Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
1) Když budu mít xbox s nižším fw tak se ten fw dá zvýšit a nebo se jen opatchovávají hry?

2) Ovladač je na baterky (na jaké) nebo na kabel (na obrázcích jsem viděl bez kabelu)?

3) Jak zjístím, že xbox je flashlý?

1.) Můžeš ho aktualizovat

2.) Bud baterky - dvě klasický tužkovky a nebo jsou různý kity na dobíjení .. podívej se po obchodech

3.) Bud připojíš mechaniku přes sata k pc a mrkneš se nebo zkusíš nějakou pálenku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bavíme se snad o firmwaru mechaniky :-), takže rozebrat X360, připojit přes SATA k PC a přehrát firmware. Dashboard nemá s firmwarem mechaniky nic společnýho.

Třeba tady o tom má zmínku http://console-forum.net/tema/39829-flash-servis-a-prodej-xboxu-liteon-vsechny-verze-74-83-93-zaruka-na-provedenou-praci?highlight=hrejte -

Konzole s Flash upravou jsou označene znamenkem + (Xbox 360 Arcade +)
Pokud si to chceš ověřit, napiš jim PM.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ptal jsi se na zvýšení FW flashe , tak ti neodpověděl na aktualizaci dashe , ale FW .

To , že u hrejte znaménko + znamená flashlé xboxy víme a dostal jsi odpověď na svou otázku , tak se tak blbě neptej jak to ví !

Omlouvám se , byli jste rychlejší .

To se nemůžu zeptat jak ví, že znaménko + je flashly? (A neptal jsem se jestli to víte.)

Když jsem si pročítal tutorial, tak jsem si myslel, že se zvýšením dashboardu zvýší fw. Proto jsem se taky ptal, když o tom vím kulový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ked pisal, ze flashle su oznacene + a ty sa este pytas ako to vie, tak...

Ty jsi to nepochopil.:roll: Chtěl jsem vědět, odkud tu informaci má, jestli si ji nevycucal s prstu, protože ať tam na mě nečučí, když tam zajdu do toho obchodu a budu chtít flashlý xbox. Ještě jednou pro všechny do to nepochopili. Kenny mi napsal, že xboxy se znaménkem + jsou flashly, já jsem se ho pak zeptal odkud to ví a on hodil stránku, kde je to napsané. Tak mi řekni co to píšeš za nesmysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj mám problém...hraju na xku třeba fifu dám si pauzu chci se podívat na pc přepnu si na DVI(PC) žádný problém ale jakmile přepnu nazpátek na HDMI(xko) tak se mi xbox vypne a zapne do dashboardu nevíte co s tím předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj mám problém...hraju na xku třeba fifu dám si pauzu chci se podívat na pc přepnu si na DVI(PC) žádný problém ale jakmile přepnu nazpátek na HDMI(xko) tak se mi xbox vypne a zapne do dashboardu nevíte co s tím předem díky za odpověď

neprepinaj, ked este hras...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hledám v tutorialech abych se tu pořád neptal, ale nenašel jsem na svoji otázku odpověď.

1)Jak je to se zvukem. Když si koupím monitor (ne televizi, která by mi přehrála ten zvuk), jak a kde zapojím bedny?

2)Ještě jedna otázka je jedno jaky xbox s mechanikou si koupím a nebo je některá lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.) Záleží přes co budeš X360 propojovat. Počítám, že přes VGA, takže koupíš redukci + spojku a zvuk povedeš rovnou do repráků.

http://console-forum.net/showthread.php?t=82992 http://www.alza.cz/redukce-audio-3-5mm-d65966.htm http://www.alza.cz/spojka-audio-3-5mm-d97775.htm

2.) Teď můžeš narazit pokud budeš kupovat nový X360 jen na liton mechaniky. Některý jsou hlučnější, ale žádný velký rozdíly v nich nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu