Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

A MAM TAKOVOU OTAZKU jaky je rozdil mezi 1080i,1080p a rozlisenim 1360x720???

1080 je počet horizontálních řádků v rozlišení 1920x1080

"p" znamená progressive scan

"i" znamená interlaced

jedná se o způsob vykreslení, vesměs to ale okem ani nepoznáš.

Rozlišení 1360x720 je prostě rozlišení. 720p je při rozlišení 1280x720

Jinak "rozlišení" je počet pixelů, které můžeš vidět na obrazovce. 1360x720 = 979200 pixelů

chtel jsemse zeptat jestli mi jsou G body k necemu?

ehm... V Xboxu? K ničemu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rozebrat HDD a pripojit ho pres SATA a naformatovat:)

A MAM TAKOVOU OTAZKU jaky je rozdil mezi 1080i,1080p a rozlisenim 1360x720???

Aj ked si tu uz odpoved dostal, ale neda mi ti nepripomenut, ze na nete pomocou google odpoved na vsetko najdes :D

Napr. http://tech.ebu.ch/docs/tech/tech3299.pdf

http://en.wikipedia.org/wiki/1080i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem tak trochu debil tak jsem se přišel do týhle sekce poptat na nějký otázky :)

1.Budu mít flashlý X-box arcade LT 1.1, na to hry patchovat nemusím?stačí stáhnout vypálit, vložit do mechaniky pokud bude potřeba udělat update dashboardu(nepo*ere se mi kvůli tomu updatu firmware?půjdou mi tam pořád pálenky?)

2.Jak je to s X-box a HDD?Mě se verze X-boxu s HDD zdá hodně drahá tak budu kupovat verzi bez HDD.Vyšlo by mě to levněji kdybych si časem dokoupil externí HDD

Otázkou ale je, jestli se to vůbec jde.Jestli jde zapojit něják externí hdd do X-boxu na který by mi X-box ukládal savy, ukládal bych si tam nějáké hry a třeba se mi tam ukládaly nějáké ty data při hraní GTA 4.Jde to nemo je to totální blbost?

A jestli je to blbost, dá se dokoupit později do x-boxu normal hdd?

3.V jistém obchodě flashují x-boxy, ale zrovna se rozjela nová wawe na kterou má být firmware prý někdy kolem vánoc, kde se o tom dozvím víc?(google neumí hledat :cheesygrin:)

A co myslíte, má cenu si počkat na ten nový firmware?, myslíte že až ten nový firmware bude tak budou v http://hrejte.cz/index.php?akc=det&id=760 flashovat ten nový nebo pořád ten starý?Má s tím obchodem někdo zkušenosti?

Budu na ten x-box mít záruku když už ho tam flashli?

Sorry za dementní otázky, píšu jen tak narychlo, je mi jasné že na některé otázky nemůžete odpovědět protože je nemůžete vědět ale ty na které odpověď znáte mi prosím odpovězte.

Čekám na vaše odpovědi

Váš blbeček :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Nemusíš, ale já je raději patchnu na nižší wave, protože kámoš má starší flash, tak můžu půjčovat. Dashboard to asi nějaký chtít bude, ale pokud tam nebudeš strkat novinky (AC:Brotherhood, NFS:Hot Pursuit), tak se toho nemusíš zatím bát.

2. Jde to, ale maximální velikost toho "PC" HDD je 120gb. (nejsem si úplně jistý jestli to tak je, pohledej na fóru, na savy lze využívat i flashku). Normální xbox HDD si samozřejmě pak můžeš dokoupit.

3. hrejte.cz mi dělali flash. Dávají tam LT1.1, až budou schopni dávat novější, tak se to určitě dozvíš zde: http://console-forum.net/tema/39829-flash-servis-a-prodej-xboxu-liteon-vsechny-verze-74-83-93-zaruka-na-provedenou-praci/page27

Se zárukou nevím přesně jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já se spíš toho X-box HDD bál že bych X-box musel rozmontovat ale zrovna jsem se díval na youtube a tam někdo ukazoval, jak odstranit z X-boxu HDD, měl ho normálně zapojený na tom x-boxu.Proč se to teda jmenuje interní HDD když je zapojený mimo X-box?

Je rozumná cena za 120GB 1 449 Kč?

Kolik asi zabírají instalačky her?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já se spíš toho X-box HDD bál že bych X-box musel rozmontovat ale zrovna jsem se díval na youtube a tam někdo ukazoval, jak odstranit z X-boxu HDD, měl ho normálně zapojený na tom x-boxu.Proč se to teda jmenuje interní HDD když je zapojený mimo X-box?

Nevím kde jsi viděl, že se tomu říká interní, ale jinak se zapojuje normálně na xbox, jen že se tam jakoby "připne". Nic nemusíš rozebírat.

V Alfacompu se koukám a 250GB HDD tam mají za 1500,- , ale nemají ho momentálně na skladě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Do dvou týdnů má vyjít nový LT+ firmware. Já mám momentálně v xboxu poslední LT. Mám revizi jasper, takže tam asi bude liteon mechanika. Jak moc je složité flashnout nový firmware? Jde mi o to, že mám nejbližšího flashera 100 km daleko, dělal mi to před měsícem, tak se mi moc nechce tam hned jezdit znovu. Vím, že mu to můžu poslat poštou, ale já poštu nerad ;-). Tak bych se chtěl pokusit sám. Vyčetl jsem totiž tady na fóru, že pokud je už mechanika jednou flashlá, není problém z ní načíst key a udělat nový flash. Návod jsem ale nenašel. Nejsem sice v IT žádný začátečník, ale samozřejmě budu podle složitosti procedury ještě posuzovat, jestli se do toho pouštět sám nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dik, ale ja je tam fakt nemám, mam tam jen Peggle a Pinball FX. napadlo me ze do bude tam, koukal jsem i na interni pamet a tam taky nic. a jeste jsem cetl z baleni xko slim + kinect je uvnitr i kod na nejaky dalsi levely do kinect adventures a taky nikde nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu