Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zamrzávání her při spuštění


phasE89

Recommended Posts

Zdravím,

to si takhle hraju GRIDa a po nějaké chvíli hru vypínám, řádně ukončuji a do mechaniky dávám Fallout 3... jenže co se neděje, ani ne 1 vteřinu po načtení uložené pozice se obraz i zvuk zamrzne, nefunguje tlačitko na Dashboard a jediným řešením je vysunutí DVD z mechaniky a restart Xboxu. Poté se na televizi neobjeví Dashboard, ale nějaké upozornění o ERROR, přitom svítí jedna červená dioda.

Vypnu tedy Xbox i televizi, počkám 5 minut a už je vše v pořádku, spustím tedy Fallouta a situace se opakuje, opět hra okamžitě po loadingu zamrzává. Zkusil jsem vyčistit DVD, vypnout Xbox i TV na půl hodiny, ale Fallout se nechce rozjet. Dobrá tedy. Zkouším GTA IV. Co se neděje, opět po loadingu hra zamrzává, nefunguje ani na 5 dalších pokusů.

CO S TÍM DO HÁJE JE?? Dokáže mi prosím někdo poradit? Xbox mám téměř nový, doposud s ním nebyly absolutně žádné potíže, všechny hry četl na 100% rychle a v pořádku...

Fakt moc díky za užitečné rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

to si takhle hraju GRIDa a po nějaké chvíli hru vypínám, řádně ukončuji a do mechaniky dávám Fallout 3... jenže co se neděje, ani ne 1 vteřinu po načtení uložené pozice se obraz i zvuk zamrzne, nefunguje tlačitko na Dashboard a jediným řešením je vysunutí DVD z mechaniky a restart Xboxu. Poté se na televizi neobjeví Dashboard, ale nějaké upozornění o ERROR, přitom svítí jedna červená dioda.

Vypnu tedy Xbox i televizi, počkám 5 minut a už je vše v pořádku, spustím tedy Fallouta a situace se opakuje, opět hra okamžitě po loadingu zamrzává. Zkusil jsem vyčistit DVD, vypnout Xbox i TV na půl hodiny, ale Fallout se nechce rozjet. Dobrá tedy. Zkouším GTA IV. Co se neděje, opět po loadingu hra zamrzává, nefunguje ani na 5 dalších pokusů.

CO S TÍM DO HÁJE JE?? Dokáže mi prosím někdo poradit? Xbox mám téměř nový, doposud s ním nebyly absolutně žádné potíže, všechny hry četl na 100% rychle a v pořádku...

Fakt moc díky za užitečné rady...

Nestava se ti nekdy, ze kdyz ti zamrzne obraz, tak zvuk jde porad dal? To by totiz mohlo byt takova predehra k RRoD, jinak jeklamaci nic nezkazis. Napis jaka dioda sviti a jakou error chybu to pise.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestava se ti nekdy, ze kdyz ti zamrzne obraz, tak zvuk jde porad dal? To by totiz mohlo byt takova predehra k RRoD, jinak jeklamaci nic nezkazis. Napis jaka dioda sviti a jakou error chybu to pise.

Nene, nic takového se mi nestalo. Je to fakt zvláštní, u všech her se mi přehraje i intro, ale samotná hra se prostě sekne... jako by se z ničeho nic stalo něco s grafickým čipem mi to přijde...

Když je xko položené na ležato, tak svítila dioda vpravo dole. Ale to bylo jen parkrát při prvních pokusech na Falloutovi 3, po tom delším vypnutí TV a xka mi to už žádnou error nehlásilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, nic takového se mi nestalo. Je to fakt zvláštní, u všech her se mi přehraje i intro, ale samotná hra se prostě sekne... jako by se z ničeho nic stalo něco s grafickým čipem mi to přijde...

Když je xko položené na ležato, tak svítila dioda vpravo dole. Ale to bylo jen parkrát při prvních pokusech na Falloutovi 3, po tom delším vypnutí TV a xka mi to už žádnou error nehlásilo.

Jedna ledka je hardware failure.

Ale musem bych vedet error kod, abych vedel co je to za chybu.

Vis co, zkus to prvne bez disku, jestli ti to bude delat to same.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pěkně v prdeli.

AV kabelem to asi nebude, na HDD mám hru Hexic HD a ta se spustí normálně bez zamrzávání... i když jsou to jenom blbý kostičky. Takže asi ten FW v mechanice, to mám teda radost :(

Ještě teoreticky, kdybych si nahrál hru na harddisk, mohlo by to pak jít?

Jinak ale moc díky za rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem updatoval dashboard, nakopíroval GTA IV na hdd, vše se načetlo tak rychle jak má, samotná hra nezamrzla, tak jsem se zaradoval - a za ani ne 10 vteřin po startu mi to zamrzlo.

Tak mi asi nezbývá než zkusit přeflashovat mechaniku... ne že by se mi do toho zrovna chtělo, po Vánocích jít kupovat ještě nějakej blbej kabel, ale asi s tím už nic nenadělám :-/

EDIT: Fallout 3 zdá se funguje po instalaci na HDD... sice jsem teda zkoušel jenom začátek hry, jak jsem batole, ale chodil jsem po místnosti cca 5 minut a nic se neseklo... potom je zajímavý, proč GTA zamrzne a Fallout ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi presne tohle s mym prvnim xboxem 360 kupovanej v unoru, ale bez cerveny diody, jinak to samy, poslal jsem to do reklamace a az mi to prislo i s popisem chyby, tak tam bylo ze jsem tam mel poskozenou zakladni desku, od ty doby se mi to stavalo jen obcas ale hned xbox 360 fungoval, takze nezbyva ti nic jinyho nez reklamace, ale jeste zkus ten novy firmware. Zacalo to u hry GTA IV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se také xko někdy seká ( ale červená dioda se nikdy nerozsvítila ) a zhoršuje se to.A nejenom při hře,ale někdy dokonce i při najíždění dashboardu.Někdy i vícekrát za sebou a ne ve stejném místě.Potom to přestane a hra jede bez problémů. Také jsem si myslel,že je to mechanikou , ale stává se to i při hraní hry přes hardisk.Mám dojem,že se mi to začalo stávat po tom,co se mne zeptala hra,jestli chci upgrade.Musel jsem ho udělat,protože jinak nešla spustit.Myslím,že to bylo zrovna G.T.A.IV.Zatím jsem s tím nic nedělal,ale také přemýšlím,co s tím.Zajímalo by mne,jestli tedy pomůže přeflashování konzole - třeba na ten nový FW 1.5.Jestli jste někdo kvůli této závadě přeflashoval konzoli a závada se tím odstranila,tak napište.Jak jse už dříve četl ve starších příspěvcích,tak s tím má problém i více lidí a budeme rádi za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeflashování naštěstí nebylo nutné, seeker mi poslal návod ze stránek microsoftu (díky!), který radil hlavně vypojit VŠECHNY kabely (tedy i video a audio kablik z TV, který jsem poprvé nevypojil) a pak znovu zapojit. Jako zázrakem to skutečně pomohlo a vše šlape tak jak má. Sice mi hlava nebere jak je to možné, ale hlavně že už je vše snad v pořádku...

Ještě jednou díky všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

navazuji na svůj minulý thread. Nějakou chvíli mi xko šlapalo normálně, pak jsem ale jednou v dashboardu zmáčknul 5x rychle po sobě tlačítko START a vše zamrzlo. Tak jsem restartoval xko a naskočila chyba E79. Po dalším restartu vše zamrzlo při načítání dashboardu. Řekl jsem si OK, to bude určitě jako posledně a vytáhnul všechny kabely. Pak zapnul xko a zase E79. Zkoušel jsem zapnout bez hdd i s ním, nic nejelo. Po půl hodině jsem to zkusil znovu a najel jsem do dashboardu bez seknutí, jenže asi po 5s se vše zase seklo a zobrazila se chyba E71. Počkal jsem asi 35 hodin a zkusil xko zase zapnout, v dashboardu mi běželo asi 1 minutu a pak se zase zamrzlo. Vyzkoušel jsem opět vše vytáhnout atd., ale nic nepomáhá. Žádná chyba mi už nenaskakuje.

Co mám prosím vás dělat? Teď už asi není jiné volby než přeflashování & v případě neúspěchu reklamace...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E79 znamena chyba disku. Zkus jeste jednou odpojit HDD a nastartovat xko bez nej.

Pak me napada jeste jedna vec, si psal, ze se ti to stalo po updatovani, co vyzadovalo GTAIV. Obcas se muze stat, ze se nektery update spatne nainstaluje nebo se podela neco v interni cache xka. Zkus pak nasledujici postupy:

1) Vymazani instalovanych updatu a cache

- Jdi do My Xbox - System Settings - Memory a na oznacenem HDD stiskny Y (Device Options)

- pak stiskni X, X, LB, RB, X, X

- objevi se ti hlaska "Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices?"

- odpovez ano a udela to udrzbu updatu a cache

2) Vymazani chybnych systemovych updatu

- Vypni xko

- Stiskni a drz synchronizacni tlacitko na sparovani joypadu (takove to male bile tlacitko vpravo od slotu na memory karty)

- Stale drz synchronizacni tlacitko a stiskni power tlacitko, at se zapne konzole (to synchronizacni tlacitko drz dokud cely xko vporadku kompletne nenabootuje)

- to by melo vycistit vsechny vadne systemovy updaty, tak aby xko zase slapalo tak jak ma

Pokud ti nic z tohohle nepomuze, tak pak bohuzel opravdu uz asi jedine reseni bude poslat to chlapcum z Microsoftu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel jsem vše, pokud vyndám hdd tak mi ani nenaskočí logo a hned vidím chybu E79 (btw myslím si, že tato chyba značí závadu na hardwaru, nemusí to být jenom na hdd).

Postup číslo 1 zatím nemůžu rozchodit, protože jsem to nestihl, vždy před dokončením postupu se mi to kousne.

Postup číslo 2 zkusím provést až zítra, dneska mi to moc nešlo, nedostal jsem se za logo... nechám xko "odpočinout" a pak se uvidí.

Každopádně díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu