Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, měl bych pár dotazů. Koupil jsem xbox s flashem a banem, bez hdd jen paměťovou kartou. Má smysl přikupovat nový hdd nebo mi na něj stejně hry instalovat nepůjdou když má konzole ban? Jde mi o to, že nevím jestli ban na konzoli ovlivní funkci nového hdd. Druhá otázka je o vypalování. Stáhnul jsem hru, opatchoval jí na wave 2(pro jistotu - nevím jakou verzi flashe mám), projel abgx(všechno zelené=)) a vypálil pomocí imgBurn. Xbox dvd vždy načte, 1 ze 3 pokusů spustí hru, první mise naběhne, ale při načítání druhé se sekne a stále jen načítá a načítá. Moje domněnka je, že se jedná o špatné dvd (EMTEC DL-), verbatim zkusím snad zítra, podle času. Nebo vás napadá něco jiného? Díky za váš čas a za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Druhá otázka je o vypalování. Stáhnul jsem hru, opatchoval jí na wave 2(pro jistotu - nevím jakou verzi flashe mám), projel abgx(všechno zelené=)) a vypálil pomocí imgBurn. Xbox dvd vždy načte, 1 ze 3 pokusů spustí hru, první mise naběhne, ale při načítání druhé se sekne a stále jen načítá a načítá. Moje domněnka je, že se jedná o špatné dvd (EMTEC DL-), verbatim zkusím snad zítra, podle času. Nebo vás napadá něco jiného? Díky za váš čas a za odpověď.

možná je poškozený ta hra co jsi stáhl..(soubory té hry) skus to stahnout z novu od jineho uploadera.... pokud to bude delat stale tak je to typem DVDčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli máš nainstalovaný dashboard 9199 , tak ti instalovat hry na HDD půjdou ( i na flešku a externí HDD ) . Ban se vztahuje jen na konzoli - ne na HDD . Takže je lepší si HDD koupit . To co popisuješ je levným DVD EMTEC . Zkus VERBATIM a mělo by to jít . Pokud to ani potom nepůjde , tak si budeš muset koupit novou vypalovačku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhni update dashboardu odtud http://www.xbox.com/cs-CZ/support/xbox360/system-update.htm

Zahaj stahování složky aktualizace kliknutím na to sem. Ulož soubor jako „$SystemUpdate_Fall09_9199

.zip“ do libovolného umístění v počítači.

Pomocí WinRaru to rozbal a dej soubor„SystemUpdate_Fall09_9199 “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoj, prosim vas nevite nekdo jak otevrit mechaniku jinak nez takto: mam RROD, nejde mi otevrit mechanika tlacitkem,sundal jsem faceplant, je tam v plastu dirka do ktery mam strcit sponku ,jenze problem je v tom ze v plastu mam dirku ale pak v kovu ne, proste je to slepa dira, potrebuji vyndat dvd a necham reklamovat xbox

edit: hotovo, je tam pak dalsi dirka uplne nekde jinde a tou to slo,youtube 4eva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Panuje trochu zmatek ohledně nového dash updatu, wave 7 atd, tak bych si to chtěl ujasnit. Od dneška by teda mělo xko po připojení na live chtít update na nový dashboard s tím, že ho už obsahují i nové hry jako CoD a další budou následovat. Co tohle znamená pro člověka, která má starší FW jako třeba 1.51 , 1.6 nebo 1.61? Pokud nechám aby se xbox updatoval na ten nový dash, dostanu hned ban? Nepojedou mi nové hry? Nebo všechny hry? Nebo co to konkrétně způsobí?

A pokud dash neupdatuju, pojedou mi klasicky nové hry přes active iso disk jako dříve? I nové CoD apod?

Protože co nevidět vyjde patch na F1 2010, potřeboval bych se připojit na live a tak právě nevím co teď, protože je kolem toho všeho trochu zmatek. díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Protože co nevidět vyjde patch na F1 2010, potřeboval bych se připojit na live a tak právě nevím co teď, protože je kolem toho všeho trochu zmatek. díky za odpovědi

neviem o com tu pises!

Aky patch ma vyjst na F1 2010? OMG...

Mam fw. 1.4 a hry patchujem na wave2! Na LT sa hry nepatchuju, on nerozoznava wave v hrach.

Ako si doteraz patchoval na urcite wave, alebo nepatchoval, tak aj nadalej to tak rob a nemajte uz zmatocne otazky...pre pana jana.

Kvoli dashboardu sa nemusis vobec pripajat na Live, dash 9199 sa da stiahnut aj do PC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neviem o com tu pises!

Aky patch ma vyjst na F1 2010? OMG...

Mam fw. 1.4 a hry patchujem na wave2! Na LT sa hry nepatchuju, on nerozoznava wave v hrach.

Ako si doteraz patchoval na urcite wave, alebo nepatchoval, tak aj nadalej to tak rob a nemajte uz zmatocne otazky...pre pana jana.

Kvoli dashboardu sa nemusis vobec pripajat na Live, dash 9199 sa da stiahnut aj do PC!

Řekl bych, že myslí patch hry nebo-li update hry např. u NHL 11 vyjdou nový rostery atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neviem o com tu pises!

Aky patch ma vyjst na F1 2010? OMG...

Mam fw. 1.4 a hry patchujem na wave2! Na LT sa hry nepatchuju, on nerozoznava wave v hrach.

Ako si doteraz patchoval na urcite wave, alebo nepatchoval, tak aj nadalej to tak rob a nemajte uz zmatocne otazky...pre pana jana.

Kvoli dashboardu sa nemusis vobec pripajat na Live, dash 9199 sa da stiahnut aj do PC!

Když si můj příspěvek nepochopil, tak se zdrž blbých útočných komentářů, nebo si to příště přečti desetkrát, aby si pochopil o čem je řeč a až potom něco piš. Mluvil jsem o nově vydaném opravném patchi od Codemasters pro hru F1 2010.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když si můj příspěvek nepochopil, tak se zdrž blbých útočných komentářů, nebo si to příště přečti desetkrát, aby si pochopil o čem je řeč a až potom něco piš. Mluvil jsem o nově vydaném opravném patchi od Codemasters pro hru F1 2010.

Ja take patchy nepouzivam, tak nenarazaj na mna. Na Xlive sa nepripajam.

Ak to chces mat vsetko v pohode, tak hraj na neflashnutej konzole s originalkami a budes mat volny XLive bez strachu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu