Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Cau hele chci se zeptat dneska mi prisla primo z japonska hra naruto shippuuden uz asi pred 14-ti dny jsem hackoval wii nevim jestli to souvisi ale kdyz ji tam dam napise to unread disc a kdyz tam dam nfs pro street ktery mam uz rok tak to v pohode de nevite pls co stim ? teda presne to pise: Unable to read disc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No takhle nepředpokladam že to někdo psal tak sem se ani nekoukal takže mam dotaz:

Jak mam dostat hru z origo disku Wii na PC nebo to prostě zkopčit doma mame 2 kompli (oba vist) a ani na jednom to nejde zazalohovat na jinej komp pač to piše že nemam žadny CD/DVD v mechanice. Je na to nejakej program nebo tak? Nechce se mi to stahovat a chcu si origo zazalohovat.

THX předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
potřebuji nainstalovat IOS 249. HBC mám. pomoc!!!

Tenhle problém jsem řešil teď o víkendu :o)

návod postoval Vrty v tomhle topicu:

http://console-forum.net/showthread.php?t=63074

stáhni si ten soubor z mediafire (Uber.rar -16.3 Mb) rozbal ho a nahraj obsah na kartu a postupuj podle návodu na yafaze.com od kroku 8.

Já to napoprvé posral a chyběl mi IOS249, tak jsem celej postup zopakoval ještě jednou a teď už mi to šlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Máte někdo zkušenosti s loadováním her z klasického 3,5" nebo 2,5" HDD připojeného pomocí kabelové IDE(SATA) / USB redukce ? Jde to vůbec?

Konkrétně to zkoušim s touhle

http://www.alza.cz/qcp-konvertor-redukce-usb2-d66597.htm

a ještě s jednou od DIGITUSu, ale nějak to nefrčí. Zřejmě má WIIčko problém s rozpoznáním připojeného USB zařízení.

Je mi jasný, že ideální je použít externí přenosnej HDD, ale chtěl jsem to testnout i s timhle, páč se mi doma válí pár nevyužitejch HDD z PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, měl bych jednu asi triviální otázku.

Nevíte někdo jestli mi pojedou na wii hry z Anglie?

Wii-čko jsem si koupil v Česku ale teď se chystám do UK a chci tam nakoupit nějaký hry a nejspíš i přídavnej hardware (wii motion plus). Tak se chci jen ujistit, že to nebude nějak haprovat. Přadem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim, měl bych jednu asi triviální otázku.

Nevíte někdo jestli mi pojedou na wii hry z Anglie?

Wii-čko jsem si koupil v Česku ale teď se chystám do UK a chci tam nakoupit nějaký hry a nejspíš i přídavnej hardware (wii motion plus). Tak se chci jen ujistit, že to nebude nějak haprovat. Přadem díky.

Nemel by byt problem......i UK pouziva PAL....problem by mohl nastat, pokud je konzole z Japonska nebo USA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tenhle problém jsem řešil teď o víkendu :o)

návod postoval Vrty v tomhle topicu:

http://console-forum.net/showthread.php?t=63074

stáhni si ten soubor z mediafire (Uber.rar -16.3 Mb) rozbal ho a nahraj obsah na kartu a postupuj podle návodu na yafaze.com od kroku 8.

Já to napoprvé posral a chyběl mi IOS249, tak jsem celej postup zopakoval ještě jednou a teď už mi to šlape.

podle toho vlakna je neco spatne.. mate stim nekdo zkusenost? nerad bych si znicil WII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, chtěl bych poprosit o odpověď k mému wiičku. jak zjistím, který čip v něm mám? Kupoval jsem ho s tím (levně), že nevím, co a jak... Starší hry mi tam fungují, ale hry roku 09 už ne - píše to chybu 001. Co byste mi doporučili?? Upgrade či downgrade nebo jak zjistit, co s tím... Díky moc vřele!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, chtěl bych poprosit o odpověď k mému wiičku. jak zjistím, který čip v něm mám? Kupoval jsem ho s tím (levně), že nevím, co a jak... Starší hry mi tam fungují, ale hry roku 09 už ne - píše to chybu 001. Co byste mi doporučili?? Upgrade či downgrade nebo jak zjistit, co s tím... Díky moc vřele!!

Obcas pomuze upgrade firmware.....chyby jsme mival na novejsich hrach a po update (tehdy ze 3.3 na 4.0) vse ustalo a jedu zase vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim lidi potrebuju help ! Mam Wii 3.4E a uz sem si nahodil HBC chanel... ted nevim jak dal Hexer mi posilal nakej CiOS ale bouzel po vlezeni na kartu se cele Wii sekne pls help !! Prosim navod a potrebny soubory na spousteni zaloh na 3.4E

SyNDROX na tu kartu musis vlest pres Wii settings... mels to urcite napsane i v mailu... ty tam lezes zpusobem, jakym by sis chtel prohlizet fotky a to je spatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim lidi potrebuju help ! Mam Wii 3.4E a uz sem si nahodil HBC chanel... ted nevim jak dal Hexer mi posilal nakej CiOS ale bouzel po vlezeni na kartu se cele Wii sekne pls help !! Prosim navod a potrebny soubory na spousteni zaloh na 3.4E

Zase se domluv z hexerem ten to určitě zmákne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Spíš než králík si připadám jak idiot, ale mám od soboty WII s 4.2E - tak pojď do mě (pokud mi necháš soukromou zprávu pošli ti na sebe klidně i telefon)

V pohode... nejsi prvni ani posledni kdo updatnul na 4.2 :) prave ted s jednim clovickem testuju 4.2E

Pokud se chces pridat tak nejlepe ICQ 150160907

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu