Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahojte prosim vas potrebuju help mam flashlou hitachi a chcu hrat po livu tak jsem si sehnal Benq VAD6038 a chcu ji flashnout ale nevim jak z te hitachi vytahnout ten klic a dat ji do ten benq prosim o nejaky navod tady na forku jsem nic nenasel tak vas prosim a muzete sem hodit vsechno aji jak flashnout tu Benq :) diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak nejdriv my vlastne napises ze tam je 1.5 1.6 flash a vlastne VUbec to ten flash neni ? jezis chcu proste Iextreme Lt 1.2 at muzu hrat po livu abych mel vetsi sanci ze nedostanu ban Nechapes vubec moji otazku ! Pochopil jsem to tak ze proste uz je davno LT 1.6 ? ale to neni nejnovejsi ? proste si chcu zapnout live bez mensich stesu nez kdyz bych mel starsi CFW :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OMG jak jsem to mel jako vedet ze 1.6 je LT 1.2 . Pokud DOBRE CHAPU !

A jeste jak mam vzit ten key z puvodni mechaniky a dat ho do te nove ?

1.6 je 1.6 a LT je LT...tu su zatial posledne fw. mechanik

Hitachi - iXtreme v1.51

Samsung - iXtreme LT v1.0

Benq - iXtreme LT v1.2

Liteon - iXtreme LT v1.1

Takze LT1.2 je pre Benq mech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mno konecne nekdo to pochopil potrebuju navod jak to sprovnoznit na benq mechanice ten Iextreme LT 1.2 a prehodit klice s hitachi Do te BENQ !

Na to sluzia nejake zahranicne weby, kde sa tomu priucis (team-xecuter). A ked na to nemas cas, tak si to daj flashnut tomu, kto to uz robil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu