Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

měl bych otázku jak to vypadá s flashnutím xbox 360 S asi to tu už taky někdy zaznělo tak jsem ve správnym topicu aspoň.

Díky

(mám ho doma už přes měsíc a rád bych si na něm něco zahrál jiný než HALO: Reach)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám dotaz. Mám už možná tak 2 roky starý flash na snad už 4 roky starém xku. Nové hry normálně vypálím tak jak jsou a vždy před hraním vkládám Active disk. No a zajímalo by mě, jestli mi tímto způsobem půjdou i nové hry s wave 7 - nebo prostě ty nové ochrany jak tam mají být. A i s tím, že bych si udělal i update dashboardu. Mám ban, takže tohle mi je jedno. Jde mi hlavně o to, že bych si rád koupil Kinect a k tomu hrál vypalované hry na Kinect a nemusel bych dělat žádný nový flash. Je to možné? :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám LiteOn a LT flash, a zatial predposledný dash a konzola je offline. Niesom začiatočník ale prekvapilo ma že hry na KINECT (aj keď ho nemám)mi po vložení do mechaniky vypisujú Play DVD....

Po ošalení cez BOOT DVD naskočí okno v dashi už s obrázkom hry....

Nieje to problém, ale máte páni vysvetlenie ? Myslel som že LT s wave nemá problém......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám LiteOn a LT flash, a zatial predposledný dash a konzola je offline. Niesom začiatočník ale prekvapilo ma že hry na KINECT (aj keď ho nemám)mi po vložení do mechaniky vypisujú Play DVD....

Po ošalení cez BOOT DVD naskočí okno v dashi už s obrázkom hry....

Nieje to problém, ale máte páni vysvetlenie ? Myslel som že LT s wave nemá problém......

no vzhledem že sou to hry pro kinect tak je asi nutny ten kinect ne ?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, prosim o radu. Pred vypalovanim her pouzivam abgx360, avsak jedine co vim, ze nesmi nic svitit cervene. Muzete mi popsat, na co se tam mam koukat? co muze svitit zlute, pripadne kdy povolit "zapisovani" do isa. apod?

Dekuji!

http://i52.tinypic.com/5ujp93.png (scren sem nahodou našel v jednom topicu jenom pro ukazku :D) např. toto je pouze ten problem že většina lidi nema nejnovější verzi abgx tudiž program nepozna že je to novy wawe 5,6 atd tudiž je v še v pořadku akurat bych s tim asi nelez na live (muj nazor mam ban takže tady nemužu sloužit :D ) ale hra funguje uplně bez problemu, tedy pokud je toto žlutě je vše ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chci si koupit XBOX 360 Slim 250GB Black Piano(http://interlink.tsbohemia.cz/microsoft-xbox-360-slim-250gb-black-piano_d106029.html) a chci se zeptat: Jestli je to dobrá verze oproti ostatním verzím Xboxu a to hlavní jestli jde Flashnout??? díky moc Kdyžtak sorry za blbé otázky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co ma Slim/neSlim spolecnyho s BANovanim/flashovanim? Hadam, ze mu jde o HDD a hlavne design krabice, ze.. (navic bych si taky radsi flashnul novy stroj, nez riskovat s bazarovym suntem, ze se mi hned posere, a ja budu mit bez zaruky smulu..)

Ja myslim ze flashnout jde, ale vim o tom celkem prd - naopak mam sam dve blby otazky, tak kdyby byl nekdo tak laskav.. :

1) Koupim nekde gamepad, ktery krom xboxu vyuziju treba pres USB i na PC?

2) Existuje nejaka finta na nacpani multimedii na disk? Hrat to externich, nebo dvd disku je dost otrava..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Koupim nekde gamepad, ktery krom xboxu vyuziju treba pres USB i na PC?

2) Existuje nejaka finta na nacpani multimedii na disk? Hrat to externich, nebo dvd disku je dost otrava..

1. http://live.xbox.com/en-GB/SiteSearch/Search?q=gamepad%20on%20PC

2. potrebujes HDD v konzole nacpat filmami atd.? neviem sa z tej otazky vysomarit - hrat to externich, nebo dvd disku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. http://live.xbox.com/en-GB/SiteSearch/Search?q=gamepad%20on%20PC

2. potrebujes HDD v konzole nacpat filmami atd.? neviem sa z tej otazky vysomarit - hrat to externich, nebo dvd disku...

1. To je nejakej prisernej strojovej preklad. Jen jsem nakouknul, ale popisujou to jen jako zalezitost softwareu PC - ze se ma pouzit "instalacni CD"... Nevim teda - snad to nekde zitra vyctu - spis teda jinde nez v ty prasecine.. Ale dik

2. Jo - chtel jsem nacpat hudbu a filmy na disk Xboxu. To teda fakt nejde? To se ani nechce verit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi je to blbost, ale za zeptání nic nedám. Dá se nějak hrát stejná hra na xboxu a na pc po síti proti sobě bez xbl? Jde mi o F1 2010. Mám koupenou origoš na pc a pokud bych sehnal verzi i pro xbox, šly by obě platformy nějak propojit a hrát proti sobě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi je to blbost, ale za zeptání nic nedám. Dá se nějak hrát stejná hra na xboxu a na pc po síti proti sobě bez xbl? Jde mi o F1 2010. Mám koupenou origoš na pc a pokud bych sehnal verzi i pro xbox, šly by obě platformy nějak propojit a hrát proti sobě?

Určitě ne ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu