio cinche (cerveny, biely). Staci ho na tom xbox konektore rozlusknut, aby vosiel popri HDMI kabla. Alebo iny kabel si mal ku konzole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cau. sorry ze zase pisu ale nwm si rady. jak mam mechaniku tak pouze na te strane se mne vytvari staticka elektrina nebo co. nekdy kdyz tam sahnu tak potom mne brni prsty. je to normalni? nebo co mam s tim delat? prosim odpovezte.:cry: MOC DIKY! A JESTE JEDNOU SE OMLOUVAM ZE SE PTAM

Nebolo by lepsie ist s tym do predajne, alebo rovno zavolat, napisat do MS? http://www.xbox.com/cs-CZ/support/contact/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu