Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Jaký máš NXE? Aktualizuj přes flashku ... http://console-forum.net/showthread.php?t=90168

Promiň ale nevím co je to NXE. Jinak díval jsem se na ten update dashboardu a tam píšou, že se jim nezobrazuje avatar.

A nemůže to být tím, že jsem vypálil špatně hru na DVD? To bych ale zase (kdyby byla hra špatně vypálená) nenainstaloval na hdd že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtěl bych se zeptat jak mužu zazálohovat save hry. jako že ho prekopcim treba na flesku a s flesky do kompa nebo proste neaké jiný způsob za vaše rady předem děkuji

Co nevies pracovat v dashboarde? Zajdi do memory, vyber zdroj kde mas ulozene save, vyberes a das copy kam to chces. Flashka musi byt nakonfigurovana v konzole, to hadam vies.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co nevies pracovat v dashboarde? Zajdi do memory, vyber zdroj kde mas ulozene save, vyberes a das copy kam to chces. Flashka musi byt nakonfigurovana v konzole, to hadam vies.

jo to jo vsechni sejvy mam na HDD ale v jaky složce sou sejvy tam neni žadná složka s nazvem ´´save game´´ nebo tak neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

MS iX LT možná může už detekovat a pokud to teď nedokáže, tak v budoucnu určitě. Taky záleží na tom jestli budeš hrát před vydáním, jestli budeš hrát hry, který mají v pořádku stealth, splitvid atd. Ale jak my to máme na 100% vědět? Si myslíš, že MS začne jen tak vykřikovat: "Tak piráti máte po ptákách, už víme jak na ten váš Lite touch firmware, těště se na bany!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám Lt mechaniku iX 1.1 a dash 9199, můžu dostat ban, když budu hrát online?

Momentálně ne ,ale iX LT 1.1 neprošel žádnou banovací vlnou takže do budoucna ti to nikdo neřekne s jistotou ,ale momentálně je to v cajku . Hlavní je dodržovat základní pravidla .

//: Kenny :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
MS iX LT možná může už detekovat a pokud to teď nedokáže' date=' tak v budoucnu určitě. Taky záleží na tom jestli budeš hrát před vydáním, jestli budeš hrát hry, který mají v pořádku stealth, splitvid atd. Ale jak my to máme na 100% vědět? Si myslíš, že MS začne jen tak vykřikovat: "Tak piráti máte po ptákách, už víme jak na ten váš Lite touch firmware, těště se na bany![/quote']

Já jsem se ptal proto, že jsem tu četl, že bych neměl dostat ban, ale jak říkáš kdo to má vědět. Mohl by jsi mi tu hodit topic (jestli nějaký existuje) co musím vše udělat, abych měl co největší šanci nedostat ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu