Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Další otázky které mě napadly:

1) Má xbox usb konektor, kde bych mohl vrazit flashku s filmem?

2) Přehraje xbox dvd film a avičko s titulkami?

3) Jakou velikost mají hry průměrně a kolik zaberou když je nainstaluji na hdd?

4) Jak je to ze zvukem je tam nějaký konektor na bedničky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Radši píšu sem abych nezakládal zbytečný topicy :D Když mám hru rozdělenou na 2 dvd jako třeba Star wars the force unleashed The ultimate sith edition tak to vypálím a to jako na tom prvním je samotná hra a no tom druhým DLC nebo někde v půlce hry mi to napíše insert disc 2 nebo jak? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
DLC můžeš koupit i když máš flash' date=' originálku nemusíš mít. Ale doufám, že ti je jasný riziko banu.[/quote']

A jak je to s tím posledním iXtreamem LT? Je tam nižší riziko banu?

Kurde, to je nefér, já bych si i ty originálky klidně koupila kvůli DLCčkám, ale to asi nijak banu nezabrání co :/

A ty koupený dlcčka mi normálně poběží ne :)

Btw Je nějaký jiný způsob, jak si zahrát dlcčka mimo JTAGu a neflashování konzole?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nikdo přesně neví, jaké přsně riziko je s LT. Zatím totiž nebyla žádná vlna, která by ověřila uspěšnost chránění. Teprve až proběhne, bude se moci mluvit o tom, jak je LT bezpečný.

Nicméně, pokud se jen připojíš a stahneš si DLC, pak se zase odpojíš a na Live zapomeneš, mělo by se ti to povést bez problémů. Nikdo ti ale nepoví, zda už nejsi flagnutá (tedy v DB) jako jeden z čekatelů na ban.

Jiný způsob, kromě JTAGu a kupování přes Live není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To příjde ;) Vycházejme z toho, že vždy je po vydání nového fw nějaký ten pátek ticho a MS si další banovací vlnu pěkně naplánují, i když budou mít flashnuté konzole detekované, to je vždy nárazovka ;)

Tipujme, že "dvacetimetrovky" k nám konzolákům dorazí tak někdy nečekaně na podzim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu