Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
takže tento topic je pro všechny, kteří mají stále dokola hloupé otázky na věci, které se xkrát odpovědělo, ať pořád nezakládáte zbytečný topicy, takže se ptejte ...hlavně pokud si myslíte, že tomu hrozně rozumíte a je vám 15

Zdravim, potřeboval bych radu ohledně vypalování her. Vypaluji pořád stejným postupem, ale z 11 DVDček se mi správně vypálily jenom 4. O těch ostatních si XBOX myslí, že se jedná o film. Zobrazí bílou obrazovku s logem XBOxu a nabídku pro přehrávání filmu. K vypalování jsem už zkusil IsoDVD, ImgBurm nebo Cookies XBOX Game Burner (DVD+R DL, 2,4x) a před vypálením kontroluji ISO a DVD soubory přes abgx360 GUI. Nevíte, čím by to mohlo být? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Trezzor: Dakujem za doveru :-)

Tu http://www.flashxbox.sk/flashxboxslim.html najdete jednoduchy (mometalne aktualny) "postup" flashnutia Xbox360 S v revizii Valhalla....resp. to nie je postup, ale je to mini navod ako pochopit suvislosti s flashom Xbox S.

Podstata:

1. meni sa mechanika (ako za cias 74850C LO mechanik a neexistujuceho iXtreme 1.5 [pred 24.12.2008])

2. mechanika sa musi upravit (orezat - umela hmota + plechy) aby pasla do case

3. predny kryt z mechaniky sa lepi na mechaniku

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte...pred nedávnom som kúpil s 250gb a potrebujem pomôcť s nastavením.

Nastavil som si auto sign aby sa mi pri spustení konzoly automaticky pripojil môj profil, ale nedeje sa tak. Vždy sa musím prihlásiť. A pri mojom profile som si potom vypol auto prihlasovanie do xlive a messengera a to mi zase robí naopak, že keď prihlásim do dashboardu môj profil hneď ma pripojí na live...

A ešte niečo...všetky hry som naištaloval na hdd aby mi nevrnčala mechanika ale vrnčí ventilátok. Taký pravidelný ako keby v niečo do neho narážalo...Kamoš má tiež slimko a je tichučké oproti môjmu..

Ešte by ma zaujímalo ako je to s dashboardom ako sa aktualizuje.

Ďakujem

EDIT: ešte som jednu otázku položil sem neviem či tu vyznačuje nové príspevky v topicu : viewtopic.php?f=10&t=10799&p=100035#p100035

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jak je to ted s tim flashem SLIMu? na netu o tom zatim neni ani zminka, zatim jen info, ze bude brzy.. Pritom uz to tady mistni mistri nabizej, to je nejaka beta? Mam z toho strach, precijen dostat ban hnedle na zacatku predvanocni seozny se mi nechce

Tu je jeden z tych, co "ked sa boji, aj tak ide do lesa" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jak je to ted s tim flashem SLIMu? na netu o tom zatim neni ani zminka, zatim jen info, ze bude brzy.. Pritom uz to tady mistni mistri nabizej, to je nejaka beta? Mam z toho strach, precijen dostat ban hnedle na zacatku predvanocni seozny se mi nechce

Ako to je s flashom na Xbox S popisujem par prispevkov nadtebou (citat vies, nie?) [ http://console-forum.net/tema/42332-projekt-podej-ruku-blbovi?p=960372&viewfull=1#post960372 ]

Ban?

-> pred vianocami (resp. pri najblizsej vlne banov) dostane kazdy pouzivatel "flashnuteho" xka, ak nedodrzal zakladne pravidla (mat najnovsi FW v mechanike, neupdatovat DashBoard na flashnutom Xku, nehrat hry pred release date, hrat na 100% overene kopie hier) a taktiez je velka sanca, ze sa mu nevyhnu pouzivatelia s FW LT a jeho firmguard (zatial nikto nikde nepovedal, co ten "firmguard" vobec je), najskor je to len "reklamna znamka".

Kto je najviac v bezpeci ? Ten, ktory (zoradene podla vahy dolezitosti):

-> hral na 100% overene kopie hier

-> nehral hry pred release date

-> ma aplikovany update kernelu pred flashovanim

-> a ine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co má být? Uživatel se zeptal, protože hru někde viděl. Ty jsi odpověděl, že se jedná o vtip. To nejedná, hra funguje. Prostě jsi zase psal, aniž sis ověřil, jak je to doopravdy. Nesnaž se to zamaskovat.

Jtagovane hry nesledujem. Ak ma Jtag, tak tvoja informacia nebola zbytocna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, mám jen takovou hloupou otázku :) Chtlě bych se zeptat zda může být problém, když hra se zasekne v prběhu hry (pořád na stejným místě) díky špatnému patchru pro wave...nebo je-li to špatným iso souborem, jelikož jsem hru zkoušel vypálit dvakrát a pořád to stejné... :) díky za Váš čas.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jaký je rozdíl mezi SSV1 a SSV2 a k čemu to vlastně je? díky

http://www.xboxhacker.net/index.php?topic=13854.0

Zdravim, mám jen takovou hloupou otázku :) Chtlě bych se zeptat zda může být problém, když hra se zasekne v prběhu hry (pořád na stejným místě) díky špatnému patchru pro wave...nebo je-li to špatným iso souborem, jelikož jsem hru zkoušel vypálit dvakrát a pořád to stejné... :) díky za Váš čas.. :)

Zkus vyčistit cache, další možnosti jsou, že je poškozený ISO nebo špatně vypálený/nekvalitní/poškrábaný DVD. Na špatnej patch bych to neviděl, hra by se vůbec nespustila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu