Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

1. Přehrává xbox 360 DVD filmy?

2. Musím při nákupu řešit ještě typ DVD-ROMky?

3. Musím řešit revize než stáhnu hru?

4. Musím nějak řešit hry stažené např. z warfora nebo je jen vypálím a hraju?

5. Musím hry instalovat na HDD xboxu (flash), nebo lze hrát z DVD-RW?

6. Lze nahrávat filmy, které běží v televizi na HDD xboxu?

7. Půjde Kinect připojit i ke starším xboxům, nebo musím vlastnit ten nový se speciálním konektorem?

8. Pokud chci hrát jen offline, bude mě to nějak omezovat v pouhém hraní her? jsou nutné aktualizace dashboardu pro hraní her?

děkuji za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na jakém rozlišení hraješ?Protože xbox nepodporuje 1600x900..

3.) Záleží na rozlišením a na tom' date=' jestli hodláš hrát nějak častějc splitscreen třeba s kámošem. Sam mam ted 20" [url']http://www.alza.cz/asus-vh203d-d137010.htm[/url], pro singl bohatě stačí, split se taky dal, ale už to nebylo ono :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když si koupím nový xbox lze u nich opět znovu nahrát zpět oficiální firmware?

Aky novy? Myslis X360S, co teraz zacal predaj? Az to hackeri hacknu (ak vobec), tak az potom sa tu na to spytaj.

To redbin:

1.ano

2.daju sa vsetky flashnut, samozrejme okrem X360S

3.revizia nema nic spolocne s hrami

4.hry stiahnes hocikde, na europske konzoly PAL, resp. NTSC/RF (Region Free)

5.nemusis instalovat, ale doporucujem...hrat mozes aj z mechaniky

6.nie

7.vraj pojde...bude napajany externe

8.v offline hras kampane, resp. na splitscreen s kamosmi, resp. cez System link...aktualizacia dashboardu je jednoducha zalezitost, nevychadzaju nove kazdy mesiac :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, může mi někdo prosím odpovědět ještě na tyto stupidní otázky?

1. Mám flash xbox LT 1.1, dočetl jsem se, že tím pádem jsem za vodou :) Znamená to, že se můžu s xboxem připojit na xlive a stáhnout aktualizaci dashboardu, kodeky na divx apod. a nemusím se bát banu? jinak hrát budu offline.

2. Znamená to, že nemusím řešit wave hry? Jenom stáhnu PAL, Free region hru, vypálím a hraju? Nebo kdy musím používat dvd s active iso?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jednoznačné to není. LT zatím neprošel žádnou ban wave, takže jeho bezpečnost je zatím nepotvrzená. Odstranily se v něm všechny věci, podle kterých MS poznal flash v minulé vlně (tedy aspoň teoreticky), ale nikdo neříká, že nemůže přijít na něco nového. Minimálně bych počkal na další BW, a podle, jak dopadne, se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj,

jsem v téhle branži úplně nový xbox mám od včera tu nejnovější verzi "Slim" a chci se zeptat když si hru nainstaluju na HDD a vindam DVD z konzole a chci ji spustit tak mi to napise Please insert disk tak nevím co dělám špatně nebo co mám dělat

"delas to spatne" tym, ze si vybral DVD z mechaniky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, může mi někdo prosím poradit jak vypnout vibrace u druhého ovladače? Na ovladači co je na "channelu 1" vypnu vibrace klasicky pres Preferences / vibration, ale ovladač připojený na channel 2 má tuto volbu neaktivní. Co s tím? Zkoušel jsem ovladače připojit i naopak, ale ten na druhém kanálu má položku vibration v nastavení stále neaktivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim jak už jsem dříve psal koupil jsem si "Slimko" a chtěl bych si k němu dokoupit 5.1 repráky a propojit přímo přes kabel vedený z konzole pres cinch (popřípadě mám k dispozici redukce z cinch na 3,5 mm jack) bude to vůbec fungovat ten zvuk ? plánuju pořídit nějaké levnější asi tyhle http://www.alza.cz/genius-speaker-sw-n5-1-subwoofer-12w-5x2-6w-satelity-d109600.htm

díky za rady a odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim jak už jsem dříve psal koupil jsem si "Slimko" a chtěl bych si k němu dokoupit 5.1 repráky a propojit přímo přes kabel vedený z konzole pres cinch (popřípadě mám k dispozici redukce z cinch na 3,5 mm jack) bude to vůbec fungovat ten zvuk ? plánuju pořídit nějaké levnější asi tyhle http://www.alza.cz/genius-speaker-sw-n5-1-subwoofer-12w-5x2-6w-satelity-d109600.htm

díky za rady a odpovědi

Ked uz 5.1 k X360S, tak jedine s optickym vstupom. Uz je opticky vystup v novom xku samozrejmost, tak si zvuk 5.1 neskaz iba rozkodovanym stereom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu